Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Zvadly kytki
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
grady589
Stálý Člen

Karma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 117 

Dotaz Zvadly kytki Příspěvek č. 1

Zdravim,
Tak sem asi 3 tydni do konce kvetu a dnes kdyz sem se podival do stanu tak vidim ze nektere kytki sou na tom spatne - maji jakoby zvadly listy. Zalivam je pravidelne obden a hnojim JIB.
Teploty kolem 25 a vlhkost 18%.

Nevite co s tym ?

1st Stealth grow 250W

MiniMax 150W jedeee

MiniMax Podruhe

Old Post 31-01-2018 v 07:04 AM
grady589 je offline   Profil uživatele grady589   Find more posts by grady589   Foto galerie člena grady589   Click here to Send grady589 a Private Message   Add grady589 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 2

bez fotek těžko soudit,

18% vlhkost je hrozně málo

a píšeš že zalejváš pořád, tak je možný že si je přelil, to pak taky povadne. Zalejvej až když hlína trochu proschne... ale zas ne na troud.

TYDNI, KYTKI, CO S TYM ... sorry ale to je na pěst, vole, já měl z češtiny čtyřky a chyby dělám taky pořád, šla mi spíš matika než gramatika a pravopis, ale když vidim co někteří dokážou napsat tak si říkám že sem na tom ještě relativně dobře. Neber to osobně jako nějakej útok, ale je to pro mě utrpení jen číst.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 31-01-2018 v 11:25 AM

Old Post 31-01-2018 v 10:37 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8292450 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív