Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Chocolate Mint OG by StromeQ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Hydroponie Chocolate Mint OG by StromeQ Příspěvek č. 1



Dobrý den pánové a dámy.

Po delší době mě opět přepadla pěstovácí touha, tak si i záložním trýda, ať malinko oživíme galerii mikropěstování.

BOX : vracím se zpátky do 50x60 cm, vyhovuje mi a je akorát pro mé světlo. Větrání mám vyřešeno: 1x 8cm PC ventil na přítah, 2x 8cm odtah a v květu nahradím ofukový 8cm velký PC vent za malý klipsňák

SVĚTLO : 125 w CFL dual spectrum na růst. 150w Son-t Pia plus na květ.

HNOJIVA zůstávám věrný Jungle in Da Box, naprostá spokojenost, dávkování jednoduché, nejde s nima nic posrat.

ZPŮSOB PĚSTOVÁNÍ : zde se poprvé objevuje na scéně homemade bubler. Skládá se z 20L kalfasu, vzduchového motorku Hailea ACO-6603 s výkonem 2x 210 L a 30w akvaristického topítka na udržování stále teploty roztoku.

OSAZENSTVO : Chocholate Mint OG od Humboldt seeds. Měla by to být 80% indika s vysokým obsahem THC. Vyžívám se v málo kterých strainech rak jsem zvědavý co bude z tohoto.
Dal jsem tam jenom 1 semínko, podle všeho by bubler měl bez problémů zaplnit můj prostor.

Bublák jedu poprvé proto očekávám nějaké problémy, nedostatky a deficity, tak budu rád později za každou radu.

Na fotce má kyti 7 dní od naklíčení, dnes vylezly už malé kořínky z kostky a ven přes hydro košík

Ať to roste, čau StromeQ







Naposledy upravil StromeQ 08-02-2018 v 11:07 AM

Old Post 08-02-2018 v 10:54 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 2

Veľmi sa teším, na tvoje kolo. Chcem tiež do 60x60 nejaké hydro na zimu. Budem sa učiť. Držím palce!!!

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 08-02-2018 v 19:47 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 3

Nevím jestli se něco naučíš 😀 maximálně jak to NEdělat. Jedu bubler poprvé a hladké kolo opravdu neočekávám 😊

Old Post 09-02-2018 v 07:58 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 4


Přidám malinký update, jen fotku, už vím že hydro mě nebaví asi, jen tam strčím rostlinku a čekám... žádné zalévání, nic... 🤔😂 To mě chybí

Old Post 12-02-2018 v 08:26 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 5


Tak a je to tady, první problémy. A docela velké. Problémy bych viděl takové.

1) Zanedbaná čistota kolem bubleru a vevnitř v roztoku taky nebylo úplně čisto.

2) Nějak jsem dojebal PH tak jsem musel zvyšovat, snižovat, zvyšovat...

3) Včera jsem trochu víc zatopil v kotelně a myslím že teplota roztoku byla hooodně přes 24°C.

Dneska jsem kytku vytáhl, všude vytřel, poumýval kýbl a okolí vodou s peroxidem, a vyměnil roztok, umyl kameny a nebudu tak topit. Akvarijní topítko jsem vyndal, mám problém spíš s vysokou teplotou. Uvidíme, kdyby jste někdo tušili co víc jsem mohl posrat tak jen do mě, ale myslím že nic jiného než roztok za to nemůže..


Dík a čau

Old Post 15-02-2018 v 16:13 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 6


Juhu, žije.

Výměna roztoku pomohla, sice se zasekla jako blázen, kořeny jsem asi oddělal, tak teď rostou nové, zatím to vypadá OK.. nechci to zakřiknout. 😊

Čau StromeQ

Old Post 22-02-2018 v 18:32 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 7

Vypadá pěkně, řekl bych, ze se dala do kupy celkem rychle. Mel bys videt moje novy řezy, velká katastrofa, ani nemám odvahu to fotit .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 22-02-2018 v 18:37 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 8

Jo, já už pomalu sondoval po známých jestli někomu nezbyl nějaký jeden zajímavý rezeň. Pak jsem si řekl že jí zkusím dát ještě šanci, protože ten strain bych si chtěl zkusit a SNAD už se rozroste tak, jak všichni o bubleru tvrdí. Zatím nevidím žádný rychlostní rozdíl proti kokosu, ale tak to je jasné proč, když jsem jí tak dal na prdel.

Old Post 22-02-2018 v 19:35 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 9


Ahojte, pridám si sem další foto, je pravda že to hodně rychle roste v bubleru, PH se ustálilo na 5,5 a teplotu mám v boxu 22 - 26... Jak kdy nádherně voní, na to jaký je to prcek.

Old Post 25-02-2018 v 18:54 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 10


Ahoj.

Frčíme dále. Dneska zastřiženo, pokus o FIM, snad se zadařilo.
Zítra budu dolévat 3 litry roztoku, mám v plánu ji nechat ještě tak mezi 10-14 dny na růstu.
Jakmile se teď po zástřihu začnou rozrůstat spodní větve, nasadím síť a zkusím ji nějak vyrovnat.
Kořeny jsou stále bílé, květina pěkně zelená, nikde žádný deficit.

čau a ať to roste, StromeQ

Old Post 06-03-2018 v 15:28 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 11



Čaute

mám 5 dní přepnuto, nasazuju kolínka jak drak. Zatím žádná růstová expolze. Myslím že ani žádná nenastane, ale nechám se rád překvapit.
Až teď vidím že mám otočený ten PC větráček opačně, musím tam zajít a vrátit ho zpátky. :-D

Dneska jsem namíchal 10L květového roztoku, růstový jsem nechal vypít skoro do dna a jen nalil nový květový. Šak to si nějak spolu sedne. :-D

teplota nepřekročí 30°C ,pohodka.... Ec neměřím, míchám podle Jidb tabulky poměrem pro bubler a zatím rostu.

Čau a ať to roste, bye StromeQ

Naposledy upravil StromeQ 20-03-2018 v 14:32 PM

Old Post 19-03-2018 v 20:14 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 12

Tak jak to pokračuje u tebe?

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 13-04-2018 v 15:22 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
segina
Nový Člen

Karma uživatele segina - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 13

[účet odstraněn]

Old Post 13-04-2018 v 18:11 PM
segina je offline   Profil uživatele segina   Find more posts by segina   Foto galerie člena segina   Click here to Send segina a Private Message   Add segina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 14

.

Naposledy upravil StromeQ 15-04-2018 v 07:12 AM

Old Post 14-04-2018 v 10:15 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 15



Čau,
No je tomu přesně měsíc co jsem přepnul, trochu to vyskočilo, ale žádná hrůza. Docela na to kašlu, jen jsme to vyrovnal, spodek jsem ani neprostříhal, asi už to tak nechám. Mám nějak málo času na jaře, skleník potřebuje už taky svoji péči. :-D

Old Post 14-04-2018 v 10:25 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skerman
Nový Člen

Karma uživatele skerman - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 16

Ahoj, pekný topic, presne niečo takéto mám v pláne aj ja. Zatiaľ semienko ešte len klíči, ale už dávam dokopy skriňu.
Môžem ťa poprosiť o update ako sa teraz rastlinke darí?
Nemáš pri 20l roztoku problém s pH? Nestúpa?
Dik a nech sa darí, sledujem

Old Post 24-04-2018 v 17:53 PM
skerman je offline   Profil uživatele skerman   Find more posts by skerman   Foto galerie člena skerman   Click here to Send skerman a Private Message   Add skerman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6041760 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív