Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2018
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 78% Pěstitelská

Outdoor 2018 Příspěvek č. 1

Tak jaro je tady tak chystam se ven dat mazara zbyl mi jeden rez co se nevesel pod lampu tak jsem ho dal do 11l kvetinace a sel pod 4kulu zatim je tam cca 5 tydnu az naroste udelam zneho rezy a ty dam ven do 11l kvetinacu a rostlinku z ktere byly odebrany rezi dam do 20l kalfasu hlina plagron light mix a hnojky hesi

Plus sem nekde zasantrocil 10ks queen diamond od kera seeds a 10 ks thunder cold tez kera tak doufam ze je najdu a dam klicit

Dale se mi libylo sweet harlem disel od sumo seeds pod 600w kvete 11 tydnu tak se to ven moc nehodi ja ji dam 3ks na zatemnovacku toot vsee

Foto 1 harlem disel
Foto 2 mazar matka

Old Post 16-04-2018 v 22:40 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Příspěvek č. 2

Tak sem po mensim uklidu semena nasel a dal vcera klicit
Tak sezona je zahajena at se vsem dari malosrnek a corek

Old Post 22-04-2018 v 10:49 AM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Příspěvek č. 3

Tak mi zbyli 4 rostliny royal queen duamond auto ale automatka to neni protoze nechce nakvitat na 20/4 tak ji prdnu do lesa zatim je pod 125cfl
Plus vyklucilo zatim 7 white thunder tak jsem je dal do hliny aby klicek vzesel v rostlinku

Foto rqd

Old Post Včera v 21:49 PM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu

Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-04-2018 - Komorní outdoor 2018 - 0 odpovědí
19-10-2017 - Outdoor mix 2017 - 126 odpovědí
13-11-2017 - Outdoor 2017 - 191 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás