Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » The Palmar od TrikomaSeeds/NFT/JIDB/VERO29 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 17

zvlhčovačka je v boxu odedneška zvedáme humidity na nějakých 70-80% snad se klíčky rychleji rozrostou .. už at příjde rchní kryt na NFT at to mužu uzavřít... kořínky zatím rostou pod kostičkou tak na ně nesvítí ... ale svítí mi do te netkané textilie... snad to nebude problém ... ale tři dny to vydrží

Old Post 04-03-2018 v 13:35 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 18



Stale mam jen woodoo juice myslite ze je mam zacit krmit nebo zatim nechat tak .. ? Vrchni dil na nft bude do konce tydne hotovy

Old Post 07-03-2018 v 19:42 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 19




Tak muzu rict ze rostou konecne je videt ze se to pohlo mame tady 2x the palmar od trikoma seeds ... jelikoz mistni gshop nedorucil vrchni dil nft rozhodl jsem si tento kryt udelat sam ... karton potravinarska folie a lepici paska ... vse mam doma takze za 0 kc a deset minut prace

Plan je to parkrat zastrihnout a zaplnit box .. kombinace strihani a pulmesiclu se osvedcila a tak u ni zustanu ph okolo 5.3 ec ted nejakych 0.8 jedu jidb podle odhadu nejvic slozky a pak m pak b jedna kyticka mam rezave flicky ale to bude tim ze jsem je dlouho nechal bez papani jen s korenakem ... uz sem rozchodil i horsi kousky takze v pohode

Uz je to docela dlouho a tak odedneska poustim vzduchovani a cerpadlo ke korenum frci nonstop .. myslite si nekdo ze by bylo vhodnejsi nejak casovat ? Doted sem jel 15 min co dve hodiny

Prehled :
Ph 5.3
Ec 0.8
Teplota vody 19-20
Teplota vzduchu v boxu 22-24

Old Post 15-03-2018 v 20:33 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 20

Všichni postujou jak na běžícím páse ale že by někdo poradil mě to nee...
Co se stalo že mi nikdo neporadí to mě nikdo nemá rád ?

potřebuju vědět jak dořešit to ec u takhle malých kytiček..

odstátá voda má ec0,2-0,3 a ph 7,5 co myslíte mám to ted všecko v cajku nebo deficity na druhé kytičce mužou být něčím jiným mě totiž nenapadá čím by to mohlo být.. když ta první je v pohodě.. !

Naposledy upravil LinChi 16-03-2018 v 14:20 PM

Old Post 16-03-2018 v 14:08 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 21

Není ph 5.3 málo ?

Old Post 16-03-2018 v 14:18 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od crazyn
Není ph 5.3 málo ?


ahoj .. Jidb uvádí ph 5,9 ... ale nemyslím si že by ph v rozmeží 5,2-5,9 mělo za následk problémy nebo myslíš že je to zrovinka tím ? poslední pěsty v nft sem vždycky držel na růst trochu níž a na květ trochu výš.. poslední kolo jsem je spáli vysokým Ec takže nevám jestli tohle rezivění lístků muže být zapříčiněno tím nízkým ph... navíc druhá kytička ze semínka nemá deficit ani trošičku ... :/

Old Post 16-03-2018 v 14:22 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 23

Ph roste bez ne pomoci se dostalo na 5.6 ... vypada to ze jsem meril moc brzo nez se roztok poradne promichal ph+ pridavat nechci takze necham tady kyticky si lebedi jen mam na netkane textilii jakysi sajrajt tak se mrkněte co by to mohlo byt kamaradi

Old Post 18-03-2018 v 09:01 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 24




Tak mame tady pravdepodobne problem... vypada to na plisen v netkane textilii
Zitra nabehnu pro peroxid akorat nevim jaky a kolik

Old Post 18-03-2018 v 14:53 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 25

fujky

Old Post 18-03-2018 v 15:06 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 26

Dik a nejaka rada ?

S timhle sem se v nft jeste nesetkal ... vlastne nikdy a vubec... muze to byt tim ze mi dva tydny do vrchniho dilu nft svitilo diky vyjebanemu growshopu tady co neumi dorucit neco v slubeny cas ..

Old Post 18-03-2018 v 15:11 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 27

Promin , ale kolem NFT a problémy s vodou atd.. jsem šel velkým obloukem

Old Post 18-03-2018 v 15:16 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 28

Chapu chapu ... internet rika peroxid vodiku vycistit nft aplikovat na plisen proplachnout a pak znova vodu s zivinami nejak to vymyslime

Old Post 18-03-2018 v 15:20 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 29

Ted nevim jesli v boxu pestujes houbicky nebo konopi?

Jedina rada je...
Ja bych kompletne ,nejlepe ihned, vsechno vyhazel , co jde vymenil (vodu) za nove a vycistil vse poradne savem ! A to vcetne celyho boxu, led-panelu, odtahu, vetraku , proste kompletne vsechno. Ty spory budou 100% uz absolutne vsude i v RW kostce. Zkus to opatrne rozbalit a dej to do nove kostky.
Kdyz to neudelas tak se plisen na 99% vrati v plny sile az se ti to bude nejmene hodit.

Nejde to jen castecne vydesinfikovat , spory diky vetraku a cirkulaci budou uz ted vsude , na to se spolehni. Po desinfekci to jeste vse umej saponatem a nech poradne vyschnout.

Tod muj nazor.
Drzim palce.

Naposledy upravil Madical-Strains 18-03-2018 v 17:31 PM

Old Post 18-03-2018 v 17:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 30

přesně takovou radu jsem očekával .. děkuji za tip dnes sem vyčistil hydro peroxidem
zítra se vrhnu na savo a celkovou hygienu boxu ... jen ještě zvážím jak vyčistit Ttčko(odtah) no bude to prácička.... už jsem konečně dostal novou práci a zachvíli nastupuju .. takže boxík sfouknu hned zítra a budu doufat..

Old Post 18-03-2018 v 19:21 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 31

To zvysujuce sa ph. Mne sa pri jidb a vzduchovacich kamenoch dvihalo neustale same od seba.
Jednalo sa o gulate vzduchovacie kamene. Mal som ich iba na premiesavanie roztoku. Akonahle som ich dal prec a vymenil za cerpadielko na premiesavanie roztoku je ph stabilne.
A ta plesen ma mrzi. Ine jak savo ti poradit neviem.

Old Post 18-03-2018 v 19:33 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 32

Ja sem desinfikoval savem odtah tak ze jsem Prima-klimu nekolikrat po sobe postrikal rozprasovacem i dovnitr ale jen lehonce , musis pak nechat vyschnout.
Zvolil bych hodne silnou koncetraci Sava, az Savo uplne zaschne tak je treba ho urcite smyt saponatem a ten saponat zase uplne nakonec cistou vodou, pokazde nechat uplne vyschnout kvuli tem sporum.

Jesli si muzes nekde pujcit UVC lampu, tak bych to tim urcite pojistil .
Jesli ji nesezenes vydesinfikuj to radsi tim savem 2x.
Doufam ze to dobre dopadne a uz se nevrati.

Naposledy upravil Madical-Strains 18-03-2018 v 20:55 PM

Old Post 18-03-2018 v 20:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2018 - Tutankhamon//NFT// JIDB// VERO 29 242W - 242 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8932640 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív