Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1.st COCO 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
dounták
Stálý Člen

Karma uživatele dounták - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 31  

1.st COCO 400W Příspěvek č. 1

HARDWARE: Stan 90x90
Fan odtah:Vents 360M2
přítah:TTS 125
Cirkulace 2x 20cm ventilator
Zvhčovčka 1menbranová
WAVEflector XL
hps 400W
Květináč 5,7l
mediumCocostar
CANNA COCO

obsazení 11KS euforia

Old Post 18-02-2018 v 13:46 PM
dounták je offline   Profil uživatele dounták   Find more posts by dounták   Foto galerie člena dounták   Click here to Send dounták a Private Message   Add dounták to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dounták
Stálý Člen

Karma uživatele dounták - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 2

první pěst v cocosu které jsem se dočetl jako inertní mediu (byla Chyba)

Cocos jsem namocil a sezenice.směle přesadil do nového pusobiště květináče 5,7L.

Chyba č.1 neměřil jsem hodnoty cocosu.

Po prvni zahnojení cca půlkou dávky dle tabulek. Dva dny pozoruji, že je přepaleno Změřím odpadní vodu a ejhle 2,6.
Proplach a jedeme dal.
Propláchnu na 0.4

Old Post 18-02-2018 v 13:57 PM
dounták je offline   Profil uživatele dounták   Find more posts by dounták   Foto galerie člena dounták   Click here to Send dounták a Private Message   Add dounták to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dounták
Stálý Člen

Karma uživatele dounták - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3

ventilator 20% přítah si šetřím na květ
Vlkost držím 50-80%
Co mam největší problém je právě ta vlkost sráží se na stěnách a teče pod spodní vanu.
Tvorí obrovská kaluž pod stanem aplikuji karto krabice, ale musi to pořád měnit asi dám pod nějakou vanu, drip nebo neco takového.

Old Post 18-02-2018 v 14:04 PM
dounták je offline   Profil uživatele dounták   Find more posts by dounták   Foto galerie člena dounták   Click here to Send dounták a Private Message   Add dounták to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dounták
Stálý Člen

Karma uživatele dounták - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 4

7.Den růstu jsem zaštípnul
hnojím pořád jak blázen přepaluji EC dávkování
z květináčů pořád 0,6
PH je stabilní na odtoku 5.7

14.den růstu nevím jestli ještě mám ponechat na růst mam box jen 180cm ať mě to nevystřelí střechu.
Má někdo zkušenost z euforia?

Old Post 18-02-2018 v 14:36 PM
dounták je offline   Profil uživatele dounták   Find more posts by dounták   Foto galerie člena dounták   Click here to Send dounták a Private Message   Add dounták to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 5

cest naky fotky at muzem pozorovat ?

Old Post 18-02-2018 v 17:01 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dounták
Stálý Člen

Karma uživatele dounták - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 6


foto

Old Post 18-02-2018 v 20:24 PM
dounták je offline   Profil uživatele dounták   Find more posts by dounták   Foto galerie člena dounták   Click here to Send dounták a Private Message   Add dounták to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dounták
Stálý Člen

Karma uživatele dounták - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 7


Prostor

Old Post 18-02-2018 v 20:28 PM
dounták je offline   Profil uživatele dounták   Find more posts by dounták   Foto galerie člena dounták   Click here to Send dounták a Private Message   Add dounták to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dounták
Stálý Člen

Karma uživatele dounták - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 8

nevim proc to nejde vyrovnat mam to v pc dobre.
Na prvni foto je znat ze jsem to trochu pripekl.
Kolik je třeba mit odstup lampy od kytek ?

Old Post 18-02-2018 v 20:33 PM
dounták je offline   Profil uživatele dounták   Find more posts by dounták   Foto galerie člena dounták   Click here to Send dounták a Private Message   Add dounták to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 9

u 400W by mělo stačit kolem 30-40cm

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 18-02-2018 v 21:55 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dounták
Stálý Člen

Karma uživatele dounták - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 10


další foto bez blesku

Old Post 19-02-2018 v 04:33 AM
dounták je offline   Profil uživatele dounták   Find more posts by dounták   Foto galerie člena dounták   Click here to Send dounták a Private Message   Add dounták to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dounták
Stálý Člen

Karma uživatele dounták - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 11

Je to spalený listy v popředí mám to na více listu, ale vždy u vrchu.
18.den
Chci změnit priodu na 12/12 mám držet vlkost jestě 80% do prvních květů připadá mě to logické.
Nikde jsem se nedočetl?? (neukamenujte mě pokud to někde už je )

Old Post 19-02-2018 v 04:37 AM
dounták je offline   Profil uživatele dounták   Find more posts by dounták   Foto galerie člena dounták   Click here to Send dounták a Private Message   Add dounták to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 12

spis tak 50-60%, pac pri vyssi vlhkosti se v prechodny fazi kvetu vic vytahujou, proste roztahujou patra....ale na tom tolik nesejde, spis jim trochu prisol, pokud mas na vytoku EC 0,6, tak to je proste malo, mozna proto ti zloutnou ty listy.....

Old Post 19-02-2018 v 05:05 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dounták
Stálý Člen

Karma uživatele dounták - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 13

jsou to rezavé fleky vrchní patra listu.

Old Post 19-02-2018 v 05:17 AM
dounták je offline   Profil uživatele dounták   Find more posts by dounták   Foto galerie člena dounták   Click here to Send dounták a Private Message   Add dounták to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dounták
Stálý Člen

Karma uživatele dounták - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 14


foto

Old Post 19-02-2018 v 05:19 AM
dounták je offline   Profil uživatele dounták   Find more posts by dounták   Foto galerie člena dounták   Click here to Send dounták a Private Message   Add dounták to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 15

No já kokos nikdy nejel, tak to ber s velkou rezervou, ale připadá mi žes to fakt přepálil od lampy tohle nebude... jen mi pak ale nesedí to ec na výtoku. Mas to zkalibrovany? aby teklo porad stejnejch 0,6 ikdyz jim porad solis hodne to je trochu divny.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-02-2018 v 06:32 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 16

Vlhkost nemá zásadní vliv na to jak se tahají. To dělá hlavně genetika a výška lampy.

Přepálený to je, není to nic hroznýho. Ale v kokosu prostě musíš ze začátku dost opatrně.

Nezapomeň na enzymy, dost důležitý u kokosu

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 19-02-2018 v 07:23 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
19-06-2016 - First grow 400w - 7 odpovědí
31-05-2016 - 1.st indoor 450W Led - 71 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7950860 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív