Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » O5 hermafroditi. Co dělám špatně?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
nugett
Stálý Člen

Karma uživatele nugett - 89% PěstitelskáKarma uživatele nugett - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 89  

Obecné O5 hermafroditi. Co dělám špatně? Příspěvek č. 1

Čau fsici,
mám asi 15 den prepnuto, a zjistil jsem,že místo krásně rozjetejch Ww od Dutch passion mám zase hermouse. Už podruhé.. Před tím to byl Mazar též od DP. Vždy jen pár kvitku ale snad v každé kyti.nevim co dělám špatně,min.kola jsem problémy neměl, nebo minimální, ale vše vyšlo tak jak má a poslední kola tohle :-(
Stan 90x90x180, stín. Adjust wing.m ten nej,
Lampy: růst...Gib growth spectre MH400W
květ:..Gib Pure bloom spectrum Xtreme 400W obě v Ct
Ventilátory: uvnitř Cyclone 30cm,
odtah z Ct Vents TT150 cca 500m3/h
Aktuální stav (po přepnutí)!
...Teplota noc 20/den 22-25, vlhkost v pohodě,
pH 5.8 - 6.0 EC do 2.0 substrát plagron BatMix
hnojky od plagronu klasika AlBloom,Green sensation,Pure zym. Zalivam většinou ráno jen když je potreba,odstatou vodou, zbytečně je nekrmim (neprelivam)...kytky jsou nadherny,vzhledove jim nic nechybi,nevím si rady co dělám špatně? Je divny že je to už podruhé..
Dík za každou připomínku!

Old Post 31-01-2018 v 22:00 PM
nugett je offline   Profil uživatele nugett   Find more posts by nugett   Foto galerie člena nugett   Click here to Send nugett a Private Message   Add nugett to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nugett! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Nahod foto

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 31-01-2018 v 22:34 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlbertWesker
Nový Člen

Karma uživatele AlbertWesker - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 3

Nahod fotky , nech tu maju dotycny naco sa pozriet ci to nejsu len par semien na rastline ako bonus, vacsinou to byva nestalim ph, nestalou teplotou ale ako citam ani v jednom nemas problem perioda ti ide spravne? Nemas problemy zo svetlom? Ta odstata voda ma rovnake PH ako v mediu? Svietis v noci ci cez den? , neprenika ti tam svetlo? Nesvietis nane v noci? , to je par moznosti co to moze byt alebo to moze byt len fakt zlym genom

Old Post 31-01-2018 v 23:22 PM
AlbertWesker je offline   Profil uživatele AlbertWesker   Find more posts by AlbertWesker   Foto galerie člena AlbertWesker   Click here to Send AlbertWesker a Private Message   Add AlbertWesker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nugett
Stálý Člen

Karma uživatele nugett - 89% PěstitelskáKarma uživatele nugett - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 4

Rád bych ale nepamatuju si jak..mail?

Old Post 31-01-2018 v 23:25 PM
nugett je offline   Profil uživatele nugett   Find more posts by nugett   Foto galerie člena nugett   Click here to Send nugett a Private Message   Add nugett to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nugett! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 5

Ja teraz idem tiez WW od Dutch Passion a tak isto som chytil muzske organy. V mojom pripade to pripisujem viac stresujucemu treningu (mainlining) a agresivnejsej defoliacii zo zaciatku kvetu.

Trapil si ich nejako alebo na ne nesahas?

Old Post 31-01-2018 v 23:25 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nugett
Stálý Člen

Karma uživatele nugett - 89% PěstitelskáKarma uživatele nugett - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 6

Perioda ok 12/12
Svitim prez den
pH držím pořád stejně
Teplota jak jsem psal v maximu to vyleze do 27 ale to většinou dovetram.

Old Post 31-01-2018 v 23:30 PM
nugett je offline   Profil uživatele nugett   Find more posts by nugett   Foto galerie člena nugett   Click here to Send nugett a Private Message   Add nugett to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nugett! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nugett
Stálý Člen

Karma uživatele nugett - 89% PěstitelskáKarma uživatele nugett - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 7

Právě že tohle kolo jsem se zdrzel veskeryho ohýbání,sítě a nechal jsem je volně rust,krom jednoho zastipnuti,který daly kyti s přehledem,jako vzdy.

Old Post 31-01-2018 v 23:32 PM
nugett je offline   Profil uživatele nugett   Find more posts by nugett   Foto galerie člena nugett   Click here to Send nugett a Private Message   Add nugett to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nugett! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 8

Klidne to muze byt z rozdilu teplot noc / den.

Taky zkontroluj hodiny.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 31-01-2018 v 23:40 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nugett
Stálý Člen

Karma uživatele nugett - 89% PěstitelskáKarma uživatele nugett - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od carlos
Klidne to muze byt z rozdilu teplot noc / den.

Taky zkontroluj hodiny.


Ta teplota je jediná co mě napadlo, vykyv mezi tmou/dnem minimální ale když zatopim tak to vyleze.
Hodiny cajk on6 off18

Old Post 31-01-2018 v 23:49 PM
nugett je offline   Profil uživatele nugett   Find more posts by nugett   Foto galerie člena nugett   Click here to Send nugett a Private Message   Add nugett to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nugett! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 10

Zdarec.s tím časem svícení to je překlep?
Máš mít 18on a 6off.
12/12 je pak snad samozřejmostí.

Naposledy upravil amnesiak81 01-02-2018 v 00:11 AM

Old Post 01-02-2018 v 00:00 AM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nugett
Stálý Člen

Karma uživatele nugett - 89% PěstitelskáKarma uživatele nugett - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od amnesiak81
Zdarec.s tím časem svícení to je překlep?
Máš mít 18on a 6off.


Cau, není to překlep. A když to otocim tak na tom budu
přeciž stejně.v 6 ráno on a večer v 18off.

Old Post 01-02-2018 v 00:11 AM
nugett je offline   Profil uživatele nugett   Find more posts by nugett   Foto galerie člena nugett   Click here to Send nugett a Private Message   Add nugett to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nugett! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 12

Sorry já nevěděl že se jedná o reálný čas.
Jinak o genech DP se to už celkem dlouho všeobecně ví že to herní.asi smůla na balení.
Zkus regulary a nebudeš se nervovat

Old Post 01-02-2018 v 00:12 AM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nugett
Stálý Člen

Karma uživatele nugett - 89% PěstitelskáKarma uživatele nugett - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od amnesiak81
Sorry já nevěděl že se jedná o reálný čas.
Jinak o genech DP se to už celkem dlouho všeobecně ví že to herní.asi smůla na balení.
Zkus regulary a nebudeš se nervovat


Tak myslíš buď regulary,nebo změnit seedbanku?
Jsem jim leta vernej a vždycky v pohodě,do teď

Old Post 01-02-2018 v 00:29 AM
nugett je offline   Profil uživatele nugett   Find more posts by nugett   Foto galerie člena nugett   Click here to Send nugett a Private Message   Add nugett to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nugett! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 14

Taky jsem od nich jel mazara,byl v pohodě.z 5 semen ani jeden hermáč,ale už jsou to min 4 roky.
Je to čím dál víc o byznysu.
Jak říkáš ty.bud jiná ne tak komerční banka a nebo regulary a to nej zamatkovat.

Old Post 01-02-2018 v 00:34 AM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nugett
Stálý Člen

Karma uživatele nugett - 89% PěstitelskáKarma uživatele nugett - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od amnesiak81
Taky jsem od nich jel mazara,byl v pohodě.z 5 semen ani jeden hermáč,ale už jsou to min 4 roky.
Je to čím dál víc o byznysu.
Jak říkáš ty.bud jiná ne tak komerční banka a nebo regulary a to nej zamatkovat.


Mazar od DP mi to udělal min. točku
Byl jsem úplně hotovej, vše šlape jak má a najednou...
Jakou vybrat banku?DP mělo u mě duveru

Old Post 01-02-2018 v 00:44 AM
nugett je offline   Profil uživatele nugett   Find more posts by nugett   Foto galerie člena nugett   Click here to Send nugett a Private Message   Add nugett to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nugett! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 16

Záleží co preferuješ.já třeba na výnos nejedu a jdu vyloženě po chuti a účinku.predloni jsem si z cannafestu přitáhl tři věci od karma genetická(Amíci)
Jsou to vsechno og hybridy a jsem maximálně spoko.

Old Post 01-02-2018 v 00:51 AM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-01-2016 - Co dělám špatně - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7028040 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív