Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Maximálně stealth pěstování v bytě
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
tnalp
Nový Člen

Karma uživatele tnalp - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 11  

Maximálně stealth pěstování v bytě Příspěvek č. 1

Zdravím místní členy. Jen tak jsem uvažoval nad tím, co by bylo z hlediska bezpečnosti nejlepší pokud by člověk uvažoval o boxu v bytě.
Podle mě, zvlášť pokud by se jelo hydro, by bylo nejbezpečnější mít box v přízemí/1. patře. Jednoduše proto, aby bylo jistý, že pod místností s boxem nikdo nebude bydlet a neuslyší vibrace, vodní pumpy, vzduch. čerpadla..
Odtah by byl odhlučněnej z obou stran, minimum záhybů, 40db by to podle mě nepřesáhlo ať už mluvíme o jakkoliv velkým boxu. Pokud by někdo chtěl bejt opravdu fajnšmekr, mohl by na strop dát takový ty černý odhlučňovací panely, ale to je podle mě overkill
Pak by bylo dobrý, aby ventilace jela v noci tak na 1/2 či dokonce 1/3 výkon, aby se minimalizoval i tak malej hluk když se budou potenciální práskači pokoušet usnout. Podle toho taky nastavit cyklus. Ale je potřeba dávat pozor, aby byl v boxu furt podtlak, to dá rozum.
Odtah by byl vedenej do další místnosti, žádný otevřený/děravý okna a já nevím co ještě

Co se týče sklizně, nejlepší by bylo to seknout, dát do pytlů (nebo do plastových boxů) a odvízt někam (ne moc daleko aby to nezačalo chytat plíseň) kde se to bude jen sušit. Spousta z nás ale nemá takovou možnost a vidím to jako největší riziko pěstírny v bytě. Zkrátka a dobře, sušit stovky nebo dokonce kila v bytě... nevím nevím
Pokud člověk nesellí, neruší tím sousedy, drží to v tajnosti a chodba nesmrdí jak skéro po 3 měsíčním curingu, tak se podle mě člověk nemá čeho bát.

Old Post 16-02-2018 v 22:05 PM
tnalp je offline   Profil uživatele tnalp   Find more posts by tnalp   Foto galerie člena tnalp   Click here to Send tnalp a Private Message   Add tnalp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Tak v prvom rade nepredávať! Pestovanie pre osobnú spotrebu je vždy oveľa menšie riziko.

Old Post 17-02-2018 v 04:59 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahodáč
Nový Člen

Karma uživatele Jahodáč - 67% PěstitelskáKarma uživatele Jahodáč - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 3

Jak to jde s tim odtahem do vedlejší místnosti?Podle me se v té místnosti, nebude dat dýchat. Susit můžeš normálně v boxu pachac to pochyta.

Old Post 07-03-2018 v 18:37 PM
Jahodáč je offline   Profil uživatele Jahodáč   Find more posts by Jahodáč   Foto galerie člena Jahodáč   Click here to Send Jahodáč a Private Message   Add Jahodáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xtractor
Stálý Člen

Karma uživatele Xtractor - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 4

prizemi je dobre hlavne proto, ze nikoho pod sebou nevytopis pri pripadne nehode pri (automaticke) zalivce. pri sviceni doma se da v zime vyuzit odpadni teplo z pestu k vytapeni obytnych mistnosti

Old Post 07-11-2018 v 11:43 AM
Xtractor je offline   Profil uživatele Xtractor   Find more posts by Xtractor   Foto galerie člena Xtractor   Click here to Send Xtractor a Private Message   Add Xtractor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1059730 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív