Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor pěst od nuly – jdete do toho se mnou?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 65

Hele , chybama se clovek uci !
NA POHLED to mas fakt luxusni a priste to bude jeste lepsi.
Z dalky to vypada jak smrkovej les Nadherny sisky.

Old Post 06-07-2018 v 23:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kinea
Nový Člen

Karma uživatele kinea - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 66



Díky za pozitivní vibe, kamaráde

Nakonec to s tím účinkem nebude vůbec tak zlý - včera jsem se na ně byl kouknout a kousek jsem narychlo usušil. Účinek byl velmi uspokojivý

Ale řeším teď zásadní věc - poslední dva dny jsem netopil a teď jsem tam objevil docela dost plesnivých palic. Topení jsem zase zapnul a teď tam budou mít po celou dobu teplo, ale říkám si, jestli bych to radši neměl už sklidit?

MŮŽEME MI PORADIT?

Většina menších lístečků u palic mi teď zhnědla, že to vypadá, jako plíseň, ale není to plíseň, pálky jsou v poho. Ale bojím se, aby tyto odemřelý lístky nebyly vstupní branou pro plíseň.

Mám to pokosit dřív, když už byla docela značná část napadena plísňí? Co je bezpečnější?

Přikládám fotky palic, který jsem musel pokosit.

Old Post 07-07-2018 v 16:03 PM
kinea je offline   Profil uživatele kinea   Find more posts by kinea   Foto galerie člena kinea   Click here to Send kinea a Private Message   Add kinea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 67

ja jsem nastesti plisen v palicich nikdy nevidel na vlastni oci a doufam ze ani neuvidim. Nepoznam to z fotek.
A ty hnede listecky na paldach jsem taky nikdy nevidel , takze ti ohledne plisne asi moc neporadim.

Ale pokud plisen vidis (bude to pravdepodobne nejaka zmena barvy od okoli) tak bych vsechny napadene paldy ihned spalil.
A jesli to uz zhuluje tak ze te to postaci tak by to seknul driv.
Lepsi neco nez vubec nic.

Old Post 07-07-2018 v 17:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 68

plísen na palicich jde i poznat, ze vsude u sklizne je pálka zelená, a v míste plísně to muže byt až do hněda.. na dotek v horším a velkém stadiu měkke jako bahno.

Old Post 07-07-2018 v 18:00 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 69

Upřímně řečeno, pokud s plísní bojujes tak jak popisujes, radši bych to pokosil, dokud mas co. Bohužel dle fotek ti to asi nezhodnotime, ty k tomu mas přístup a vidíš to na vlastni oči a na tobě je se správně rozhodnout. Tak jak pises, ty odumrely listy v palkach můžou byt vstupní brána pro plíseň, já osobně bych mel obavy, ze už tam ta plíseň je, protože toto dělají lístky, když už je pálka napadena. Nevím jak důkladně jsi to prohlížel, je třeba pálku rozevrit a zkontrolovat, plíseň vzniká az u stonku, jakoby zhnedlej stonek. Vzhledem k tomu jak pěkně to vypadalo, je to strašná škoda. Než rozjedes další kolo, zkus box nějak překopat, at se tomu příště vyhnes. Držím pesti, at to dobře dopadne.

Old Post 07-07-2018 v 23:28 PM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-04-2004 - první indoor po 6 letech outdooru - 56 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9376920 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív