Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stavba grow boxu.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Dawo
Nový Člen

Karma uživatele Dawo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 1  

Stavba grow boxu. Příspěvek č. 1

Zdravím všechny, jsem tu nový a také chci začít s indoor pěstováním. Vzhledem k nedostatku místa musím zvolit nějaký menší stan 80x80-90x90 popřípadě 120x60 výšku neuvadim. Díval jsem se po stanech od Secret Jardin nebo Green Qube. Osvětlení bych chtěl led do 120x60 asi mars hydro sp 3000 a do nějakého toho čtverce https://www.futureledgrow.cz/quantumboard/
Druhý panel od hora ale 2ks.
Může mi někdo poradit jestli například zvolit něco jiného nebo je to ok popřípadě že jsem úplně vedle. Také bych potřeboval poradit se zbytkem věci do boxu. Předem děkuji za rady.

Old Post 27-06-2021 v 14:05 PM
Dawo je offline   Profil uživatele Dawo   Find more posts by Dawo   Foto galerie člena Dawo   Click here to Send Dawo a Private Message   Add Dawo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-10-2020 - Stavba boxu - 2 odpovědí
30-05-2018 - Stavba rozvodnice - 3 odpovědí
17-05-2018 - Stavba rozvodnice - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9237830 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív