Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Jen jeden lístek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 17

tie vacsie si daj na par dni von , aby tie mensie dobehli velkost
neskor ti to moze robit problem ze sa budu prekryvat

Old Post 13-05-2018 v 22:38 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiwi94
Stálý Člen

Karma uživatele Kiwi94 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 18



Čauves borci.. Tohle 24. Den od přepnutí, teď svítím 4kilem. Hnojim bcuzzem, vždycky o něco víc než je v tabulce a před týdnem jsem začal hnojit květnovým stimulátorem.. PH držím okolo 6, teplota tak od 20 do 28C a vlhkost kolem 40-50, všechny byly zastrizeny, některý normál některý Fimem.. Přijdou mi vcelku malý a neprosviceny.. Mám to prostrihnout? A vyrostou ještě at vím kvůli místu? Ať to roste!

Old Post 30-05-2018 v 06:25 AM
Kiwi94 je offline   Profil uživatele Kiwi94   Find more posts by Kiwi94   Foto galerie člena Kiwi94   Click here to Send Kiwi94 a Private Message   Add Kiwi94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiwi94
Stálý Člen

Karma uživatele Kiwi94 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 19

Tak díky)

Old Post 01-06-2018 v 09:16 AM
Kiwi94 je offline   Profil uživatele Kiwi94   Find more posts by Kiwi94   Foto galerie člena Kiwi94   Click here to Send Kiwi94 a Private Message   Add Kiwi94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 20

Dej lepší fotky, ale pokud už ti kvetou tak už moc nevyrostou

:-)

Old Post 01-06-2018 v 11:58 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiwi94
Stálý Člen

Karma uživatele Kiwi94 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 21



Lepsi fotky asi nenafotim.. zkusil jsem to trochu prostrihnout (cca 35%) jen kolem palic aby se stonky obalily a ty listy nestinily, ale zatim jen 2, zbytek je s kvetenim trochu pozadu..tak uvidime

Old Post 04-06-2018 v 20:33 PM
Kiwi94 je offline   Profil uživatele Kiwi94   Find more posts by Kiwi94   Foto galerie člena Kiwi94   Click here to Send Kiwi94 a Private Message   Add Kiwi94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balanc
Nový Člen

Karma uživatele Balanc - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 22

Mel jsi je zavcasu ohybat a nenechat je tak vyrust...

Old Post 05-06-2018 v 08:39 AM
Balanc je offline   Profil uživatele Balanc   Find more posts by Balanc   Foto galerie člena Balanc   Click here to Send Balanc a Private Message   Add Balanc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiwi94
Stálý Člen

Karma uživatele Kiwi94 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 23

Prijdou ti moc velký?

Old Post 06-06-2018 v 17:48 PM
Kiwi94 je offline   Profil uživatele Kiwi94   Find more posts by Kiwi94   Foto galerie člena Kiwi94   Click here to Send Kiwi94 a Private Message   Add Kiwi94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balanc
Nový Člen

Karma uživatele Balanc - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 24

Jsou pekne, ale vytahle...

Old Post 07-06-2018 v 12:24 PM
Balanc je offline   Profil uživatele Balanc   Find more posts by Balanc   Foto galerie člena Balanc   Click here to Send Balanc a Private Message   Add Balanc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiwi94
Stálý Člen

Karma uživatele Kiwi94 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 25

Díky diky.. Tak jako já na to prostor mám takže tohle mě zas tak netrápí.. Každopádně teď o víkendu jeste prostrihnu vdovy a hodím sem zase nějaký foto, mimochodem vidíte problém v teplotě, která mi první 3 hodiny (když sepne lampa) přesahuje 30 stupňů?

Old Post 07-06-2018 v 12:42 PM
Kiwi94 je offline   Profil uživatele Kiwi94   Find more posts by Kiwi94   Foto galerie člena Kiwi94   Click here to Send Kiwi94 a Private Message   Add Kiwi94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 26

Ahoj, ideální to neni, ale zvládnou to rostly mi jednou pěkný i při 32°C, takže si z toho nic nedělej, horka jsou holt horka

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 07-06-2018 v 17:02 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 27

Kdyz jsem jel jeste pod 600w HS tak jsem mel v boxu v lete i 40C.
Neni to sice idealni tepolta ale v prirode rostou pod sluncem kolem 40C i vic zcela bezne.
Kdyz je ve stinu 30-35 tak na primem slunci je pres 40C i vic.

Old Post 07-06-2018 v 17:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 28

Dulezity je,aby byl korenovy system v teplote do 22C idelani ...proto ja treba merim teploty v boxu mezi textilem a ne u vrcholku nebo nekde v polovine vysky boxu...kytka prezije i 55C v prirode,ale to je prave tim,ze ma koren treba 3 metry a ve trech metrech je uplne jina teplota nez na povrchu a kytka si to pekne zreguluje...ja treba mam obrovske kvantum hliny...v boxu 60x60 mam 100l hliny...pak je jistota,ze i kdyz je v boxu 30 koreny maj max 23...merim to ted pravidelne a u vrcholku mam treba 27.8 a dole mezi kvetnikama 22.3

Old Post 21-06-2018 v 10:56 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiwi94
Stálý Člen

Karma uživatele Kiwi94 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 29

Jasný, díky za rady jinak ty prostříhaný mi přijdou víc paličnatý než ty nezastřihlý.. Vidím v tom pozitivní zlepšení, ale to je věc názoru.. Na večer zkusím zas hodit nějaký fotky

Old Post 21-06-2018 v 12:16 PM
Kiwi94 je offline   Profil uživatele Kiwi94   Find more posts by Kiwi94   Foto galerie člena Kiwi94   Click here to Send Kiwi94 a Private Message   Add Kiwi94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiwi94
Stálý Člen

Karma uživatele Kiwi94 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 30



Tak přikládám ty fotky, ale zaroven mám 3 dotazy.. Co na ně říkáte? Pak.. je problém když mi občas na večer v boxu stoupne vlhkost na nějakých cca 70%? Je to jen někdy.. Jinak držím nějakých těch 50%..Přes noc mi běží 3 slabší větráky, takže vzduch se hýbe, tím pádem bych řekl že se riziko plísně zmenšuje ne? A ještě 1 věc.. U některých palic mám jakoby opaleny ty konce lístků, z čeho by to mohlo být? Světlo je noc nízko? .. Doufám že na těch fotkách bude něco vidět..

Old Post 24-06-2018 v 14:44 PM
Kiwi94 je offline   Profil uživatele Kiwi94   Find more posts by Kiwi94   Foto galerie člena Kiwi94   Click here to Send Kiwi94 a Private Message   Add Kiwi94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiwi94
Stálý Člen

Karma uživatele Kiwi94 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 31


Tady je fotka těch ,,opalenych" listů

Old Post 24-06-2018 v 16:30 PM
Kiwi94 je offline   Profil uživatele Kiwi94   Find more posts by Kiwi94   Foto galerie člena Kiwi94   Click here to Send Kiwi94 a Private Message   Add Kiwi94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiwi94
Stálý Člen

Karma uživatele Kiwi94 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 32


Zde to jde lépe vidět..

Old Post 27-06-2018 v 16:43 PM
Kiwi94 je offline   Profil uživatele Kiwi94   Find more posts by Kiwi94   Foto galerie člena Kiwi94   Click here to Send Kiwi94 a Private Message   Add Kiwi94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2957680 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív