Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » natural seeds - fast version
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

natural seeds - fast version Příspěvek č. 1

Zdravím, zaujímalo by ma či náhodou niekto nejde skúšať od naturalu ich nové fast version čo vyšli tento rok majú tam Toxic Hulk, Afghan Power a Skunk fast verzie. Ak máte nejaké info/rozmýšlate/skúšate nejaký počin tak sa podeľte. Zdar a nech to rastie.

Old Post 09-05-2017 v 19:28 PM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 2

Já mám v plánu FV od Sweet Seeds ... Hodně lidí si je chválí

A co jsem slyšel, tak Green Poison je jeden z nejlepších z FV pro naše podmínky ... Takže jsem na to taky zvědavý

Old Post 10-05-2017 v 10:45 AM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flusanec
Nový Člen

Karma uživatele Flusanec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 3

[účet odstraněn]

Old Post 01-11-2017 v 20:31 PM
Flusanec je offline   Profil uživatele Flusanec   Find more posts by Flusanec   Foto galerie člena Flusanec   Click here to Send Flusanec a Private Message   Add Flusanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 4

ten vynos je mozny když tomu das dobry podmínky,taky planuji jet jen fast verze je nato chvala tady na foru

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 01-11-2017 v 22:00 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flusanec
Nový Člen

Karma uživatele Flusanec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 5

[účet odstraněn]

Old Post 02-11-2017 v 06:33 AM
Flusanec je offline   Profil uživatele Flusanec   Find more posts by Flusanec   Foto galerie člena Flusanec   Click here to Send Flusanec a Private Message   Add Flusanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JackDanijels
Nový Člen

Karma uživatele JackDanijels - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 6

S. A. D. Fv ve skleníku =bomba

Old Post 02-11-2017 v 08:56 AM
JackDanijels je offline   Profil uživatele JackDanijels   Find more posts by JackDanijels   Foto galerie člena JackDanijels   Click here to Send JackDanijels a Private Message   Add JackDanijels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flusanec
Nový Člen

Karma uživatele Flusanec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 7

[účet odstraněn]

Old Post 02-11-2017 v 08:59 AM
Flusanec je offline   Profil uživatele Flusanec   Find more posts by Flusanec   Foto galerie člena Flusanec   Click here to Send Flusanec a Private Message   Add Flusanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JackDanijels
Nový Člen

Karma uživatele JackDanijels - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 8

Každopádně fv od sweet seed nemají chybu

Old Post 02-11-2017 v 09:40 AM
JackDanijels je offline   Profil uživatele JackDanijels   Find more posts by JackDanijels   Foto galerie člena JackDanijels   Click here to Send JackDanijels a Private Message   Add JackDanijels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flusanec
Nový Člen

Karma uživatele Flusanec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 9

[účet odstraněn]

Old Post 02-11-2017 v 10:03 AM
Flusanec je offline   Profil uživatele Flusanec   Find more posts by Flusanec   Foto galerie člena Flusanec   Click here to Send Flusanec a Private Message   Add Flusanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 10

Jestli ti jde jen o ten " výnos " , tak zasaď finolu 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-11-2017 v 04:25 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 11

Skus TNR od KcBrains, sice neni early strain, ale daju sa z toho vypestit monster kytky. Zopar takych kytek a mas novy Mercedes + zlata jak Rytmus
http://en.seedfinder.eu/strain-info...11163216340037/

Pitr - to si zabil

Old Post 03-11-2017 v 07:23 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flusanec
Nový Člen

Karma uživatele Flusanec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 12

[účet odstraněn]

Old Post 03-11-2017 v 07:27 AM
Flusanec je offline   Profil uživatele Flusanec   Find more posts by Flusanec   Foto galerie člena Flusanec   Click here to Send Flusanec a Private Message   Add Flusanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evzen Huml
Nový Člen

Karma uživatele Evzen Huml - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 13

Mužů doporucit ten Toxic Hulk mel jsem ve skleníku bomba fakt překvapil za málo penez hodne muziky tvrdý palice dozrávani začátek října a kouř taky slušněj výplach jinak fast od sweet seeds určite doporučím Killer,poison, sweet sýr určite hodne slunce pak taky parádní tvrdy palice ale největší zklamání big devil kytka jako kráva ale dozrání pulku října a pálky na pohled pěkný ale po usušení ridkovina a nic moc kouř tak ať se daří snad jsem trochu pomohl

Old Post 08-01-2018 v 16:09 PM
Evzen Huml je offline   Profil uživatele Evzen Huml   Find more posts by Evzen Huml   Foto galerie člena Evzen Huml   Click here to Send Evzen Huml a Private Message   Add Evzen Huml to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apeiron
Nový Člen

Karma uživatele apeiron - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 14

Od Sweet Seeds mě ohromil Sweet Cheese, zabral hodně prostoru, skoro 2x2x2m tvaru vánočního stromku, sklizeň konec září, výnos obrovský, chuť svěží, jedinečná, a velice příjemné high.

Old Post 12-01-2018 v 18:39 PM
apeiron je offline   Profil uživatele apeiron   Find more posts by apeiron   Foto galerie člena apeiron   Click here to Send apeiron a Private Message   Add apeiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 15

Tak na ten se tešim na out mam nachystanych par semen jak piše kolega nade mnou tak to bude pecka

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 12-01-2018 v 20:03 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 16

Taky mužu doporučit sweet seeds. jel jsem vše krom s.a.d,green poisonu a mandarinu a vždy spokojenost... jack47, neskutečny stavy, nejvice plodí asi sweet chesse, kvalita palic u mě nejlip killer kush( mensi vynos) ale vždy jsem byl spokojen, letos jdu do poisonu

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 16-01-2018 v 10:56 AM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6318440 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív