Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » stavy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Afectus
Nový Člen

Karma uživatele Afectus - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 5  

Obecné stavy Příspěvek č. 1

Čau, je mi 34, mám za sebou pár potkání na zelenou. Můžu říct, že v životě jsem snad pouze v jednom či dvou případech prožil stav, pro který se máte všichni rádi. Ve zbylých pokusech mne přepadly deprese. K věci tedy: Je možné, při zvolení správné odrůdy, dosáhnout tíženého stavu? Harmonie, uvolnění, klid. Celý život sportuju, teď mi zjistili 3.stupeň artrozy v kyčlích a zavápňování šlach. Makám rukama, hnáty mě bolej, v životě jsem dost zkusil a sport byl únikem, teď se z toho asi po., Mám tady v pytliku už asi 6 let cosi, někde jsem to našel, ale není to ono, něco tomu chybí. Raději než ,,špatná psychika,, uslyším ,,jinej model,,. Nakoupil jsem za 12 stovek 4ks femina do skleníku, chytla se jedna, stonek chce asi světovej rekord v růstu do výšky a beztak mi to asi chcípne, protože jak to nejde silou tak se nečapu. Ještě asi cosi pořídím, mám tam v košíku S.A.D. Sweet Afgani Delicious CBD a LSD-25 ale teda začíná to být drahý. Mám v plánu skleník u dědečka na zahradě, je to tedy i z pracovníkem ale beztak budu rád když se mi někdo ozve. Nemám potřebu se zhulovat denně, hodně řídím, ale pátek večer bych si velice rád oddychl.
Nejsem teda úplná socka a investic se nebojím, však pěstírna za osmičku je na mě zatím trochu moc. Rád se přiučím novým věcem. Jezdím hodně po čechách. Ač se to tak může jevit, tak není tento ,,článek,, seznamkou a proto odmítám společnou večeři s dívkou na vozíku.
Jsem tedy zvědav na Vaše reakce a pokud jsem někoho urazil, tak prosím bez komentáře. Jsem na Vás zvědav, bando.

Old Post 29-03-2018 v 20:34 PM
Afectus je offline   Profil uživatele Afectus   Find more posts by Afectus   Foto galerie člena Afectus   Click here to Send Afectus a Private Message   Add Afectus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 2

Zdar chlape , jsem rád , že jsi sem napsal , ono nejspíš bude problém v tom , že ta dnešní "tráva" je dost silná... takový slabší jedinec ( psychicky ) nebo začátečník to nemusí vůbec rozdýchat.. ať se může snažit sebevíc.. Vím o čem mluvím , kouřil jsem tu sračku cca 10 let , každý den , vlastně nonstop , ani nevím kdy jsem ji nekouřil pocit blaha 24h/7 , 12 měsíců v roce.. rok co rok dokola.. až najednou.. jsem sebou 2x sekl , to tu nebudu teď rozebírat , už jsem to tu párkrát psal.. šlo o to , že si moje psychika vybrala svou daň , nehorázné psychické stavy , sám nevím jestli to byly deprese,stavy úzkosti,bušení srdce,třes,pocení , pocity infarktu.. nebo mi prostě jebalo, bohužel .. co bohužel , bohudík , už hulit nemůžu , když se nad tím zamyslím , tak ani nechci.. poslední dobou to pokouším a zkouším občas si dát prdíka.. většinou potom co si něco vypiju.. jednou mám stavy jak v pohádce , někdy doslova čekám že chcípnu.. Jestli můžu doporučit , začni s něčím slabším , nějakýma venkama atd.. Pokud si chceš sám zkoušet něco pěstit , tak doporučím modely s větším obsahem CBD , nějaké psychické ataky by to mělo potlačit..

Old Post 29-03-2018 v 21:00 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Afectus
Nový Člen

Karma uživatele Afectus - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 3

Ahoj ahoj, já jsem ještě trochu raději za Tvoji odpověď. Myslím, že víš o čem mluvíš a tvoje rada se mi líbí. Myslím, že se s ní ztotožním a že má opodstatnění. Ještě jednou díky a pokud se mi zadaří, po létě se ozvu. Díky

Old Post 29-03-2018 v 21:27 PM
Afectus je offline   Profil uživatele Afectus   Find more posts by Afectus   Foto galerie člena Afectus   Click here to Send Afectus a Private Message   Add Afectus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 4

Ahoj! V podstate s Crazyn súhlasím. Zdá sa, že vie o čom píše.
Na úvod si treba vždy stanoviť, že čo od toho očakávaš. Čo vlastne sleduješ užitím, k akým stavom sa chceš dopracovať a naopak, akým sa vyhnúť.
V Tvojom prípade pravdepodobne prevažujú zdravotné hľadiská s minimálnym tlakom na psychiku, kde očakávaš skůr uvoľnenie, high a happy pocity, bez ťažkých haluzí a následných psychóz.
Práve preto,
je veľmi důležité, že aký model si vyberieš a ako ho dopestuješ. Doporučoval by som THC-CBD vyrovnaný model, prípadne skúsiť model s miernym nadbytkom THC a naopak s nadbytkom CBD. Orientuj sa vyslovene na medical modely
Ešte důležitejšie je, že ako to budeš užívať. Najmenej vhodným spůsobom je fajčenie - čiže pálenie. O niečo vhodnejším je kvalitný vapík. Nástup účinku, jeho sila, dľžka trvania je pri každom spůsobe iné. Podľa můjho názoru najhorším spůsobom je práve pálenie. Je tam nemožnosť kontroly nad množstvom vdýchnutých látok. Jediný "prd" Ťa ako neskúseného může odpáliť až tak, že budeš mať paranoju už aj zo spomienky a strach z opatovného užitia. Nehovoriac o tom, že obrovské množstvo tých práve liečivých látok /terpénov/ sa pri tom znehodnotí.
Chce to trpezlivosť a hlavne informácie, ktorých nikdy nie je dosť a sú vačšinou rozporuplné. Základným pravidlom by som určil množstvo. Nie je pravdou, že čím viac, tým lepšie. Je to opačne. Osobne by som Ti navrhoval pravidelné užívanie mikrodávok 50-100 mg vo forme sušiny v kapsulách. Doporučoval by som začať niekoľko mesiacov odležaným materiálom bez tepelnej karboxylácie. Uprednostnil by som podľa možnosti organiku. Podľa účinku můžeš neskůr pridať, prípadne to skúsiť dekarboxylovať a porovnať účinok. Můžeš skúsiť aj mix dekarbox a nedekarbox. Kyslé formy cannabiodov majú tiež svoje benefity, silu a aj efekt, ale málo sa o tom píše. Je nutné byť trpezlivý a sledovať stav psychiky. To, že "nič necítiš" neznamená, že to neúčinkuje. Mikrodávky aktivizujú práve vnútorný kanabiodný systém. Je práve na nás, že v akej kondícii si ho udržujeme.
Neskôr by som skúsil vyrobiť alkoholovú tinktúru, prípadne obohatený olej a dávkoval to opatrne po kvapkách, prípadne sprajom pod jazyk, či na bolestlivé miesto na tele... Kokosový olej můžeš plniť do kapsí, použiť do čokolády v presne Tebou určených dávkach. Můžeš si potom pripraviť čokoládu na bolesť, na náladu, prípadne čokoládu na spanie. Pri požití vo forme požívatiny, alebo kvapiek ale treba myslieť na to, že účinok "pocítiš" najskůr za cca hodinu, alebo aj neskôr. Je to individiuálne.
Kukni tieto stránky:
https://www.leafly.com/news/cannabi...sing-weed-guide
https://hightimes.com/culture/microdosing-weed/
https://mashable.com/2016/11/11/mar...g/#qPWWsmD5kSqh
https://www.hellomd.com/health-well...enefits-of-thca

Naposledy upravil odo 30-03-2018 v 08:36 AM

Old Post 30-03-2018 v 07:02 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 5

Trava dokaze "umocnit momentalni prozitky" a je jedno jestli pekny nebo ty spatny. Rozhodne bych to nezkousel s myslenkou "ze je vsechno v p. ani sportovat uz nemuzu"... u nezkusenyho se pak depky nedivim a vubec to nemusi znamenat ze si "psycho"

Slabsi out modely... SAD je dobrej jen CBD verzi sem nezkousel. LSD je pro fajnsmekry, je to sila. A klidne si dej jen trochu a par minut pockej kdyztak dej zas. Nektery modely "slapou" hned, jiny sou takovy nenapadny a nezkusenyho to pak snadno sunda kdyz mu pride ze nic tak to do sebe taha a za pet minut to pride.

odo - pro nekoho kdo po prdu (nebo i celym brku) trpi paranoiou bych doporucoval na travu rovnou zapomenout v jakykoliv forme. Depka je neco jinyho. Jinak souhlas.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 30-03-2018 v 07:49 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od odo
Kyslé formy cannabiodov majú tiež svoje benefity, silu a aj efekt, ale málo sa o tom píše.


Kyslé myslíš kvašené? Moh by ses o tom trochu rozepsat. Díky.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 30-03-2018 v 08:24 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 7

kysle formy - nedekarboxylovane

kukni npr tu:https://www.hellomd.com/health-well...enefits-of-thca

Old Post 30-03-2018 v 08:35 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Afectus
Nový Člen

Karma uživatele Afectus - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 8

Takže úvodem moc díky za vaše rady, postřehy a doporučení. Ve všech směrech jsou informace poučné a především nejsou odpuzující, což mě ujišťuje v tom, že má smysl se tomu trochu věnovat. Věřím, že se dá postupem času dojít k tíženému cíli a díky těmto tipům se mohu odrazit zase někam dál. Určitě již samotné otevření tohoto tématu, (a vaší podpory) mi jistým způsobem pomáhá. Nezbývá než se do toho s chutí pustit. Vidím, že to nebude jen tak a budu mít hodně práce ale jo, jdu do toho, určitě bude sranda.
Bylo by vážně dobré to celé legalizovat, je samozřejmě mnohem jednodušší si nechat poslat pár vzorků aby člověk snáze přišel na to, co mu vyhovuje. No a teď jdu nastudovat Vaše odkazy

Old Post 30-03-2018 v 11:44 AM
Afectus je offline   Profil uživatele Afectus   Find more posts by Afectus   Foto galerie člena Afectus   Click here to Send Afectus a Private Message   Add Afectus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Afectus
Nový Člen

Karma uživatele Afectus - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 5  

Re: stavy Příspěvek č. 9

-

Old Post 03-04-2018 v 04:42 AM
Afectus je offline   Profil uživatele Afectus   Find more posts by Afectus   Foto galerie člena Afectus   Click here to Send Afectus a Private Message   Add Afectus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Re: stavy Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Afectus
Čau, je mi 34, mám za sebou pár potkání na zelenou. Můžu říct, že v životě jsem snad pouze v jednom či dvou případech prožil stav, pro který se máte všichni rádi. Ve zbylých pokusech mne přepadly deprese. K věci tedy: Je možné, při zvolení správné odrůdy, dosáhnout tíženého stavu? Harmonie, uvolnění, klid. Celý život sportuju, teď mi zjistili 3.stupeň artrozy v kyčlích a zavápňování šlach. Makám rukama, hnáty mě bolej, v životě jsem dost zkusil a sport byl únikem, teď se z toho asi po., Mám tady v pytliku už asi 6 let cosi, někde jsem to našel, ale není to ono, něco tomu chybí. Raději než ,,špatná psychika,, uslyším ,,jinej model,,. Nakoupil jsem za 12 stovek 4ks femina do skleníku, chytla se jedna, stonek chce asi světovej rekord v růstu do výšky a beztak mi to asi chcípne, protože jak to nejde silou tak se nečapu. Ještě asi cosi pořídím, mám tam v košíku S.A.D. Sweet Afgani Delicious CBD a LSD-25 ale teda začíná to být drahý. Mám v plánu skleník u dědečka na zahradě, je to tedy i z pracovníkem ale beztak budu rád když se mi někdo ozve. Nemám potřebu se zhulovat denně, hodně řídím, ale pátek večer bych si velice rád oddychl.
Mám taky email (Afectus@seznam.cz). Nejsem teda úplná socka a investic se nebojím, však pěstírna za osmičku je na mě zatím trochu moc. Rád se přiučím novým věcem. Jezdím hodně po čechách. Ač se to tak může jevit, tak není tento ,,článek,, seznamkou a proto odmítám společnou večeři s dívkou na vozíku.
Jsem tedy zvědav na Vaše reakce a pokud jsem někoho urazil, tak prosím bez komentáře. Jsem na Vás zvědav, bando.




Ja se domnivam ze staci jen ubrat davku susiny v brku a hlavne vyvaroval se sativy .
Indicy jsou uklidnujici. Nehulit sam a pri stresu.

Old Post 03-04-2018 v 08:08 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 11

presne tak,souhlas s medicalem.mene je nekdy vice.takze ne brko,ale sklo a po jednom.pak to bude dobry.sam si to zregulujes,jak uznas za vhodny.vapik je na klid,stejne casem ale zjistis,ze sluk je sluk a v chuti se mu zadnej vapik nevyrovna.mam.volcano,takze opet ze zkusenosti.
indica je dobre reseni,jeste lepsi by mela byt cbd bohata indica.ty ale nesbiram,takze tady fakt nereknu,jen co jsem zaslechl.
s tou sativou to neni tak uplne pravda,treba royal medic od roayal queen seeds je sativa zkrizena s juanitou lagrimosou bohatou na cbd.
nebyla spatna,intelektualni high,muzes fungovat skoro normalne.zadny psycho.
nicmene ohromna diverzita fenotypu jedne odrudy ve mne moc dobry dojem z roayal queen seeds nebudi.takze tak asi.no...

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 03-04-2018 v 15:12 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od eňo ňůňo
presne tak,souhlas s medicalem.mene je nekdy vice.takze ne brko,ale sklo a po jednom.pak to bude dobry.sam si to zregulujes,jak uznas za vhodny.vapik je na klid,stejne casem ale zjistis,ze sluk je sluk a v chuti se mu zadnej vapik nevyrovna.mam.volcano,takze opet ze zkusenosti.
indica je dobre reseni,jeste lepsi by mela byt cbd bohata indica.ty ale nesbiram,takze tady fakt nereknu,jen co jsem zaslechl.
s tou sativou to neni tak uplne pravda,treba royal medic od roayal queen seeds je sativa zkrizena s juanitou lagrimosou bohatou na cbd.
nebyla spatna,intelektualni high,muzes fungovat skoro normalne.zadny psycho.
nicmene ohromna diverzita fenotypu jedne odrudy ve mne moc dobry dojem z roayal queen seeds nebudi.takze tak asi.no...


Teda s tim wapem si me prekvapil... premejslel sem ze bych prave to velky volcano poridil abych "vychutnaval" ale kdyz rikas ze se to speku,sklu,bongu nevyrovna tak nevim jestli za to davat par tisic

sry za off topic

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-04-2018 v 21:52 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loyd
Stálý Člen

Karma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 116 

Re: Re: stavy Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains




Ja se domnivam ze staci jen ubrat davku susiny v brku a hlavne vyvaroval se sativy .
Indicy jsou uklidnujici. Nehulit sam a pri stresu.

Ted jsi napsal s prominutim uplnou hloupost. Dej si nekdy tom hill haze a budes se citit stastnej jeste druhej den rano.
Byt autorem , vubec se nedivam po nejakych mixech X genetik , ale hledam spis co nejcistejsi sativu spis landrace. Geny malawi budou hodne silny , spis trip stav , to obejdi , ale treba hybrid od ace seeds ( bangie haze ) se da v klidu cadit a muzes fungovat bez nejakej unavy a pri doznivani ses spokojenej clovek.
Tak i pheno agent orange , nic silnyho , pohodova trava.
Modelu je hodne , jen je treba hledat.

Old Post 03-04-2018 v 22:28 PM
Loyd je offline   Profil uživatele Loyd   Find more posts by Loyd   Foto galerie člena Loyd   Click here to Send Loyd a Private Message   Add Loyd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 14

to crazyben: chut z toho vapiku je takova jalova az umela.proste tu pryskyrici je treba pro chut eno nuno proste spalit.je to reseni pro lidi,co nikdy nekourili nebo v pripade,ze nemuzou jinak.
vsechno ostatni jsou reklamni kecy.o provedeni se.nebavim,to je na spickove urovni.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 04-04-2018 v 05:28 AM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 15

eňo ňůňo :
My tu riešime člena, čo chce užívať z dôvodu liečby a dosiahnutia pre neho výhodného stavu a nie rekreanta.
Ja Ti neviem človeče, ale pri pálení okrem dymu a smradu spalín nič necítim, - okrem teda bomby do hlavy.... :-)
možno som skúsil málo modelov, ale mám možnosť porovnaŤ bongo a Volcano. Okrem toho som nefajčiar. Mne teda to pálenie nechutí a mám dosť podobné skúsenosti, ako autor tohoto vlákna.

Naopak pri Volcane cítim krásne chuť a voňu - okrem toho, že sa tam vačšina liečivých látok zachová - oproti tomu pri pálení množstvo z nich zhorí.
Že reklama? No neviem! Myslíš, že vačšina odborníkov, čo doporučujú liečbu cannabisom sa pri svojich doporučeniach mýli.??? Nehovoriac o tých členoch fóra, čo v minulosti už skončili s pálením a prešli na vapovanie.

CRAZYBEN: sa Ti divím, mam Ťa za skúseného človeka - skús niekde Volcano s vlastným materálom, ktorý poznáš a bežne páliš. Začni niekde pri 160 st.C ...
som si na beton istý, že rozdiel poznáš...
chuťovo a aj stavovo.

Old Post 04-04-2018 v 07:16 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 16

stav je lehci,chut o nicem.za tim si stojim.s chuti modelu neni vzdy posviceni,musis kapnout na model.to,co mi nechutna,davam do volcana,protoze z vapiku chutna vsechno skoro stejne.odhuleno mam asi 18let,takze si myslim,ze jsem zkusil modelu dost.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 04-04-2018 v 08:45 AM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-11-2004 - Stavy - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7552430 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív