Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » indoor automaty or sog
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Insallah
Nový Člen

Karma uživatele Insallah - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 8  

Nápad indoor automaty or sog Příspěvek č. 1


Zdravim mam dotaz lidi ti kteri uz zkousely nebo vi... Kdyz pojedu automaty indoor rekneme pod 600w da se dosahnout magicke hodnoty g/w? medium hlina s perlitem Zkusenosti s growingem mam ale jen outdoorovym a jsem dlouho mimo .Zajimame vas nazor na indoor s auto osazenstvem chci zvolit tuto variantu kvuli brzke sklizni... sem zvedavej na vase nazory na tohle no kdybych nakoupil rezance a prdnul je na 12/12 SoG by mozna bylo lepsi ... poradte hlavne automatum bych nesvitil tech 18/6 celou ziv.fazi podle me by jely i na 12/12 Abych schrnul co me presne zajima kdyz se da do growu 100% pece lze dosahnout g/w s autoflower genetikouNebo he to nemozny a volily byste radsi SoG z klonu? ... jj asi blbej dotaz reknete si kdyztak smazte jinak predem,dik za odpoves

Old Post 02-02-2018 v 21:59 PM
Insallah je offline   Profil uživatele Insallah   Find more posts by Insallah   Foto galerie člena Insallah   Click here to Send Insallah a Private Message   Add Insallah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

1. automaty indoor nie je problem - u nás to nie je až tak rozšírené ale pozri zahraničné fóra a tam nájdeš o tom mnoho
2. 1g/w sa dá, ale ak nemáš skúsenosti tak to bude skôr šťastná náhoda ako výsledok dobre odvedenej roboty
3. Ak automaty tak minimálne cyklus 16/8, odporúča sa 18/6 ale ideálne je 20/4, pripadne 20/6.

Old Post 03-02-2018 v 19:05 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon
1. automaty indoor nie je problem - u nás to nie je až tak rozšírené ale pozri zahraničné fóra a tam nájdeš o tom mnoho
2. 1g/w sa dá, ale ak nemáš skúsenosti tak to bude skôr šťastná náhoda ako výsledok dobre odvedenej roboty
3. Ak automaty tak minimálne cyklus 16/8, odporúča sa 18/6 ale ideálne je 20/4, pripadne 20/6.


Doktore, kdepak máte 26 hodinový den?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 04-02-2018 v 06:59 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Pítr90


Doktore, kdepak máte 26 hodinový den?


Perióda 20/6 = 20 hod svietiš, 6 hod tma. Stretol som sa s tým na zahraničných fórach kde o tom píšu v súvislosti pri pestovaní automatov. Proste sa ti posúva čas kedy sa lampa vypína/zapína.

Old Post 04-02-2018 v 07:17 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 5

Osobně se mi to jeví jako chujovina dávat automaty pod lampu. Taky jsem to zkoušel, ale neviděl jsem v tom žádnou výhodu. Už bych do toho nešel.

Old Post 04-02-2018 v 10:01 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 6

Mě by fakt zajímala perioda 20/6. Jakýma hodinama jde spínat takovýto cyklus? Přijde mi to jako blbost

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 04-02-2018 v 10:09 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exoticfruit
Stálý Člen

Karma uživatele Exoticfruit - 81% PěstitelskáKarma uživatele Exoticfruit - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 7

Taky jsem to zkoušel a dospěl jsem k závěru, že automat patří ven, na to taky byl vyšlechtěn a v OUTu poznáš jeho potenciál, v indooru moc neovlivníš ani růst ani květ, dělá si co se mu zachce, a hnojit ho je chujovina

Old Post 04-02-2018 v 14:37 PM
Exoticfruit je offline   Profil uživatele Exoticfruit   Find more posts by Exoticfruit   Foto galerie člena Exoticfruit   Click here to Send Exoticfruit a Private Message   Add Exoticfruit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 8

Ako to ze hnojit automat je chujovina?odkial bude brat ziviny na rast a hlavne kvet?

Old Post 09-02-2018 v 07:26 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 9

Jedina vyhoda automatov je to ze zacnu same kvitnut uz na jar/zaciatkom leta. To je tiez jedina instancia kde ma ich pestovanie vyznam. Do boxu automat v ziadnom pripade lebo za a. nevies kedy prepne a za b. nikdy nebude taka kvalitna genetika ako fotoperiodicke geny.

Old Post 09-02-2018 v 09:14 AM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 10

citace:
nikdy nebude taka kvalitna genetika ako fotoperiodicke geny.


hehe taky vykrik do tmy zpred 10 rokov. Mal som nejake veci od Mephisto Gen na balkone a co do chuti a potencie hravo porazili kopec veci co som hulil in/out. Treba si vedet proste vybrat - aj z fotokytek mozes vypestovat sracku ci in alebo out.

Ale suhlasim - ked niekto resi g/w a max vyuzitie svetla/priestoru, automat ma minusove body.

Old Post 09-02-2018 v 10:08 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 11

Inak ma vzdy fascinuje veta ze nemozem ovplyvnit kvet rastliny..a pri fotoperiode ako ovplyvnujete kvet? rastlina ho ide sama tak ci tak ako to ze som so 100w cinskou led dal na automate 37g na rastlinu ked to je taky shit?shit rastlina,shit svetlo ale vysledok super..tak ja neviem teda kto je mimo :P

Old Post 16-08-2018 v 07:11 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od atletico
Inak ma vzdy fascinuje veta ze nemozem ovplyvnit kvet rastliny..a pri fotoperiode ako ovplyvnujete kvet? rastlina ho ide sama tak ci tak .....tak ja neviem teda kto je mimo :P


Tady jde spíš o to, že si sám určíš, kdy má kytka přepnout z růstu na květ 😉
To u auťáku uděláš těžko 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 16-08-2018 v 11:55 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 13

Ja som minulé kolo išiel 3x auto White widow od DP zo semienok v 60x60 stane a mne to teda nevyhovovalo. Použil som LST, ale ajtak každá rastlin narástla inak a musel som dost vypodkladať kvetináče, aby boli vrchy akotak v jednej výške. Jedna mi zhermila bola vyššia asi o 40 CM!! Tým pádom výnos o 1/3 menší. Ostatné dva kvety boli okej, ale prepli sa skôr než by som to urobil ja. Možno som narobil chyby-neviem, ale ja už automat do stanu urcite nedám

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 19-08-2018 v 05:42 AM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 14

Automaty indoor su dost nevyspytatelne nakolko nemozes regulovat rast, nehodi sa to podla mna do indooru. Myslim ze na rovnakej ploche spravis viac s normalnymi rastlinami fotoperiodickymi.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 20-08-2018 v 17:53 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1326430 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív