Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Chocolate Mint OG by StromeQ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 12% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 12% Pěstitelská

Hydroponie Chocolate Mint OG by StromeQ Příspěvek č. 1

Dobrý den pánové a dámy.

Po delší době mě opět přepadla pěstovácí touha, tak si i záložním trýda, ať malinko oživíme galerii mikropěstování.

BOX : vracím se zpátky do 50x60 cm, vyhovuje mi a je akorát pro mé světlo. Větrání mám vyřešeno: 1x 8cm PC ventil na přítah, 2x 8cm odtah a v květu nahradím ofukový 8cm velký PC vent za malý klipsňák

SVĚTLO : 125 w CFL dual spectrum na růst. 150w Son-t Pia plus na květ.

HNOJIVA zůstávám věrný Jungle in Da Box, naprostá spokojenost, dávkování jednoduché, nejde s nima nic posrat.

ZPŮSOB PĚSTOVÁNÍ : zde se poprvé objevuje na scéně homemade bubler. Skládá se z 20L kalfasu, vzduchového motorku Hailea ACO-6603 s výkonem 2x 210 L a 30w akvaristického topítka na udržování stále teploty roztoku.

OSAZENSTVO : Chocholate Mint OG od Humboldt seeds. Měla by to být 80% indika s vysokým obsahem THC. Vyžívám se v málo kterých strainech rak jsem zvědavý co bude z tohoto.
Dal jsem tam jenom 1 semínko, podle všeho by bubler měl bez problémů zaplnit můj prostor.

Bublák jedu poprvé proto očekávám nějaké problémy, nedostatky a deficity, tak budu rád později za každou radu.

Na fotce má kyti 7 dní od naklíčení, dnes vylezly už malé kořínky z kostky a ven přes hydro košík

Ať to roste, čau StromeQ

Naposledy upravil StromeQ 08-02-2018 v 11:07 AM

Old Post 08-02-2018 v 10:54 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 2% Pěstitelská

Příspěvek č. 2

Veľmi sa teším, na tvoje kolo. Chcem tiež do 60x60 nejaké hydro na zimu. Budem sa učiť. Držím palce!!!

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

Old Post 08-02-2018 v 19:47 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 12% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 12% Pěstitelská

Příspěvek č. 3

Nevím jestli se něco naučíš 😀 maximálně jak to NEdělat. Jedu bubler poprvé a hladké kolo opravdu neočekávám 😊

Old Post 09-02-2018 v 07:58 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Příspěvek č. 4

Přidám malinký update, jen fotku, už vím že hydro mě nebaví asi, jen tam strčím rostlinku a čekám... žádné zalévání, nic... 🤔😂 To mě chybí

Old Post 12-02-2018 v 08:26 AM
StromeQ
Stálý Člen

Příspěvek č. 5

Tak a je to tady, první problémy. A docela velké. Problémy bych viděl takové.

1) Zanedbaná čistota kolem bubleru a vevnitř v roztoku taky nebylo úplně čisto.

2) Nějak jsem dojebal PH tak jsem musel zvyšovat, snižovat, zvyšovat...

3) Včera jsem trochu víc zatopil v kotelně a myslím že teplota roztoku byla hooodně přes 24°C.

Dneska jsem kytku vytáhl, všude vytřel, poumýval kýbl a okolí vodou s peroxidem, a vyměnil roztok, umyl kameny a nebudu tak topit. Akvarijní topítko jsem vyndal, mám problém spíš s vysokou teplotou. Uvidíme, kdyby jste někdo tušili co víc jsem mohl posrat tak jen do mě, ale myslím že nic jiného než roztok za to nemůže..

Dík a čau

Old Post 15-02-2018 v 16:13 PM
StromeQ
Stálý Člen

Příspěvek č. 6

Juhu, žije.

Výměna roztoku pomohla, sice se zasekla jako blázen, kořeny jsem asi oddělal, tak teď rostou nové, zatím to vypadá OK.. nechci to zakřiknout. 😊

Čau StromeQ

Old Post 22-02-2018 v 18:32 PM
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 94% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 94% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 94% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 94% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 94% Pěstitelská

Příspěvek č. 7

Vypadá pěkně, řekl bych, ze se dala do kupy celkem rychle. Mel bys videt moje novy řezy, velká katastrofa, ani nemám odvahu to fotit .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 22-02-2018 v 18:37 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Příspěvek č. 8

Jo, já už pomalu sondoval po známých jestli někomu nezbyl nějaký jeden zajímavý rezeň. Pak jsem si řekl že jí zkusím dát ještě šanci, protože ten strain bych si chtěl zkusit a SNAD už se rozroste tak, jak všichni o bubleru tvrdí. Zatím nevidím žádný rychlostní rozdíl proti kokosu, ale tak to je jasné proč, když jsem jí tak dal na prdel.

Old Post 22-02-2018 v 19:35 PM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu

Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás