Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. indoor , 5x Green poison F1, 5x Happy Blueberry Auto, 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Linkot
Ahoj vkládám text z mého prvního příspěvku:
Zvlhčovačka: 1) Hyundai HUM 282 - po 14 dnech se rozbila
2) Rohnson R-9501 - funguje jak má!! <3 Velky tank na vodu .. stačí doplnit vždy večer/ráno


Používám - Rohnson R-9501 - Do ted funguje jak má a maximální spokojenost Stojí asi 800 - 900kč v Alze a má nádrž asi na 5 litrů což je super si myslím Ale musíš se o ní starat, já mám dost špatnou vodu taže jsem ji čistil každé 2-3 dny a jede jak má ted jedu květ a zapnu ji třeba kazdy den na 20minut a třeba už 14dní jsem ji nečistil a pořád funguje Už bych ji měl vyčistit asi no

A děkuji
Jáj nevšiml jsem si,že jsi to psal a proto jsem doufal,že napíšeš,že to jde i bez zvlhčovačky Ale i tak díky

Old Post 26-03-2018 v 18:06 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od gantis
Jáj nevšiml jsem si,že jsi to psal a proto jsem doufal,že napíšeš,že to jde i bez zvlhčovačky Ale i tak díky


Samozřejmě jde to bez zvlhčovačky nevím jestli na těch 80%
Bez zvlhcovacky jsem dal max 60%
Mokré ručníky, nádoby s vodou .. všechno jde když se chce
Ale mě těch 800 korun přijde v celku dobrá investice, hlavně že se mají kytičky dobře Já beru to že cokoliv co je rozumná investice do vybavení se mi později vrátí ... na výnosu například
Jde o to jestli to jedeš tak, že mas doma par kytek moc neinvestujes a pálíš si tak chapu ze nechces davat 800 za zvlhovacku ... kdyz si ji muzes vyrobit nebo si poradit jinak

A nebo jestli to beres jako já .. plnohodnotný koníček do ktereho se nebojíš narvat prachy


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 26-03-2018 v 20:13 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 19

No mě jde spíš o to,že to pojedu poprvé a chtěl bych nejdřív zkusit,jak to vše zvládnu,ale to neznamená,že to chci jet na blinda. Nakoupil jsem snad všechno potřebný,dal jsem si práci ze skříní,prostě vše. Jen ta zvlhčovačka a EC metr,to se rozhoduju,jestli se bez toho první in obejde. Ale zase aby to kvůli tomu,že to nemám,nebylo na piču a já se na to kvůli tomu pak nechtěl vysrat No asi nějakou pofidérní pořídím teda,raději A ještě by mě zajímalo,co třeba uříznutý petky? To taky dá lepší vlhkost v tom začátku,kdy to je nejvíc potřeba ne? Díky

Old Post 27-03-2018 v 06:23 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 20

Jestli pojedeš v hlíne nebo kokosu tak EC metr nepotrebujes Já jedu hlinu:kokos .. v random poměru a roste to hezky i bez EC metru

Jo uřízlé petky byly fajn Uřízneš kus a nahoru uděláš pár děr, měl sem je tam asi týden pak jsem to dal dolu a zapl zvlhčovačku.


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 27-03-2018 v 07:01 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 21

Ten taky nevidim jako moc dulezitej Tak já rozjedu petky a pak tam tech 60 proc. naženu snad ručníkama A snad to holky kousnou Každopádně díky a ať to roste K+

Old Post 27-03-2018 v 08:01 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Linkot
1) Můj první grow venku rok 2017
Semena: AK47 AUTO - SEMEN NATURAL SEEDS
Suché ostříhané dohromady - 20g z jedné pro mě to byl úspěch .. hnojeno krystalonem pak hnojivo na rhododendron nebo muškát teď přesně nevím
Byly asi 14 dní za oknem, pak jsem je odvezl na zahradu kde si dopřávaly slunko každý den!
Substrát byl light mix od biobizzu .. po přesazení (dneska uz vim ze autoflower se nepresazuje .. )


A nepoučil si sa ani tento rok s autoflower...
Žiadne LST, aj keď je stres malý. Žiadne strihanie, žiadne presadzovanie.

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 27-03-2018 v 15:08 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Kástroj
Ahoj nevím jestli jsem to správně pochopil ale mas teda v jednom boxu modely F1 a automaty ?


Protože ty f1 přece nejsou automat ne?

Na automaty v květu můžeš svítit klidně 20/4
Vlastně je to i žádoucí

Ale na F1 ?? To má přece klasickou periodu 12/12
Jen je zkrácena doba růstu například o týden nebo dva


Nebo ne ?

Nemyslím to špatně jen v tom mám teď nějak bordel. Nechápu ...
Díky


Ahoj , jo F1 jsou fem. závislé na fotoperiodě a ty Happy Auto blueberry jsou autoflowery
Já si tam ty autoflowery dal jen pro srandu, měl jsem po přesazení F1 pět volných květináčů a zbytek hlíny .. tak jsem koupil 5 semínek za 400 Proč by ne s prostorem jsem vyšel akorát


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 27-03-2018 v 17:37 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 24

Ahoj
Jasný nemyslel jsem to tak ze to nejde
Automat pojede i na 8/16 ale vo z nej bude ...
Jinak proč ne
Jak píšeš

Nemyslel jsem to nějak zle jen mi to nedávalo smysl

Sleduju
Díky

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 27-03-2018 v 17:40 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od mirosk


A nepoučil si sa ani tento rok s autoflower...
Žiadne LST, aj keď je stres malý. Žiadne strihanie, žiadne presadzovanie.


Na zahraničních forach psali ze na autoflower je to vhodné, jen se to dělá trošku jinak
Zrovna o LST autofloweru dobre píšou ZDE

A povedlo se mi to tak jak bych chtěl jen u 3 autofloweru

Ale je to možné že jim to vadí .. Pro to by to stálo za to vyzkoušet na více kusech
3 autoflowery LST
3 autoflowery komplet bez stresů
a udělat z toho nějaký průměr


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 27-03-2018 v 17:52 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Kástroj
Ahoj
Jasný nemyslel jsem to tak ze to nejde
Automat pojede i na 8/16 ale vo z nej bude ...
Jinak proč ne
Jak píšeš

Nemyslel jsem to nějak zle jen mi to nedávalo smysl

Sleduju
Díky


V pořádku, já to zle nebral


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 27-03-2018 v 17:54 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 27

Automaty jsem v nějakém řekneme boomu taky testoval
Udělal jsem

Magnum
Autoblueberry
Autojack
Automazar

Něco jsem jel v boxu něco balkon

Ve finále se mi ze všeho nejvíc osvědčilo 20/4 světla od prvního dne do posledniho
Při téhle délce světla byla sklizeň maximální
Ovšem nekontrolovatelně roste jelikož se nemá štípat tak se to pak blbě řeší když je omezena výška. A tak
Taky mě vadilo x phenotypu každé semeno jiné i když to samé
Ale výsledný produkty celkem bych řekl kvalitní a dobrý
Je. Ta práce s tím je taková no řekl bych tupá
Od jistě doby jsem si řekl ze už nic než klony
Něco jiného e out tam ještě semena beru ale taky ne tolik jako řezů
Tak ať to šlape

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 27-03-2018 v 18:08 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 28

Mám stejný názor
Na outdoor semínka
Na indoor už příště jedině klony


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 27-03-2018 v 18:50 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 29

Nějaký tip co letos ven...?
Nepatří to sem Ale já jsem vzal vše po 3ks
A to:
Chocolope
Super silver haze
Mazar
Bubblegum
G13
Hashberry
Mobydick
Sour diesel
Pure power plant
White rhino
A samozrejmne se pokusím nasekat si Cca 10ks white russian
Kromě rusaka vše semena
Uvidíme klíčivost atd proto vše 3x
Jestli to bude 100%
Tak budu mít minimálně 3 pole 😀

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 27-03-2018 v 18:57 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 30

Jestli máš na takovou kultivaci místo tak tiše závidím!
Já tento rok na out:
Green poison F1 2x - zbylo mi pár semen ještě z prvního indooru
No name regular semínka 10x - uvidíme kolik bude slečen
Durban poison 3x - velmi chválený zde na foru
Critical Mass CBD 3x - babičce něco na pohybový aparát a na mastičky

A sázet budu něco u babči, na chatě, na druhé chatě a ty noname semínka jsou pro kamarádova dědu, který si dělá mastičky tak jsem říkal, že mu to zasadím, zastřihnu a on že bude jen zalejvat a já se vždycky stavím na kontrolu jednou za měsíc


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 27-03-2018 v 20:21 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 31

No já počítám ze budu mít dvě místa které už funguji 100let
Ale jestli vyklíčí a chybně se vše tak budu muset jit na husto nebo další flek no
Příroda je mocná a velká ..
😅😀😇

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 27-03-2018 v 20:30 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 32

........


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Naposledy upravil Linkot 30-03-2018 v 10:54 AM

Old Post 30-03-2018 v 10:16 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8453160 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív