Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Led vs hps
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 81

Furt cekam na ty slibene fotky a stale se jeste na ne tesim
A nic.

Old Post 11-04-2018 v 22:44 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bart325
Stálý Člen

Karma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 79 

Příspěvek č. 82



Už jsem tu s nima 😁porovnání s planzetovim nožíkem

Old Post 12-04-2018 v 15:11 PM
Bart325 je offline   Profil uživatele Bart325   Find more posts by Bart325   Foto galerie člena Bart325   Click here to Send Bart325 a Private Message   Add Bart325 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 83

Diky
A ty uz flushujes? Koukam ze tam mas par nazloutluch listu, nebo to zkresluje to svetlo?

Old Post 12-04-2018 v 17:13 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bart325
Stálý Člen

Karma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 79 

Příspěvek č. 84

Jojo dnes 53den včera jsem poprvé dál čistou ještě jednou čistou a nechat vyschnout tma....a. .....kosaa tak 60-62den uvidíme co ty kdy budeš sekat ?

Old Post 12-04-2018 v 17:52 PM
Bart325 je offline   Profil uživatele Bart325   Find more posts by Bart325   Foto galerie člena Bart325   Click here to Send Bart325 a Private Message   Add Bart325 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 85

Dneska jsem ustipl v dolni casti vrcholovky maly vzorecek a ususil v mikrovlne a kamos to tu pred hodinou otestoval.
Na stupnici od 0-10 po 5 minutach rikal ze to ma silu tak dvojky ale pak kdyz odesel me po pul hodine jeste volal ze uz je to na petce .

Takze podle toho co mi rekl tak jsem to naplanoval takhle...
14.dubna Flushing
24-25 dubna Kosa vrcholovek
29-30 dubna kosa spodku

Samozrejme ze bude jeste jednou testovat tesne pred skosenim vrcholovek a verim ze uz bude hodnotit mnohem vyssim cislem .
Vlatne on si dnes zahulil nedozraly Biobiizz za minutu ususeny v mikrovlne
tak po 10 dnech Flushe a 13 dni dozravani a pomalem suseni to bude 100% o necem jinem.

Takze celkove ty spodky seknu taky v 63-64 dnu a vrcholovky 58.dnu.

Old Post 12-04-2018 v 18:50 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 86

Ty listy se ti brutálně kroutí.

Old Post 12-04-2018 v 19:01 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 87

Taky sem si toho hned vsimnul.
Ty kraje listu se takhle zvedaji (list se jakoby uzavira) kdyz jsou kytky ve vetsim stresu , pamatuju si ze sem to jednou taky takhle mel , kdyz jsem tenkrat od souseda chytnul smutnice tak tohle prave predchazelo.
Tim nechci rict ze mas zrovna smutnice ale neco nekaleho se tam urcite deje , mozna u korinku.

Pamatujes Fikusi jak sme to resily proc se ty kraje zvedaji a krouti nahoru a pak po tydnu sem objevil smutnice, vzpominas si na to ?

U me za oknem uz smutnice litaj, soused ma uz nekolik dni rajcata zasazene v lonske hline. Nastesti jsem si uz predem objednal hlistice a aplikoval sem je preventivne hned jakmile vyndal kvetinace na balkon.

Old Post 12-04-2018 v 20:00 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 88

Jj, mě se to stalo kdysi dávno, taky v hlíně. Bohužel už mi paměť neslouží,čím to bylo. Když trochu pohleda, tak najde příčinu.
Madi, tys to měl před minule kolo, ne?
Teď se dívám na slavnosti sněženek a mám záchvat, jak Hanzlík jede na kole a borec tam opravuje trabanta ta hláška mi připomíná některé borce tady " máte štěstí, že zrovna jedu kolem"

Old Post 12-04-2018 v 20:09 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 89

Presne tak, spravnne , mas fakt dobrou pamet ! Ne minule ale predminule kolo, nekdy v tuhle dobu , na jare.

Taky mam rad tyhle tipy filmu. .

Old Post 12-04-2018 v 20:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 90

Panove, normalne skoro nepostuju zadne prispevky, ale ted mi to neda. Ty listy se zaviraji proto, jelikoz je kytka presvicena. Brani se zaviranim listu, jelikoz tim zmensuje plochu, na kterou sviti. Proto se vzdy, nebo aspon v drtive vetsine, krouti pouze listy na v horni casti kytky. Nic jineho to neni... A ano, mate stesti, ze jdu zrovna kolem :-D

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 12-04-2018 v 22:02 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 91

citace:
Původní příspěvek od fedousek
Panove, normalne skoro nepostuju zadne prispevky, ale ted mi to neda. Ty listy se zaviraji proto, jelikoz je kytka presvicena. Brani se zaviranim listu, jelikoz tim zmensuje plochu, na kterou sviti. Proto se vzdy, nebo aspon v drtive vetsine, krouti pouze listy na v horni casti kytky. Nic jineho to neni... A ano, mate stesti, ze jdu zrovna kolem :-D


Na prvni pohled to co pises zni docela logicky Ale je tam velky ALE...
A dokonce par odkazu na netu jakoby potvrzuje tva slova ale dalsi odkazy rikaji zase uplne neco jineho a to proto ze se takhle proste nekdy krouti listy ze stresu z jakekoliv priciny.

Nechci se hadat ale reknu ti jedno.
Ja jsem presne tenhle konkretni problem byl tentkrat konsultovat s botanikem z prazsky Botanicky a ten mi nadsene udelal takovou pulhodinovou prednasku, ze to nedela jen konopi ale jakakoliv rostlina pri JAKEM-KOLIV vetsim sresu z ruznych pricin , (at uz z presviceni nebo smutnic nebo pri spatnem PH !!! ) muze to udelat ale taky nemusi ... neni to podminkou, je to jen doprovodny symptom dalsiho neceho...

Ale tohle ze svetla podle me neni a zatim si stojim to by byly treba i pripalene presusene listy a to rozhodne nema, pokud se teda nepletu.
Pri prilis silnem svetlu se mohou tez listy privrit ale casteji odvraceji sklon listu nez ze se krouti smerem nahoru , jelikoz je to pro ne mnohem prirozenejsi pohyb.
Kytka kdyz potrebuje svetlo tak natoci listy smerem ke zdroji jako solarni panel a kdyz ho monemtalne nepotrebuje tak intenzivne tak proste a jednoduse list odkloni, zmeni uhel a prizpusobi se.


A ne, nemas pravdu , nekrouti se listy jen nahore ale ve vsech patrech a to i na tech kytickach co byly v polostinu, kam nedopadalo intenzivni svetlo.

Vsimni si jak treba jeho listy jsou krasne vystavene svetlu jako solarni panely.
Pokud by jim ta sila svetla nevyhovovala z duvodu presviceni tak by zmenily uhel , je to pro ne ten nejprirozenejsi pohyb.

Dalsi vec...To bych mel zkroucene listy kazde me kolo , pod tou samou lampou.
Nebo me chces tvrdit ze me 1. a 2. kolo svitil panel normalne a 3. kolo zacal panel svitit vice a intenzivneji nez predesla dve kola a pak hned zase dalsi kolo zratil opet svou svitivost?

Ja tomu proste v jeho pripade neverim ze ty zkroucene listy zapricinilo prilis silne svetlo.

V uplne 1.kole jsem jel pod HPS 600w ,ve stanu sem mel vzdalenost 40 cm od vrcholku a zkroucene listy se nekonaly.

Naposledy upravil Madical-Strains 12-04-2018 v 23:55 PM

Old Post 12-04-2018 v 23:17 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 92

Porovnavat mezi sebou jednotliva kola se moc neda. To ze se jednou krouti a dalsi kolo nekrouti i pri "skoro" stejnych podminkach nic nenapovida. Samozrejme to neco ukazuje, ale ne na 100%. Gulas taky neuvaris vzdy stejne a to i pres to, ze pojedes stejny postup a stejne suroviny. Tech promennych je u grouwu strasne moc. Ani kazda kytka ze stejne kvalitni matky neni na 100% stejna a to nemluvim o dalsich asi 1000 vecech, ktere neudelas kazde kolo stejne, ani kdyby ses rozkrajel.

Kazdopadne tvoje argumentace je taky vice nez logicka a jestli ji mas podlozenou od profika, tak to bude asi pravda a ja jsem tim padem zase o neco chytrejsi.

Mel bych ale jedno reseni. Staci ztlumit wattaz a nebo zvednout lampu. Jestli kytka otevre listy, tak mam pravdu ja a jestli ne, tak je problem jinde a mas pravdu ty ;-)

OT : ja osobne, kdyz sem mel takto zkroucene listy, tak to bylo vzdy ve vrchnich patrech a to, ze jsou nektere zkroucene i ve stinu, neni dulezite. Jiste vis, ze listy jako takove jsou prusvitne a i kdyz se lidskemu oku zda, ze je ve stinu, tak stejne bere mnoho svetla.

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Naposledy upravil fedousek 13-04-2018 v 00:25 AM

Old Post 13-04-2018 v 00:08 AM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 93

Netuším kto z Vás má pravdu ale už je skoro na konci kvetu, takže to je jedno, stres aspoň v posledných 1-2 týždňoch kvetu zvýši hodnotu THC, kedže je to obranný mechanizmus rastliny.Preto niektorý na konci rastlinu nezalievajú aj keď je hlna suchá niekoľko dní.Samozrejme robí sa to na úkor kvantity a pochybujem, že je to efektívne.Pestu zdar

Old Post 13-04-2018 v 02:23 AM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 94

Taky jsem si myslel ,že je to od světla ,ale nebyl jsem si jistý,tak jsem tady raději nic nepsal.Když nevím tak raději držím hubu.Vím,že se to tady řešilo.Ten stres zní logicky.

Old Post 13-04-2018 v 05:21 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bart325
Stálý Člen

Karma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 79 

Příspěvek č. 95

Máte pravdu s tím že je to jen uprostřed kde je hodně světla a kraje nic to samé na spodních větvích žádné kroucení ale už to řešit nebudu zachvilku kosa..😁díky za názory chlapy

Old Post 13-04-2018 v 06:32 AM
Bart325 je offline   Profil uživatele Bart325   Find more posts by Bart325   Foto galerie člena Bart325   Click here to Send Bart325 a Private Message   Add Bart325 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 96

No , v tehle fazi kvetu je vazne zbytecne to resit , to je fakt.
Plisen by uz byla horsi

Tak v tom pripade jsem se mylil , uznavam , nevsiml jsem si ze se mu to udelalo jen primo pod lampou a jen nahore , jak popisuje Bart , pokud to ma zkroucene listy jen uprostred presne pod lampou a jen v hornich patrech tak musim pripustit ze by to tim prilis intenzivnim svetlem mohlo byt , zni to logicky.
U me v boxu to bylo proste vsude, kazda kyka ve vsech patrech, skoro kazdy druhy list byl presne takhle zkrouceny a pricina byla... stres z poskozeni korinku od smutnic.

Kazdopadne obecne to neznamena ze je to vzdy jen nasledek presviceni nebo nasledek najezdu smutnic, je to proste nasledek stresu rostliny a priciny mohou byt jakekoliv.

Naposledy upravil Madical-Strains 13-04-2018 v 08:31 AM

Old Post 13-04-2018 v 07:36 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0180540 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív