Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Led vs hps
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10
Autor
Téma 
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 129

Pises o 700g pod 600 hps super lumen jako o nemoznem. Me zas prijde nemozne udelat pres 900g pod 650w ledkou a k tomu vsemu jeste s nemoci :-)
Kazdopadne vec se ma tak, ze pro me je led spanelska vesnice.
Uz sem nad Ledkama parkrat premyslel, ale vzdy sem nasel nejaka "ale"
Ale vratim se zpatky k memu prvnimu prispevku, co takhle nejaky testik s vyraznym rozdilem ve zdroji svetla? Mate na to nekdo koule, prostor a cas a pak popravde zhodnotit?

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 26-04-2018 v 19:11 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bart325
Stálý Člen

Karma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 79 

Příspěvek č. 130

Tak tak fikus....je to o zkušenostech a o štěstí ....😁😁chci se vás zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s tím modelem eagle Bill ....😁

Old Post 26-04-2018 v 19:11 PM
Bart325 je offline   Profil uživatele Bart325   Find more posts by Bart325   Foto galerie člena Bart325   Click here to Send Bart325 a Private Message   Add Bart325 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bart325
Stálý Člen

Karma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 79 

Příspěvek č. 131

Otázka jak by ten test měl vypadat ....jestli osvit stejně plochy bez řešení watu .....a nebo stejna wataz bez ohledu na prostor...a ještě k tomu jak píšeš že jsem udělal 300g pod 400w hps ale pod 400w led 500g....tak jenom připomínka naprosto stejné podmínky a jak by to podle tebe vypadalo kdybych pod hps udělal třeba 500 tak pod ledkou by bylo 700nebo 800?v tom poměru to logicky vychází ne?nic proti😁😁

Old Post 26-04-2018 v 19:17 PM
Bart325 je offline   Profil uživatele Bart325   Find more posts by Bart325   Foto galerie člena Bart325   Click here to Send Bart325 a Private Message   Add Bart325 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 132

fedousek, nepíšu nemožné. Jen jsem to za ty roky nikdy neudělal. A ani jsem to u nikoho neviděl.
Jestli budeš mít chuť, tak se podívej na můj poslední pěst(poslední do konce tohoto roku). Udělal jsem skoro to co psala banka s odrůdou Cannalope haze.
S dvěma šesti koulema jsem dělal taky takové výsledky. Mám co do brčka do konce roku a každý týden to s kámošama měníme, tak se toho neprehulim.
Barte už jsi to zkoušel v brčku?
Ještě poslední věc 300 g pod 440w hps je parádní výsledek začínajícího growera.

Old Post 26-04-2018 v 19:24 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 133

Jestli jsem to spravne pochopil, tak otazka znela, jestli muze svetlo ovlivnit chut. Takze je to jednoduche. Mit 2 kytky stejneho strainu, stejnou zeminu, stejne hnojky a tim to hasne. O prostoru nemusi byt vubec rec. A wattaz by mela byt v co nejvestim rozdilu. Jde o to udelat test s co nejvetsi odchylkou ve svetle, aby bylo videt, zda li to ovlivni chut. Nic vic, nic min. Kdyz by jsi delal test s malyma rozdila ve svetle, tak logicky rozdil mozna ani nepoznas.

Jinak k tem stejnym podminkam. Urcite jsi tam stejne podminky nemel. Kdyz by jsme to rozebrali od zacatku pestu do konce, kdyz bys mel nekolik ruznych meraku a k tomu spoustu casu, tak by jsi zjistil, ze jsi mel stejne podminky tak na 80% pro vsechny kytky. Tech zbylych 20% neni moc, ale ver, ze v jistych situacich to muze udelat divy.

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 26-04-2018 v 19:27 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 134

toketoy tu v nakym vlakne postoval "vyzkum" spis to byl reklamni letak vyrobce nejakejch blurple ledek

jo povedlo se jim u nekterejch strainu (ne u vsech) udrzet o nejaky procento vetsi hladinu urcitejch terpenu... ale bylo to tam tak hezky udelany ze v grafech ukazovaly rozdily zlomku procent. nula nula prd. Laboratorne zmereno. Zajimavy bylo ze u kazdejch strainu ukazovaly jiny grafy jinejch terpenu... takze sme zase u toho co ma kytka v genech.

Navíc tam šlo o fazi posledních tří dnů kdy na to svítili "No Red" (bez červený? nevim, to už sem nekoumal)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 26-04-2018 v 19:45 PM

Old Post 26-04-2018 v 19:33 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 135

citace:
Původní příspěvek od fikus37
fedousek, nepíšu nemožné. Jen jsem to za ty roky nikdy neudělal. A ani jsem to u nikoho neviděl.
Jestli budeš mít chuť, tak se podívej na můj poslední pěst(poslední do konce tohoto roku). Udělal jsem skoro to co psala banka s odrůdou Cannalope haze.
S dvěma šesti koulema jsem dělal taky takové výsledky. Mám co do brčka do konce roku a každý týden to s kámošama měníme, tak se toho neprehulim.
Barte už jsi to zkoušel v brčku?
Ještě poslední věc 300 g pod 440w hps je parádní výsledek začínajícího growera.


Jj, uz sem v minulosti neco od tebe videl. Kazdopadne obdivuju tvou praci a zapaleni do LED.
Popravde receno, ze kdybych nevedel co s penezma, tak bych uz Ledku mozna mel a nechal bych si poradit od tebe a nebo od Frynka, nebo jak se jmenuje :-)
Kazdopadne poslednich par let uz neni tolik casu, jak bych si predstavoval a chtel :-(

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 26-04-2018 v 19:43 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 136

Crazyben. A prave proto by bylo dobre si udelat test a rozseknout to jednou pro vzdy. Bez odkazovani na ruzne clanky, ktere mohou byt lzive.

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 26-04-2018 v 19:45 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 137

ja si zksil jeden strain pod obojim a opravdu mi chutove rozdil neprisel... a to ani nebyl zadnej srovnavaci test kde bych se snazil docilit jinak stejnejch podminek.

A stejne jako muze bejt lzivej clanek (kterej vlastne pojednaval o tom ze slozeni terpenu svetlo zmeni) nemusis verit ani me kdyz rikam ze na chuti to nepoznas jestli rostlo pod HPS nebo LED... to si asi bude muset zkusit kazdej sam

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 26-04-2018 v 19:56 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bart325
Stálý Člen

Karma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 79 

Příspěvek č. 138

Chuťově úplně stejné....myslím si že rozdíl opravdu není

Old Post 26-04-2018 v 20:28 PM
Bart325 je offline   Profil uživatele Bart325   Find more posts by Bart325   Foto galerie člena Bart325   Click here to Send Bart325 a Private Message   Add Bart325 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 139

Jj, jak píše crazyben, ať si to každý zkusí sám. Já jsem taky zkoušel různé disko světla a cob čínské čipy a když jsem tady napsal své zkušenosti, tak jsem byl ještě za chuja.
Nejhorší je na tom, že internet je plný fejku a pak člověk neví čemu má věřit. Takže zbývá jediná možnost. Vyzkoušet to na vlastní bulvy. Bart sbírá zkušenosti a jde mu to super.

Old Post 26-04-2018 v 20:30 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 140

fikus37 súhlasím!... různe skúšanie nás posúva dopredu a to už je iný level growingu. Nie mechanické pestovanie čo najviac materiálu na zhulovanie...
Je tu spústa ľudí, čo iba sledujú iných, majú skúsenosti a nič nenapíšu a ani sa nepodelia...
... každý má iné priority....treba tým prejsť a potom sa človek rozhodne, či sem bude naďalej chodiť, či mu to tu ešte niečo dáva...

Old Post 27-04-2018 v 06:04 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 141

odo,jj zkušenosti jsou k nezaplacení.Bohužel,tady jsou i takový co jen umí nadávat. Neumí příjmout kritiku a ještě rozdávají za pravdu negativní karmy.
Bart si jede svoje a má to na to ,že je začátečník fakt dobré.
Tady jde vidět,že kvalitní ledky dávno už překonaly HPS.

Old Post 30-04-2018 v 06:54 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bart325
Stálý Člen

Karma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 79 

Příspěvek č. 142



Tak tu jsem po dlouhé době mám tam eagle bill vše jako před tím ...16den květu pod led zastrihnuto pod hps ne..vypadají zdravě

Old Post 24-05-2018 v 18:52 PM
Bart325 je offline   Profil uživatele Bart325   Find more posts by Bart325   Foto galerie člena Bart325   Click here to Send Bart325 a Private Message   Add Bart325 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 143

eagle bill, slyším poprvé.Kolik dnů květ? Už jsi to někdy koštoval,nebo někdo tady?

Old Post 25-05-2018 v 09:14 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 144

Eagle Bill jo od sensi seeds zrovna tohle feno jel kolega květ 🌷 má + - 70 dní.
Jinak je to sativa kouř je lehký s přichutí kořeni,palice na sativu tvrdé jak šutr silné a chutné kouření.
A ještě není to žádný smradoch to muže někomu vadit nebo taky ne voní to po koření.

Old Post 25-05-2018 v 17:08 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4566760 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív