Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » LEDbedna AK48
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 17

No lenze prikon znamena kolko elektriny spapa je to ako ked si kupis ziarivku..tiez ma prikon napr.20w ale vykon je na urovni 70w.. je logicke ze ta spotreba je nizsia ako u hps kedze vybojka produkuje mnozstvo zbytocneho tepla namiesto svetla..o kvalite svetelneho spektra nehovoriac..aj samotna hps nema cerveneho spektra nejak vela ma kvantum zlteho a to vam je na co?inak zaoberat sa mnozstvom lumenov pri led nie je moc relevantne nakolko led obsahuje ziarenie volnym okom neviditelne..v prvom rade je potrebne vediet pestovat..

Old Post 05-02-2018 v 07:04 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 18

Napr toto:
http://grower.cz/home/potw.php?acti...&photoid=601497
A to sa pouzil obycajny zakladny led panel..
Inak nech sa chlapec pozrie na povod elektroniky a veci co nosi ked nadava na cinu niektory obcania su z hulenia tak mimo ze nevedia ani kde je sever

Old Post 05-02-2018 v 07:15 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 19

Obyčejný základní panel? Ty tu ukazujes pěst pod verem a to je trošku jiná liga, než tyto disko ledky. Ano da se i pod Marsem vypěstovat, zrovna včera jsem koukal a celkem slušnej výsledek, ale je to jeden z x lidi co pod tím něco slusnyho sklidí. To jak prezentujes ledky, by melo byt automaticky pod nima udělat 1,5g/W což bohužel není úplně realita. A to mluvím o panelech postavených na kvalitních cob čipech u tech barevných svetylek je to spis co W to g a to uděláš i pod hps.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 05-02-2018 v 10:27 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 20

To mas pravdu..mne osobne gram na watt staci skor pozeram na spotrebu energie..myslim ze dalo by sa urobit aj viac ako g/w ale ide o to ako zosuladis techniku pestu s mediom atd..aj arjan z green house seeds hovoril ze ked zacinal skusal na jednu konkretnu odrodu 10 roznych vyrobcov zeminy,tak isto hnojiva atd..cize treba urobit viac sezon a az potom robit zavery..inak pockaj teraz si ma trosku zaskocil,lampa z toho linku neni vero,je to nejaky mazar alebo nieco podobne..ak si zozenies napr mars hydro 2 pro tak dosiahnes velmi pekne vysledky..cina-necina

Old Post 05-02-2018 v 11:28 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 21

Inak ked chces tak ti poslem link kde chalan pestuje pod hentakou ziarovkou cely pest..a ma 12w sa budes cudovat

Old Post 05-02-2018 v 11:39 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 22

Hele Madiho thread sleduju, takže ti na 100pro muzu říct, ze je to vero panel od ledideal, mám pocit dva rustový a dva kvetovy čipy a 10 red diod osram. Já ti prostě jen tvrdim, ze pod hps či kvalitní cobkou uděláš g/w s dobrýma genama úplně v pohodě, u cob i víc, kvalitního materiálu, coz se u panelu či žárovek typu Mars hydro podaří jen vyvoleným a jen a pouze formou scrogu, protože to neprosviti. Ty me tady budeš přesvědčovat o tom, ze svetelnej výkon je nepodstatnej, já ti tvrdim, ze je zásadní, protože ten Mars ma tak chabej svetelnej výkon, ze v podstatě neprosviti ani horní listy. Někde jsem dokonce kdysi narazil na to kolik lm tyto panely udělají a je to opravdu méně než usporka. Nehodlam se s tebou hádat a nebo te o čemkoli přesvědčovat, nemám prachy na to, abych pořídil na svůj prostor kvalitní ledku a proto zustanu u hpsky a abych byl uprimnej, az budu měnit světlo, vidím to spis na nějakou sestavu s DE výbojkou. Bohužel už nějakou dobu nejsem schopen vyplnit prostor tak jak bych si představoval a proto nevím co to sestikilo na mém prostoru zvládne. Nyní kolo nevypadá vůbec zle, ale je to opět selekce a vůbec netušim co od toho modelu muzu čekat.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 05-02-2018 v 15:16 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 23

V jednej veci mas pravdu,med..tam ma vero,poplietol som to s inym pestom..konkretne s tymto kde chalan ma beznu 120w lampu
http://grower.cz/home/potw.php?acti...&photoid=600730
Inak neviem kedy som hovoril ze svetelny vykon je nepodstatny ja hovorim o tom ze pokial chces hovorit o led tak udaj v lumenoch ti je na prd pretoze v ramci tej jednotky nie je zahrnute ziarenie ktore led poskytuje..o tom pojednava hodnota PAR..a inak ktora ze lampa od mars hydro nepresvieti ani vrchne listy? Ich prva trieda,mars hydro 2 alebo mars hydro 2 pro? Alebo dokonca cob od marsu? najprv sa pozri na sortiment,nieco z toho skus a potom vykrikuj znalec..neviem naco zakladas vlakno led ked tomu vobec neveris a este na to kydas ked nemas o tom ziadne vedomosti zbohom

Old Post 05-02-2018 v 17:56 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 24

Hele, v první řadě nevím o tom, ze bych zakládal nějaké vlákno o ledkach. Dale jsi me nepřesvědčil o tom, ze by někdo dělal nějaký extra výsledky pod tema barevnyma svetylkama, pokud jsem koukal borec se nedostal ani na g/W. I když musím uznat, ze to vypadalo pěkně a kdyby lépe vyplnil prostor, bylo by to lepší (nemá Mars). Co se Mars světel týče, mas pravdu, ze o jejich sortimentu nemám přehled, protože je to predrazena sragora. Kup si to a presvedc me o tom ze se mylim, budu ti držet palce a prat ti, abys nelitoval utracenych peněz.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 05-02-2018 v 19:11 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 25

Já mám odjeto pod mars hydro, pod čínskými cob světly a viper spectra + mazar. 80% mám zdokumentovano.
Můžu tady prohlásit, že jsem se nikdy nepriblizil k 1g na watt ani náhodou.
To jsem pod každým tím světlem jel 3-4 kola. Pokud jsi viděl moje pěsty, tak víš, že kolínka nepoužívám a zastrih jsem taky nedělal. Nedělám to ani teď pod COB čipy Vero 29.
To že na netu najdeš fotky co roste pod těmito disko světly (palice jako pod 600 watt hps) jsou fejky prodejců a nebo o něco menší palice, ale nafocene tak aby vypadaly pěkně mohutně.

Atletico , nejlepší bude, když si to koupíš a uděláš tady report.
Nechci nikoho pořád dokolečka přesvědčovat, že to jsou opravdu sračky. Kdo nevěří ať to vyzkouší.
Ten kdo pod tím jel a vyzkoušel třeba cxb 3590, vero 29 nebo clu, tak mi dá za pravdu.
Ty jednotky PAR jsou dobre pr kecy, ale 99% výrobce čipu uvádí luxy nebo lumeny a síla světla = tok fotonů. Hps má velkou sílu lux/lumenů proto je ještě pořád dobrá na květ pro toho kdo nemá moc peněz na kvalitní COB světla.

Old Post 05-02-2018 v 19:59 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 26

cauko LISTER prosim ta ako sa vola toto tvoje vlakno?prve slovo hovori o com?o hps, mh alebo o com? Normalne sa pytam kto tu ma psychicku poruchu v prvom rade obhajujem nazor ze som nikfy nepovedal ze led su top urcite nie dnes..uvidime po rokoch.. Hovoril som o tom ze led su uplne kludne pouzitelne,netreba tu nadskakovat hned aky to je shit :P ked budem mat 150w lampu a ziskam pod nou keby len 100g kvalitnej susiny tak to shit neni lebo mi to pokryje spotrebu mne a mojim znamim na rok nie som diler aby som musel pocitat kazdy jeden gram..pozeram na to z uuuplne ineho uhla..aproppo ked si kupim hps(nemusi byt vobec 600ka) tak rocne spalim tolko energie ze si rovno mozem kupit mars hydro vrcholnej rady

Old Post 06-02-2018 v 07:11 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 27

atletico
prečítaj si prosím vlákno o LEDkách. Je tu niekoľko rokov rozbehnuté na pokračovanie. V tom vlákne nájdeš všetko o príkone, výkone, spektre, PAR, účinnosti atď....
Naštuduj si informácie - všetko na čo sa pýtaš vo vláknach je tu už 100 x popísané a rozoberané
Poštuduj trochu štruktúru stránok a spôsob prispievania, lebo svojimi otázkami a úvahami zbytočne zapľňaš thready.
Pár mesiacov času to zaberie, ale inak to to ani nejde.
Pokiaľ Ti bude jasno vo veciach, tak sa rozhodni čo a ako budeš pestovať a možno aj ušetríš nejaké euríky za zbytočné nákupy.

Naposledy upravil odo 06-02-2018 v 11:21 AM

Old Post 06-02-2018 v 10:21 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 28

Hele kamo, nevím kdo tu trpí jakou poruchou, ale mrkni kdo zakládal toto vlákno. Já tam urcite nebudu. Kup si klidně vrcholnou radu od Marsu a dokaz mi jak se strašně mylim, já ti prostě tvrdim, ze se spotrebovanou energii budeš na tom samém jako s hps. Poridis 250w kvalitni led panel, propalis to stejný jako s hps a výsledek bude plus minus stejnej, pokud budes mit dobrej gen asi na tom budes lip, poridis disko propalis stejně množství proudu a na výsledek hpsky se nedostanes. Nehledě na to, ze hps komplet bude asi za třetinu ceny.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 06-02-2018 v 10:33 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ares085
Stálý Člen

Karma uživatele Ares085 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 29



Zdravim growerov.
Nedalo sa mi sem prihlásiť a ako sa tak pozerám niaky Atletico mi to tu pekne zasral srackami a aby som ešte lepšie ukončil tieto jeho nezmyselné lajstre pripravil som test LED vs. Hps nad systémom ebb And flow bude svietiť 5ks. 55w Led Žiaroviek(275w) a nad nft osadim už zajtra hps LUMATEK 250w ktorú bude štartovať elektronicky predradnik tiež značka LUMATEK a s reguláciou na 150w - 175w - 250w - 250SL (SL=~10% boost) dnes vám tu hodím posledné fotky z rastovej faze 30teho dňa ,od zajtra 12/12

Ať to roste ,nech je stoho koště

Naposledy upravil Ares085 08-02-2018 v 18:44 PM

Old Post 08-02-2018 v 18:20 PM
Ares085 je offline   Profil uživatele Ares085   Find more posts by Ares085   Foto galerie člena Ares085   Click here to Send Ares085 a Private Message   Add Ares085 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ares085
Stálý Člen

Karma uživatele Ares085 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 30



Nft

Ať to roste ,nech je stoho koště

Naposledy upravil Ares085 08-02-2018 v 18:50 PM

Old Post 08-02-2018 v 18:22 PM
Ares085 je offline   Profil uživatele Ares085   Find more posts by Ares085   Foto galerie člena Ares085   Click here to Send Ares085 a Private Message   Add Ares085 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 31

Ak nevyhrá HPS, tak ma dosť naserie moja prázdna peňaženka...

Edit: kde to pestuješ? v čom? rozmery? scrog ti vyzerá super.

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 08-02-2018 v 19:51 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ares085
Stálý Člen

Karma uživatele Ares085 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od JetiX
Ak nevyhrá HPS, tak ma dosť naserie moja prázdna peňaženka...

Edit: kde to pestuješ? v čom? rozmery? scrog ti vyzerá super.


Je to satnikova skríň oba priestori v ktorich to rastie maju na šírku 70cm a na hĺbku 55cm
A vsadim na hps

Ať to roste ,nech je stoho koště

Old Post 08-02-2018 v 20:14 PM
Ares085 je offline   Profil uživatele Ares085   Find more posts by Ares085   Foto galerie člena Ares085   Click here to Send Ares085 a Private Message   Add Ares085 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2027730 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív