Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » 90x90 250w odtach přítach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Nápad 90x90 250w odtach přítach Příspěvek č. 1

Zdravím vás, chtěl bych se zeptat jakou ventilaci zvolit na 250w hps a box 90x90x200cm bude mi stačit odtach či musím koupit i pritahový ventilator?
Hoďte mi sem prosím odkaz co by jste volili,vím že 250w je na 90x90 málo ale chci to aspoň zkusit.Potreboval bych asi tiší ventilator protože to mám v místnosti kde spim.Pachový filtr mám taky v plánu.

Old Post 08-05-2020 v 11:52 AM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ShinDy
Stálý Člen

Karma uživatele ShinDy - 80% PěstitelskáKarma uživatele ShinDy - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 77  

Re: 90x90 250w odtach přítach Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od zverinazezlenic
Zdravím vás, chtěl bych se zeptat jakou ventilaci zvolit na 250w hps a box 90x90x200cm bude mi stačit odtach či musím koupit i pritahový ventilator?
Hoďte mi sem prosím odkaz co by jste volili,vím že 250w je na 90x90 málo ale chci to aspoň zkusit.Potreboval bych asi tiší ventilator protože to mám v místnosti kde spim.Pachový filtr mám taky v plánu.


Vzal bych třeba takový ventilátor na odtah - máš velkou rezervu a nebude hlučnej - můžeš napojit ještě tlumič na ventťas a budes to mít fakt tiché. Jinak přítah ti stačí pasiv.

Old Post 18-05-2020 v 23:08 PM
ShinDy je offline   Profil uživatele ShinDy   Find more posts by ShinDy   Foto galerie člena ShinDy   Click here to Send ShinDy a Private Message   Add ShinDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteček1
Stálý Člen

Karma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Krteček1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 207  

Re: 90x90 250w odtach přítach Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od zverinazezlenic
Zdravím vás, chtěl bych se zeptat jakou ventilaci zvolit na 250w hps a box 90x90x200cm bude mi stačit odtach či musím koupit i pritahový ventilator?
Hoďte mi sem prosím odkaz co by jste volili,vím že 250w je na 90x90 málo ale chci to aspoň zkusit.Potreboval bych asi tiší ventilator protože to mám v místnosti kde spim.Pachový filtr mám taky v plánu.


Tohle musí stačit s velkou rezervou, mám ho a je velmi tichý, má to i 2 stupňový regulátor:

https://www.hotchilli.cz/ventilator...0-m3-h--125-mm/

Ale slyšet bude....

Jinak pokud bych to chtěl tiché, mohly by pomoci ledky - tolik netopí, nemusíš tolik chladit :-)

Ať už máš celopéro, hátéčko, nebo žiletku, všude se musí makat... A to nemluvim o fetbajku!

DP Think different, hydro, porovnání světel Mars hydro vs moje DIY Vero 29

Old Post 18-05-2020 v 23:20 PM
Krteček1 je offline   Profil uživatele Krteček1   Find more posts by Krteček1   Foto galerie člena Krteček1   Click here to Send Krteček1 a Private Message   Add Krteček1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 4


Ahoj,tak ventilator i pachovy filtr už jsou doma teď mi akorát poraďte jak to zapojit aby to makalo.
Chtěl jsem to zapojit jak to vidíte viz foto ale pach. filtr má stejný průměr jako ventilator tim padem ani prd.
Sonoflex má průměr 127mm.K tomu mam ještě 3x stahovací páska do 165mm.
Budu to muset zapojit -filtr-sonoflex-ventilator-sonoflex?
Sonoflexu mám 2 metry

Old Post 27-05-2020 v 21:17 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 5


Ventilator chci mít v provozu takto..

Old Post 27-05-2020 v 21:22 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 6

Pokud chceš nasadit filtr přímo na ventilátor, tak si musíš koupit spojku, jeden konec nasadis do filtru a druhý do odtahu. Velikost podle průměru filtru a odtahu.

Grower sponzor

Old Post 27-05-2020 v 23:51 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4457870 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív