Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Tak jsem to vytvořil! Na hovno?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 49

No kropil jsem to furt,protože to byl jedinej zpusob,jak rychle nahodit vlhkost,myslíš,že je to tím? :O Dneska jedu pro zvhlčovač,takže už nebudu muset.. Ted mám světlo asi 70 cm,tak snad ok. Kytky vypadají,že to snad rozchoděj,tyhle šoky

Old Post 01-04-2018 v 11:48 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 50

ne... jak uz bylo psano, vypada to jako spaleny svetlem.

Je to sice "jen" 400w, ale nemuzes to pustit zvostra na maly sotva zakoreneny rizky. Vlhkost tolik nehrot, kytky se budou snazit rychleji prokorenit kdyz nemaj co brat ze vzduchu, chvili porostou pomaleji ale jinak by mely bejt ok.

Me se hlavne zda ulet ze s primaklimou neuchladis 400w v tomhle pocasi... to tocis vzduch v jednom pokoji kde ani nevetras ne? Jestli se ti to nepodari zlepsit tak toho moc neodjedes, ne ze bych ti to nepral, ale za mesic uz bude uplne jiny pocasi zase.

zkus treba.
1. chlazeny stinitko (treba spudnik nebo neco takovyho) nebo k tomu obyc dej malej vetrak kterej bude foukat rovnou na vybojku
2. zvlhcovacka... pomuze i s teplotou
3. filtr dej repasovat nez to zacne kvest... cim je uhli starsi a nasycenejsi tim hur to pres nej jde, navic na rust je stejne zbytecnej a vysoka vlhkost v rustu ho nici
4. zlepsit pritah (bud zvetsit pasiv. diru nebo udelat aktivni)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-04-2018 v 12:52 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 51

Beztak zapojil odtah opačne x)

Old Post 01-04-2018 v 13:02 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 52

Sem tam nějakém list zarve, neviděl bych to nijak dramaticky. Pokud kropis je lepší za tmy, ale čistá voda by neměla dělat problém, spis pokud do toho něco pridas. Může to byt sokem z tepla nebo světla. Neřešil bych, pokud kytka jinak v poho jede.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 01-04-2018 v 13:03 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 53

Zdarek,
No kytky už vypadají lépe,nějak tak jsem to snad vychytal s tou teplotou,na úkor vlhkosti. Ale dneska jsem přivezl zvlhcovacku,takže bude i vlhkost

No s tou primaklimou proste nevím no,když teď byla pustena furt,tak to uchladila pekne a to jede na ten menší chod,protože do ty bedny bych se dostával těžko no. Kdyby to bylo nutný,tak bych to rozebrala přeplul bych na dvojku,ale snad to bude OK i takhle.
Jinak s tou místnosti,mám to v ložnici a přes den větrem ventilackama na dvou oknech a v noci,ještě dost zima na vetracku 😬 no a stinidlo jsem koupil na doporučení tady cooltube,tak ta je chlazŕena pekne ne? :O

Jak říkám teď mám i zvlhcovacku,cooltube a pěkného ofuk,tak to snad už půjde 😰 Díky moc za rady chlapi,přesunu to do galerie indoor a problémy budu cpát tam doufám teda,ze už jich moc nebude 👍 ale fakt dík moc K+ všem

Old Post 01-04-2018 v 18:15 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 54

Nedá mi to malinko si nerejpnout... Joo, kdyby sis postavil led panel, teplotu bys měl v merku i s odtahem na 70% 😁

Old Post 05-04-2018 v 04:17 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od TommyH
Nedá mi to malinko si nerejpnout... :D Joo, kdyby sis postavil led panel, teplotu bys měl v merku i s odtahem na 70% 😁
Já ale právě chtěl mít i nějakou pořádnou pálku,kromě spokojenosti s teplotou :D :D :D

Old Post 05-04-2018 v 06:50 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3276960 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív