Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » The Palmar od TrikomaSeeds/NFT/JIDB/VERO29 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 97






Tak jsme na půlce květu a teď mi někdo zkušenější poraď prosím
Čím to je že mám takovéhle palice hostnou spíš odspodu jakoby ty pod světlem měly problém s tím že světla moc a vůbec nepříjdou mi v pohodě

Naposledy upravil LinChi 22-05-2018 v 08:31 AM

Old Post 22-05-2018 v 07:50 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 98

Zdar,uvidíš sám jak ti to pojede.Máš pěkně dlouhé salámy.Pokud jsi teprve v půlce květu,tak by měli začít kynout.
Světla i kdyby bylo hodně ,tak to kytkám nevadí.Odkloní list,nebo se začnou kraje listy rolovat dovnitř.
Ty fotky si uprav na šířku.

Old Post 22-05-2018 v 08:23 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 99

listy nijak nerolujou neodklání nic... jen prostě ty špičky nějak nejdou vedlejší model co se tak nevytáhl už nahodil salámy dobré !

Old Post 22-05-2018 v 08:30 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od LinChi
Tak jsme na půlce květu a teď mi někdo zkušenější poraď prosím
Čím to je že mám takovéhle palice hostnou spíš odspodu jakoby ty pod světlem měly problém s tím že světla moc a vůbec nepříjdou mi v pohodě


Ahoj,
to vypada na presvetleni urcite...pri urciite hodnote PPFD se fotozinteza skoro az zastavi a rust brutalne zpomali...

Old Post 22-05-2018 v 13:23 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 101

ako tomu pomoctt ?

polámal sem větve tak aby byly aspon 35cm od světla.. ted už by to mohlo začít růst lépe

Naposledy upravil LinChi 22-05-2018 v 16:04 PM

Old Post 22-05-2018 v 15:17 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skerCORE
Nový Člen

Karma uživatele skerCORE - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 102

ak sa ti to kámo poriadne nafúkne tak to budú riadne rakety...ja by som skusil zvysit EC..ale moze to byt aj tym svetlom ako hovoria chaloši..alebo proste Trikomaseeds ma geny na ...

Old Post 22-05-2018 v 21:21 PM
skerCORE je offline   Profil uživatele skerCORE   Find more posts by skerCORE   Foto galerie člena skerCORE   Click here to Send skerCORE a Private Message   Add skerCORE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 103

Nechci prudit,ale trochu přečíst s fotosyntézy rostlin by neškodilo.
Přesvícení rostlin je fáma jak BRNO.List rostliny si vezme jen tolik kolik potřebuje,pak buď odkloní list rostliny,aby světlo padalo pod jiným úhlem,nebo se začne kroutit do sebe.
Prodejce Mars hydro mi to taky říkal,že jsem měl přesvícene kytky,tak proto jsem měl malý výnos.

Old Post 22-05-2018 v 21:43 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 104

aj tak se je odklonil od světla EC Sem zvýšil už pred 4dni teraz majů okolo 1,7 a nevypadajů že by si stěžovaly

Old Post 22-05-2018 v 21:58 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 105

Ahoj na 90 %si myslim ze je to zpusobene velkou vlchkosti v noci a pres den...tak ta kytka proste reaguje....zkontroluj za ti jede odtach nonstop..i vetraky....a pokus se nejak zmensit tu vlchkost....uz jsem to nekde videl tady na foru....muzu se samozrejme mylit..hodne zdaru a at hezky nakynou....

Old Post 22-05-2018 v 22:07 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 106

Souhlasím s cvrca

Old Post 22-05-2018 v 22:14 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 107

Vlhkost tam mam okolo 70% odtah koupim silnejsi a novy az dalsi kolo kazdopadne muzu udelat silnejsi vitr uvnitr a casteji to vetrat

Old Post 23-05-2018 v 10:27 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Nechci prudit,ale trochu přečíst s fotosyntézy rostlin by neškodilo.
Přesvícení rostlin je fáma jak BRNO.List rostliny si vezme jen tolik kolik potřebuje,pak buď odkloní list rostliny,aby světlo padalo pod jiným úhlem,nebo se začne kroutit do sebe.
Prodejce Mars hydro mi to taky říkal,že jsem měl přesvícene kytky,tak proto jsem měl malý výnos.


Urcite neprudis :-) Z fysiologickeho hlediska u rostlin existuje presviceni a pokud to mas za famu jak BRNO tak v pohode ;-) Presvedcovat te o tom urcite nehodlam.Kdyz dopadne energie ze svetla na list tak samotny list absorbuje 70-85% teto energie 10-15% se odrazi a 0,5-3,5% z absorbce je fotosynteza ;-) To ze se list vykrouti nebo udela kalich se sice brani,ale kdyz budes tu kytku tomuto stavu vystavovat delsi dobu,chtel bych videt jake budes mit vysledky v porovnani s ozarenim kde se listy nekrouti ;-) Urcite neprudis,ale ja jsem videl na ruznych rostlinach ne jen marihuany presvetleni,ktere melo vliv na vynos ;-)
Hlavni myslenka je ale ta,ze pokud budes na tu kytku palit treba 1400 μmol m-2 s-1 v prumeru na m-2 tak ti urcite poroste pomaleji nez kdyz tam budes mit prumernou energiii 750..a to neni fama jako Brno ale vysledek testovani ;-)

Old Post 23-05-2018 v 10:58 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 109

Hvr, to si vyčetl v enigme?
LinChi mu se kroutí nějaké listy? Nekrouti. A přečti si seriózní výzkumy rostlin. Presviceni neexistuje. Listy jsou spálené od teploty a ne od toku fotonů. V cool tubě můžeš mít 1000 watt hps ku klidně i 20 cm nad rostlinou a nic se neděje. 1000 watt = 125.000 lux
Taky tě nehodlám přesvědčovat o tom že můžeš kytku spálit tokem fotonů. Jsou tady i lepší hlášky.
Druhá varianta může nastat, že by jsi držel list násilím v jednom úhlu, pak by mohlo nastat "presviceni". LinChi má světlo tak 40 cm nad kytkou, takže žádné presviceni nehrozí. Já měl listy 18 cm pod Verem a listy byly krásně zelené.
Pokud chceš důkaz, stačí zavolat na přírodovědeckou fakultu do Ostravy. Je tam jedna hodná paní p. Horká a ta ti to ráda vysvětlí.

Old Post 24-05-2018 v 17:19 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 110

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Hvr, to si vyčetl v enigme?
LinChi mu se kroutí nějaké listy? Nekrouti. A přečti si seriózní výzkumy rostlin. Presviceni neexistuje. Listy jsou spálené od teploty a ne od toku fotonů. V cool tubě můžeš mít 1000 watt hps ku klidně i 20 cm nad rostlinou a nic se neděje. 1000 watt = 125.000 lux
Taky tě nehodlám přesvědčovat o tom že můžeš kytku spálit tokem fotonů. Jsou tady i lepší hlášky.
Druhá varianta může nastat, že by jsi držel list násilím v jednom úhlu, pak by mohlo nastat "presviceni". LinChi má světlo tak 40 cm nad kytkou, takže žádné presviceni nehrozí. Já měl listy 18 cm pod Verem a listy byly krásně zelené.
Pokud chceš důkaz, stačí zavolat na přírodovědeckou fakultu do Ostravy. Je tam jedna hodná paní p. Horká a ta ti to ráda vysvětlí.


V pohode...:-) Ja to zase mam z priro.fakulty univerzity Palackeho...
tak evidentne se na kazde fakulte probira neco jineho :-D
Neres,ja ma zkusenosti jine nebylo to z tepla tutove:-)

Old Post 24-05-2018 v 18:32 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 111

Tak se bojim ze kolo nedojedu ... u kořenů stále bojuji s plísní ... nic se nedaří ... kytky nevypadají že by jim to nějak vadilo každopádně mě to vadí na valkoně už mi roste blueberry takže z něj po sklizni nadělám řezivo a pojedeme pořádný indoor z řezů

Old Post 25-05-2018 v 20:12 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 112

Tak se bojim ze kolo nedojedu ... u kořenů stále bojuji s plísní ... nic se nedaří ... kytky nevypadají že by jim to nějak vadilo každopádně mě to vadí na valkoně už mi roste blueberry takže z něj po sklizni nadělám řezivo a pojedeme pořádný indoor z řezů

Old Post 25-05-2018 v 21:11 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2018 - Tutankhamon//NFT// JIDB// VERO 29 242W - 242 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9470210 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív