Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Co hodláte zaset na jaře?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Zdraví Co hodláte zaset na jaře? Příspěvek č. 1

Cau tak jaké automaty letos zásaditého já jich mám zatím 25 ks chystám jich dat 80 do dvou skleníku v 11l kvetinacu změna oproti munulemu roku to byly v 20l kalfasu vzorky4ks white chem memphisto genetics 3ks double grape memphisto genetics 5ks mikromachine od kannabia seeds 3ks pineple expres od Barney farm 1ks tangerine dream 3ks deep purple haze sumo 3ks Impala haze 3ks sumo og kush to mám doma plus mám objednané semena od kera seeds tak bych měl dostat 10ks automatu jako bonus tak uvidím co to bude doufám ze aspoň jedno bude gringo bio auto haze dále pak až se sejdou peníze tak mám v plánu koupit p pAndora paradise seeds .blody skunk .dedoverde haze .Sour disel .Lemon juice expres. Black haze. Black Lemon. Critical chease . critical jáck.purple kush . Magnum.night queen.broklin sunrise . Blue Mamooth po 3 ks to děla 72 ks semen ještě mi jich 8 chyby a už nevím co radte scim mate dobre skusenosti

Old Post 24-01-2018 v 23:52 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 2

Ahoj tak to budeš mit mega velky pest ,ja nemam takovou moznost vlastní zahrady ale mam nachystanych 6 automazaru od dutch possion a jesšte chci aspoň 10 dalších skusim asi sweet seeds .

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 25-01-2018 v 08:17 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 3

Doporučuju Northen Light x Bigbud (World of Seeds Bank) - 1. fotka v moji galerii AF out - 2 kytky 2 phena, Jedno hodně citrusové, druho jako Northen Light


Letos sázím jako vždy vlastní semena - kříženci automazara - množství bez omezení + selekce Magnumu z regular semen. Na ty jsem si již koupil 44 litrové květníky, 125l perlitu,1kg hydrogelu, kompost zraje

Old Post 25-02-2018 v 16:07 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 4

zdarec prosim te kde se daji objednat co jsem se dival na čr prodejny tak jsem tu banku world of seeds bank nikde nevidel dik čus

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 25-02-2018 v 19:49 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Šmoulí Prd
Doporučuju Northen Light x Bigbud (World of Seeds Bank) - 1. fotka v moji galerii AF out - 2 kytky 2 phena, Jedno hodně citrusové, druho jako Northen Light


Letos sázím jako vždy vlastní semena - kříženci automazara - množství bez omezení + selekce Magnumu z regular semen. Na ty jsem si již koupil 44 litrové květníky, 125l perlitu,1kg hydrogelu, kompost zraje


dáváš jednoho automata do jedný čtyřiačtyřicítky nebo?

Old Post 13-04-2018 v 14:30 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bullík23
Nový Člen

Karma uživatele bullík23 - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 6

já letos sázím 6x crystal candy auto, 6x cream mandarine auto a 6x killer kush auto, vše od sweet seeds.

23 forever

Old Post 25-04-2018 v 20:54 PM
bullík23 je offline   Profil uživatele bullík23   Find more posts by bullík23   Foto galerie člena bullík23   Click here to Send bullík23 a Private Message   Add bullík23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Příspěvek č. 7

Tak at mas co palit peace

Old Post 25-04-2018 v 21:33 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 8

Ja idem Easy bud a Royal Haze automaty a 3fotoperiody Royal madre Royal domina a ogKush, všetko od RQS

Old Post 06-05-2018 v 17:42 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Příspěvek č. 9

Haze bude smakulada rqs dobry vzorky ale auto sem od nich jeste nemel taky asi neco koupim

Old Post 06-05-2018 v 20:16 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4775370 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív