Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Kde nakoupit vybavení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Pooh
Stálý Člen

Karma uživatele Pooh - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 136  

Dotaz kde nakoupit - nová kategorie FAQ? Příspěvek č. 1

při stavění skříně používám, stejně jako mnoho ostatních, grower k získávání základních informací. po postavení skříně a sestavení seznamu jsem myslel, že peníze a auto budou stačit na to, abych skříň vybavil, ale ejhle, spoustu věcí nemůžu sehnat. proto myslím, že by bylo fajn, kdyby ve FAQ byla kategorie, kde dané věci koupit, protože ani google mi na spoustu věcí nepomohl...

nakupoval jsem v Praze:

- substráty, květináče, hnojivo, spínací hodiny, Primalex Polar, řetěz, háčky OK - většinou Hornbach

- osvětlení je imho největší problém, protože vyhlédnutou výbojku Philips SON-T 150W jsem nesehnal (v Praze by jí měl mít elkom v Dolních Počernicích, ale tam jsem zatím nejel)
- příslušenství (tlumivku a startér) jsem koupil v jednom obchodu s osvětlením, co jsem zahlédl po cestě, ale výbojky tam neměli (!)
- kondezátor a pojistku (případně tepelnou pojistku) snad ještě vygooglim, ale ty nejsou nezbytně nutné

- že cooltube se dá špatně sehnat jsem se tu dočetl a zatím plánuju jet bez ní, i když nějaký tip by byl super
(vyrobit ji z běžného skla mi nepřijde jako dobrý nápad)

- Euro větráky a trubici k nim se mi zatím vygooglit nepodařilo - což je dost důležité

- stínítko absolutně netuším, jestli se vyrábí nebo jestli mám prostě sehnat kus plechu a přizpůsobit si ho

- zvlhčovač zatím neplánuju, ale hodilo by se vědět, jaký typ se hodí svým výkonem do skříně a kam pro něj zajet

Takže můj dotaz zní: kde mám chybějící věci koupit?
..pokud by se vám podle toho dalšího příspěvku zdálo, že mi toho chybí málo, tak je to tím, že ho pravidelně updatuju, aby to bylo allin1

Myslím, že není špatný nápad, kdyby se tyto informace daly na groweru sehnat i jinak, než že člověk pročte všechna témata, protože i když je mi jasné, že spousta odpovědí tu je, nemůžu přečíst vše.. (a to jsem toho přečetl opravdu hodně, imho)

pooh's growbox 150W hlína

pooh's outdoor gallery 2002 & 2003

Medvídek Pú je v tý pohádce pořád zmaštěnej, že jo?

P.S. Již ve starém zákoně se přinášely oběti žehem...

Naposledy upravil Pooh 10-02-2006 v 16:09 PM

Old Post 10-02-2006 v 00:49 AM
Pooh je offline   Profil uživatele Pooh   Find more posts by Pooh   Foto galerie člena Pooh   Click here to Send Pooh a Private Message   Add Pooh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pooh
Stálý Člen

Karma uživatele Pooh - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 2

to stou reklamou mě nenapadlo.. ale možná proto, že celý grower je tak trochu reklama na Philips, Osram, Sylvania,výrobce hnojiv & spol
jinak myslím, že to tu čte jen určitý počet lidí, kteří když něco chtějí koupit, tak to prostě koupí a je to jen otázkou času.

když už nic mohli byste poradit tady

pooh's growbox 150W hlína

pooh's outdoor gallery 2002 & 2003

Medvídek Pú je v tý pohádce pořád zmaštěnej, že jo?

P.S. Již ve starém zákoně se přinášely oběti žehem...

Naposledy upravil Pooh 10-02-2006 v 11:20 AM

Old Post 10-02-2006 v 07:05 AM
Pooh je offline   Profil uživatele Pooh   Find more posts by Pooh   Foto galerie člena Pooh   Click here to Send Pooh a Private Message   Add Pooh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pooh
Stálý Člen

Karma uživatele Pooh - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 3

takže po úlovku lampy se to pokusím trochu rozepsat:

KV Elektro Strakonická 3155/1d, Smíchov:
- Philips SON-T B 150W ... 191,43 bez DPH
- objímka E40 ... 102,48 bez DPH
- 3 m alu roury SEMIVAC 100 ... 91,38 bez DPH
- časový spínač digitální ZSD 16 ... 394,94 bez DPH
- pojistka 0,125 A .. 4.-
(mají výborný výběr výbojek, ale nemají internetový obchod/stránky)
(očekávám, že budou mít tepelnou pojistku, ale zatím jí nechci instalovat)

Hornbach
- substrát pro kaktusy a sukulenty 5 l ... 33.-
- Keramzit 1 l ... 19.-
- Perlit 3 l ... 27.-
- květináč malý ... 4,50.-
- květináč velký ... 26.-
- miska ... 11.-
- Kristalon Start ... 62.-
- Kristalon Plod a květ ... 61.-

Barvy a stavebniny JMJ Radlická, Pod Brentovou 9
- Primalex Polar 1 kg ... 94.-
- stětec .. 35.-

Truhlář a spol. železářství, Nádražní 82
- řetízek ... 19.- / m
- hák ... 3.- / kus
- kabel pro 220 V ... 10.- / m
- 20 ks čokoládiček ... 20.-
- kabel se zástrčkou, 3m ... 60.-

Kondor, Nádražní 7
- plech 1 mm, 2 m čtvereční .. 449 bez DPH
- střih .. 20 bez DPH

! rád bych věděl, kde sehnat (dle důležitosti):
- větráky na 220 V (mám 3 PC/12 V ale chtěl bych lepší a bez trafa, v KV nějaké sice mají, ale moc výkonné a na můj vkus moc hluboké)
- kondenzátor 20 uF (v KV měli jen 14 a méně)
- cooltube

dík za radu

pooh's growbox 150W hlína

pooh's outdoor gallery 2002 & 2003

Medvídek Pú je v tý pohádce pořád zmaštěnej, že jo?

P.S. Již ve starém zákoně se přinášely oběti žehem...

Naposledy upravil Pooh 10-02-2006 v 15:14 PM

Old Post 10-02-2006 v 11:00 AM
Pooh je offline   Profil uživatele Pooh   Find more posts by Pooh   Foto galerie člena Pooh   Click here to Send Pooh a Private Message   Add Pooh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

stínítka je asi nej kupovat v growshopu, je to vzhledem k investici luxusní součástí pěstírny.

Old Post 10-02-2006 v 14:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pooh
Stálý Člen

Karma uživatele Pooh - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 5

praxer: nevypadaj špatně.. ale tak nějak jsem se rozhodl growshop nenavštívit přesto dík za radu

pooh's growbox 150W hlína

pooh's outdoor gallery 2002 & 2003

Medvídek Pú je v tý pohádce pořád zmaštěnej, že jo?

P.S. Již ve starém zákoně se přinášely oběti žehem...

Old Post 10-02-2006 v 15:12 PM
Pooh je offline   Profil uživatele Pooh   Find more posts by Pooh   Foto galerie člena Pooh   Click here to Send Pooh a Private Message   Add Pooh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Ale growshopy nejsou zas tak špatné, stačí jen vědět, co chceš koupit :-))
http://www.growshop.cz/index2.php tohle je třeba dobrá nabídka. Navíc stínítko je dost duležité, pulka světla jde vlastně nahoru, a pokud se od ho zpátky dolů na rajčata odrazí málo, je to zbytečná ztráta. tohle je prostě profi produkt...

Old Post 10-02-2006 v 15:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pooh
Stálý Člen

Karma uživatele Pooh - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 7

nevím cos chtěl odkazovat, ale mně se líbí tohle: http://www.growshop.cz/gallery/kata.../A/an-1r102.jpg
a sám si ho vyrobím v potřebném rozměru (!) za 141.- plus práce

pooh's growbox 150W hlína

pooh's outdoor gallery 2002 & 2003

Medvídek Pú je v tý pohádce pořád zmaštěnej, že jo?

P.S. Již ve starém zákoně se přinášely oběti žehem...

Old Post 10-02-2006 v 15:20 PM
Pooh je offline   Profil uživatele Pooh   Find more posts by Pooh   Foto galerie člena Pooh   Click here to Send Pooh a Private Message   Add Pooh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

jestli seženeš potřebný material, tak je to v pohodě!

Old Post 10-02-2006 v 15:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pooh
Stálý Člen

Karma uživatele Pooh - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 9

nakonec zakoupena SON-T Pia Plus namisto SON-T B a větrák neznámé značky 90m3/h (256 a 438,11 bez DPH)

pooh's growbox 150W hlína

pooh's outdoor gallery 2002 & 2003

Medvídek Pú je v tý pohádce pořád zmaštěnej, že jo?

P.S. Již ve starém zákoně se přinášely oběti žehem...

Naposledy upravil Pooh 14-02-2006 v 17:12 PM

Old Post 14-02-2006 v 10:56 AM
Pooh je offline   Profil uživatele Pooh   Find more posts by Pooh   Foto galerie člena Pooh   Click here to Send Pooh a Private Message   Add Pooh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 10

2Pooh. zkus sehnat stinitko s cooltube, v hydroponiku (asi tri bloky od growshopu) sem to videl.


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 14-02-2006 v 17:39 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pooh
Stálý Člen

Karma uživatele Pooh - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 11

[CZ]Neon: uvidíme, jak bude vypadat chlazení u té 150W.. jinak pro 250 bych asi už cooltube sháněl..

pooh's growbox 150W hlína

pooh's outdoor gallery 2002 & 2003

Medvídek Pú je v tý pohádce pořád zmaštěnej, že jo?

P.S. Již ve starém zákoně se přinášely oběti žehem...

Old Post 14-02-2006 v 18:05 PM
Pooh je offline   Profil uživatele Pooh   Find more posts by Pooh   Foto galerie člena Pooh   Click here to Send Pooh a Private Message   Add Pooh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 12

Pooh: ja bych rekl ze originalni (spise z fabriky) je lepsi co se kvality tyce (nepodcenuji tvuj kutilsky um)...na vysledku to poznas.


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 14-02-2006 v 18:10 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pooh
Stálý Člen

Karma uživatele Pooh - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 13

nevite kde v Praze prodavaji AH (=Advanced Hydroponics of Holland) hnojivo?

pooh's growbox 150W hlína

pooh's outdoor gallery 2002 & 2003

Medvídek Pú je v tý pohádce pořád zmaštěnej, že jo?

P.S. Již ve starém zákoně se přinášely oběti žehem...

Old Post 12-04-2006 v 07:59 AM
Pooh je offline   Profil uživatele Pooh   Find more posts by Pooh   Foto galerie člena Pooh   Click here to Send Pooh a Private Message   Add Pooh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 14

cau hele tyhle veci je asi nejlepsi nakoupit v G shopu (ostatne i spoustu jinejch veci - jakto uz psal praxer) pac v nakem at uz sebelepsim zahradnictvi na AH ci podobne hnojky nenarazis . . zatim cau

Old Post 01-08-2006 v 13:47 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 15

Pooh
kamo toto by ti mohlo pomoct je to fajn odkaz na zorientovanie sa shopy

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 01-08-2006 v 14:54 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 16

Nevíte kde sehnat větrák, který půjde připojit k ventilačnímu potrubí? http://www.growshop.cz/card.php?_GC...id=336#surfhere - něco takového, ale s menším průtokem a hlavně menší cenou :-/

Old Post 10-08-2006 v 13:51 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2569320 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív