Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Lemon Ice - Regular Seeds v ČR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
tRex
Stálý Člen

Karma uživatele tRex - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 31  

Lemon Ice - Regular Seeds v ČR Příspěvek č. 1

Zdravím, na jednom z minulých CannaFestů se rozdávaly semena Lemon Ice. Netuší někdo, jestli se dají sehnat někde v ČR? Ideálně nefeminizovaná (regular).

Old Post 29-01-2018 v 08:19 AM
tRex je offline   Profil uživatele tRex   Find more posts by tRex   Foto galerie člena tRex   Click here to Send tRex a Private Message   Add tRex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SpiRit
Nový Člen

Karma uživatele SpiRit - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 2

ahoj mrkni na profil nebo mu napis Prashiwa . mel je kdysi zamatkovane a Lemon od nej byl super chutovka ale rekl byvh ze uz ji nema ale mozna pamatuje od jake banky byli .

Old Post 29-01-2018 v 10:42 AM
SpiRit je offline   Profil uživatele SpiRit   Find more posts by SpiRit   Foto galerie člena SpiRit   Click here to Send SpiRit a Private Message   Add SpiRit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 3

čau, našel jsem femky u Amsterdam Genetics...... víc sativní
https://www.amsterdamgenetics.com/s...eeds/lemon-ice/

a regulary u AMS ..... víc indikózní
https://amsterdammarijuanaseeds.com...marijuana-seeds

babo raď ale když to zjistíš dej vědet

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 29-01-2018 v 19:14 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tRex
Stálý Člen

Karma uživatele tRex - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od SpiRit
ahoj mrkni na profil nebo mu napis Prashiwa . mel je kdysi zamatkovane a Lemon od nej byl super chutovka ale rekl byvh ze uz ji nema ale mozna pamatuje od jake banky byli .


Od Prashiwy jsem právě měl řezy, ale matka mu zdřevnatěla, takže už bez šance... (říkal, že byly z Cannafestu, ale nějaká Special Edition, takže nejspíš femky...).
Klony jsou nesehnatelné, tak jsem zkusil poptat aspoň semínka...

citace:
Původní příspěvek od kanapee
čau, našel jsem femky u Amsterdam Genetics...... víc sativní
https://www.amsterdamgenetics.com/s...eeds/lemon-ice/

a regulary u AMS ..... víc indikózní
https://amsterdammarijuanaseeds.com...marijuana-seeds

babo raď ale když to zjistíš dej vědet


Díky, zkusím ten druhý odkaz - snad mají chybu v těch poměrech, protože účinkem je to právě Sativa.
Nikdy nezapomenu, když jsem si jí dal poprvé. Fakt jsem nechápal...

Old Post 30-01-2018 v 15:27 PM
tRex je offline   Profil uživatele tRex   Find more posts by tRex   Foto galerie člena tRex   Click here to Send tRex a Private Message   Add tRex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 5

tejs len femka, ale vac do sativy:
https://www.ripperseeds.com/en/seeds/lemon-ice

Old Post 30-01-2018 v 17:01 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 6

jo přesně a Ripperseed , tuhle seedbanku jsem u tohodle strainu našel na leafly.com ale nebyl jsem si jist zda jsou z Eu... tož vypadá to že jsou ze Španěl a i tim poměrem by to odpovídalo přesně tomu co hledáš, ale jen fem.

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 30-01-2018 v 17:37 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 7

btw prashiwa aj pise ze to ma od Ripper Seeds
http://grower.cz/forum/showthread....ripper+%2Bseeds

Old Post 30-01-2018 v 18:30 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8774200 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív