Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Terpinator - produkt na zvýšenie produkcie terpénov
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Terpinator - produkt na zvýšenie produkcie terpénov Příspěvek č. 1

Tak ako už napovedá nadpis, rád by som rozvinul diskusiu o produkte terpinátor. Nájde sa tu niekto kto s ním má skúsenosť a podelí sa o ňu?

Momentálne to testujem a som zvedavý či budú nejaké viditeľné výsledky, v každom prípade narazil som na tento produkt v jednej z kníh od Es Rosenthala a podľa jeho slov tento produkt naozaj funguje. Na trhu je od roku 2014, čiže relatívne novinka, vyrába sa v USA a jeho obľúbenosť rastie.

Budem rád za každý podnet či postreh.

Old Post 02-05-2020 v 05:49 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Teď ho taky budu zkoušet. Budu dělat i nové téma. Tak že uvidíme. Spojím to i s novou lampou CMH 600W která by na produkci teprepenů měla taky dělat nějaký vliv.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 02-05-2020 v 14:16 PM

Old Post 02-05-2020 v 13:04 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Tak ten liter pri odporúčanom dávkovaní nevydrží moc dlho, to je tak pre niekoho kto ide 250-400W aj to pri minimálnom dávkovaní. Rovnaký výrobca ponúka aj Purpinátor resp prípravok na podporu fialovenia rastlín (fialovieť budú len tie čo to majú v génoch, no malo by to podporiť okrem tvorby terpénov aj tvorbu fialového farbiva

Old Post 29-05-2020 v 16:47 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Spíš by mě zajimalo jaký je rozdíl mezi tímto a Green Planet Rezin. A jaký dělá finální výsledek.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 30-05-2020 v 16:18 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 5

No tieto produkty sa budú veľmi ťažko porovnávať nakoľko výsledok ovyplyvňuje veľa faktorov.

Old Post 30-05-2020 v 16:36 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeleninar
Stálý Člen

Karma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 6

Zdravim

Videl som na youtube video kde porovnavaju REMO nutrient a ADVANCED nutrient

https://www.youtube.com/watch?v=3dISQsBx5d0

A ohľadom toho fialovenia rastlin tak to sa môžeš vyvolať umelo keď znižiš teplotu na 16-18 stupňov počas prvých 2tyždňoch kvetu tak sa v podste bude farbiť od začiatku až do konca.

Čekujte môj 1.indoor https://grower...hreadid=21296]

Led 600w Mazar Autoflower Hesi Soil...readid=82696]2

Old Post 02-07-2020 v 15:10 PM
zeleninar je offline   Profil uživatele zeleninar   Find more posts by zeleninar   Foto galerie člena zeleninar   Click here to Send zeleninar a Private Message   Add zeleninar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7

Jako fialové palice bohužel nelze docílit přímo chladným podnebím.
Ano zfialoví, ale většinou listy, paličky většinou zůstanou zelené.
Teď mám jednu fialovou odrůdu. A ta má fialové přímo pouze palice. Hrozně blbě se odhaduje jestli je to plíseň či nikoliv. Najednou je tam něco černého. Si vždycky říkám a kurva. Ale pak si uvědomím co je to zač a jsem v klidu.
A jinak to fialovění chladem dokonce dělají pouze určité odrůdy. Některé i v chladu jsou stále zelené. Maximálně někdy v konci květu když je opravdu zima jim zfialoví trošku listy jinak nic. Aspoň co jsem tak odpozoroval z mích počinů.
A zajímavé výdejko. s AN jsem pracoval několik let. A když jsem přešel na RN tak se mi zdál skoro totožný výsledek. To je docela zajímavé.

Jinak teď zkouším ten Terpinátor. Zatím jsem tak v polovině pod CMH. A je to orosené a smrdí to tedy o dost sladčeji. Dokonce už v prvních kvítkách to začalo dost zajímavě vonět. Tak že to má asi něco do sebe. Až bude konečný výsledek dám vědět. Protože tu odrůdu už pěstuji přes 2 roky s klonů. Tak že budu mít dobré porovnání. Jestli to mělo opravdu tak velký vliv.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 02-07-2020 v 15:48 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeleninar
Stálý Člen

Karma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 8

Ahoj

Tak ja som radil podla videa

https://www.youtube.com/watch?v=SRgpQNkv4Rs kde si pozri od 14:20 tam hovori chlapik o tom že ak klesne teplota prvych 72hodin na 60degres F ale nemôžem povedať za seba kedže som to nikdy neskušal ale chlapik vo videu vyzera že vie o čom hovorí.

Čekujte môj 1.indoor https://grower...hreadid=21296]

Led 600w Mazar Autoflower Hesi Soil...readid=82696]2

Old Post 02-07-2020 v 16:06 PM
zeleninar je offline   Profil uživatele zeleninar   Find more posts by zeleninar   Foto galerie člena zeleninar   Click here to Send zeleninar a Private Message   Add zeleninar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 9

Tak vypadá to tak. Ale jak tam projížděli viděl jsem opravdu nějakou fialovou odrůdu. Ostatní měli zajímavě zbarvené pouze lístečky.
Jako v zimně když pěstím tak je pravda že ta mám někdy chladno někdy až moc. Ale bohužel mi nikdy palice nezfialověli. A to už jsem měl X odrůd. Opravdu fialové byli opravdu pouze purple odrůdy.

Jinak ten terminátor na ty fialky. Není ve smyslu toho že ty kytky nutí zfialovět. Jen u fialových odrůd dodává ještě pár dalších ingrediencí. To je vše. Ani bych si nemyslel že to bude dělat z kytek fialky.

Třeba zrovna AN měli (nebo nejspíš mají) určité hnojiv které je taky pouze na fialky. A je trošku pravda že fialky jsou fakt v něčem speciální. I ta vůně je taková specifická.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 02-07-2020 v 16:18 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keir
Stálý Člen

Karma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% PěstitelskáKarma uživatele Keir - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 10

Mal som Bloody Skunk Auto od Sweet Seeds (thread mám v popisku), a niektoré boli fialové, a niektoré nie. Ale tie ktoré boli fialové tak boli naozaj nádherne brutálne sýto fialové. Tak isto aj Red Mandarine F1 od tej istej banky krásne fialoveje, ale tiež nie každá. Konkrétne ta Red mandarine mala úžasnú ovocnú vôňu, pomerne špecifickú, čo som asi ešte necítil. Ale to sú už 100x krížené modely

Old Post 02-07-2020 v 19:06 PM
Keir je offline   Profil uživatele Keir   Find more posts by Keir   Foto galerie člena Keir   Click here to Send Keir a Private Message   Add Keir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 11

Tak pánové mám po kole. A musím uznat že ten terpinátor fakt dělá velké věci.
Měl jsem odrůdu kterou jsem jel už tak 5x. Dokonce i s jinými hnojivy. Ještě AN a pak Remo.
S žádným tímto samotným hnojivem jsem nedocílil tak zvláštní vůni a chuť jak s přídavkem terpinátoru.
Je to vůně té odrůdy, ale jakoby velmi vylepšená. Jak kdyby některé terpeny v samotné kytce byli znásobené. Při sklizni skoro až nepříjemně intenzivní.
Po usušení a chvilkovém odpočinku. Se ta vůně velmi vylepšila. A teď je taková kompletnější. Ale stále velmi sladká. Až bych řekl do bonbonů. Je to odrůda Gorilla Glue ta je sladká sama o sobě. Ale tohle je teda jiné dělo.
Fakt velmi dobrý doplněk. A rozhodně ho budu užívat i u jiných odrůd. A velmi se těším na další odrůdy. To bude naprosto brutální.

Tak že určitě doporučuji.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 06-08-2020 v 00:46 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 12

To Mr. MEN:
Smím se zeptat, kdy jsi Terpinátor aplikoval, jestli ze začátku květu, na jeho konci a nebo v průběhu celé vegetace?

Případně dík.

Old Post 07-07-2021 v 20:09 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 13

V celém květu. Ale jestli si koupíš ty 4l můžeš to používat stále. Řekl bych že to bude jen lepší.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 08-07-2021 v 02:31 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 14

Právěže jsem koupil litr a vyjde to tak akorát na květ. Výrobce udává v celé vegetaci, byť při růstu podsatně snížené dávkování. Tak mě zajímala tvoje zkušenost, jestli už máš s ním odjeto víc kol......Pořád spokojenost?

Old Post 08-07-2021 v 08:37 AM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 15

No právě no. Já jsem vždycky prošvihl dobrou akci na ty 4l. Tak že taky vždycky jedu litr na kolo. Tak že taky tak na květ. Ale stále velká spokojenost. Před přepnutím jsem tam dával opravdu miniaturní koncentraci do živného roztoku až na květ jsem jim tam naložil.
Až tak že mi i pacháč s vyměněným uhlím nebere tu vůni už po jednom kole. A to tam těch filtrů mám hnedka několik. Stejně to voní až ven. Je to někdy dost nepříjemné.
Jinak stále parád.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 08-07-2021 v 13:56 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Markyz
Stálý Člen

Karma uživatele Markyz - 21% PěstitelskáKarma uživatele Markyz - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 16

Mám to na OUT, naštěstí bydlím na samotě. Ke koupi mě nalákala tvoje nadšená reakce, tak se už začínám těšit na dobrotu do vapíku.

Old Post 08-07-2021 v 17:10 PM
Markyz je offline   Profil uživatele Markyz   Find more posts by Markyz   Foto galerie člena Markyz   Click here to Send Markyz a Private Message   Add Markyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5495340 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív