Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » GHE Aeroflo - rostlinkám se nějak nedaří
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 17

Tak jestli más korenak od plagronu (co ani není moc korenak) tak se nedivim ze ti to hnilo, to není vůbec korenak pro tvůj systém a je na nem dokonce i napsano ze vydrzi jen 24 hodin.(mam s plagronem roky zkusenosti) Koreny hezky (y)

Old Post 23-01-2018 v 20:50 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fakesteak
Nový Člen

Karma uživatele Fakesteak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 18

Právě že nemám nikoho, od koho bych bral tady poblíž. Nechtějí se mi riskovat nabídky na internetu z kterých kdo ví co vyroste nakonec. Vídeň je jistota, i když trochu z cesty. Kolik bys tam dal tak peroxidu na pročištění ? 5 jich je úplně svěšených, 15 se jich ještě drží, tak hned zítra to udělám. Vzduchování mám, nádrž je na 150 litrů plus další litry jsou v oběhu systému,mám tam dva vzduchovací kameny. Jak to myslíš, aby to vodu nepouštělo na kostky ? Bohužel kostkybyly tak velké, že se nevešli do košíčků,tak jsem je zaklínil v otvoru, aby byly ostřikovány vodou pěkně. Jestli do pár dnů nenastane nějaká změna tak začínám znovu radši. Už jsem dal objednat i větrák 1700m3/h tak snad bude stačit a nebude moc hlučný.

Old Post 23-01-2018 v 21:27 PM
Fakesteak je offline   Profil uživatele Fakesteak   Find more posts by Fakesteak   Foto galerie člena Fakesteak   Click here to Send Fakesteak a Private Message   Add Fakesteak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filliir
Stálý Člen

Karma uživatele Filliir - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 19

Mno, mas pravdu. Toho ze ma 24 h. Trvanlivost jsem si ani nevsiml. az ted kdyz jsem se sel přesvědčit Nicmene jedu uz asi 12. Rokem a jel jsem snad vsechno. Ghe, Hesi, jidb, AH, Plagron a jeste neco co melo divny cerny lahvicky (nazev uz nevim) Ve finale jsem se zase vratil zpet k plagronu. Nejmin lahvi, nejmin starosti, stalost ph urcite neni hitparada. Je to ale jedine co muzu za kolo menit pouze 2x roztok nekdy 1x a neni problem z deficity (pokud jedu jeden model). Jedu velke bublery 150, 190, 210 litru. Nekdy menim jen pri finalnim flushi, na ten zasadne pouzivam Final sollution....Ph upravuju jednou týdně a jedu jen hydro a+b, power roots, pk a postrik vita race...

Old Post 23-01-2018 v 21:36 PM
Filliir je offline   Profil uživatele Filliir   Find more posts by Filliir   Foto galerie člena Filliir   Click here to Send Filliir a Private Message   Add Filliir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 20

Plagron je dobrej, ja ho jel v hline a super. Zacinal jsem na krystalonu (to ještě zadnej plagron nebyl a Otypka o growshopu ještě ani nepremyslel).
Ale ten korenak do bublaku bych zvolil jinej

Old Post 23-01-2018 v 21:43 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filliir
Stálý Člen

Karma uživatele Filliir - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 21

Gauss: Pokud mas nejaky osvedceny, rad si necham poradit. Nejakeho michani znacek se nebojim...

To steak: 1700 m3 to uz je kurva naloz, byt tebou objednam jeste nejakou regulaci. Mozna bude stacit na min otacek a o to bude min hlucnej. Hlucnej? Nevim ktery si objednal ale vse se da nejak odhlucnit. Vetsinou je nejhlucnejsi prutok vzduchu. Takze sonoflexy a co nejvetsi prumer. Pak jde o to kam vyfukujes.... popripade potrubni tlumice hluku nejsou az takova pálka penez.

Na vycisteni systemu tam nemusis lit plnou takze bych tam nalil 50L vody a do toho bych napral klidne litr 30% peroxidu. Nez to bude cirkulovat tak bych tim omyl nadrz a to ceho se dotykala voda (vem si rukavičke) pak to nech par minut bezet. A pak to nekolikrat prozen cistou vodou..... Boha jeho hlavne predtim vyndej kytky at jim neomyvas nohy desinfekci. Na to uz by mel stacit pozdejsi roztok jsk jsem psal.

Aby to nestrikalo na kostky: ikdyz je "rockwool" (nevim jak se dnes tem kostkam rika) inertni medium , melo by drzet dostatek vzduchu i pri plne vlhkosti a nemelo by zahnivat. Nekolikrat jsem se presvedcil ze opak je pravdou a diky tomu prelival kytky dokud nemeli dost korenu ven kterymi mohli dychat. Proto pokud je to mozne tak aby to strikalo pouze na koreny a ne primo na kostku. V aeru jsem potom kostky nechaval v tom puvodnim igelitu co je jakoby na obvodu nebo jsem je balil do fresh folie aby koreny koukali ven a nahore a dole byl volny. Ale ja pestoval na prvnich systemech co nebyly uplne dotazene. Ikdyz i ty kosicky ktere lehce vysteles hydrotonem nebo keramzitem taky zabranuji primemu ostriku rw....

Nerikam ze jsem vseved, neco jsem zkusil a neco mi fungovalo, neco zase ne. Jen se snazim poradit jak bych to resil ja...

Old Post 23-01-2018 v 22:25 PM
Filliir je offline   Profil uživatele Filliir   Find more posts by Filliir   Foto galerie člena Filliir   Click here to Send Filliir a Private Message   Add Filliir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fakesteak
Nový Člen

Karma uživatele Fakesteak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 22

To ano, bude mít už v sobě zabudovanou regulaci, i nastavení určité teploty a její udržení. Jsem to teplo nějak podcenil. Momentálně vyfukuju rovnou do komína. Ale asi se přestěhuju do suterénu, tam budou rozhodně příhodnější teploty. 30% procentní peroxid nemám, mám litr 3%, nebylo by na škodu to prolét savem a vypláchnout to pořádně ? To už bude stříkat, já z toho ty plastové okraje strhal,celá ta kosta od těch trisek co v tom sou bude permanentně mokrá, pro příště vezmu malé kostky a zasypu je keramzitem v košíčku. Ale děkuju moc za rady. Snad už to půjde jen k lepšímu.

Old Post 23-01-2018 v 22:48 PM
Fakesteak je offline   Profil uživatele Fakesteak   Find more posts by Fakesteak   Foto galerie člena Fakesteak   Click here to Send Fakesteak a Private Message   Add Fakesteak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Filliir
Gauss: Pokud mas nejaky osvedceny, rad si necham poradit. Nejakeho michani znacek se nebojim...


Kořeňák je spíš placebo Doma na Hobby growu zrovna ted testuju poprvé advanced nutrients s čiste RO vodou a uplne vsema téma jejich nesmyslama včetně všech 3 kořenáku a cukru pro bakterky. (stálo to strašný macky) a efekt vs JiDB je "zhruba" 0 ale zatím jsem v prvním týdnu květu tak uvidim, dokonce to i fotim a dám sem kompletní report včetně všech detailů, páč mnoho lidí netuší jak s těmahle systémkama zacházet a moc návodů tu není.

a na závěr: jestli jedes byz tak se na korenak vyser nevyplatí se, jestli jedes hobby a bavi te to si stim hrat a dela ti dobře ze jim koupis něco navíc, tak za me Voodoo juice + zradlo pro ně (sweet candy, ale staci třeba melasa)

nebo tohle: https://www.hotchilli.cz/b-a-c/b-a-c--funky-fungi-200g/

to jsou skutečné korenaky vhodné i do bublaku.

Jo a určitě nekombinovat s peroxidem

Naposledy upravil Gauss 24-01-2018 v 00:54 AM

Old Post 24-01-2018 v 00:41 AM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filliir
Stálý Člen

Karma uživatele Filliir - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 24

To steak: regulace urcite pecka, na suteren pozor byva tam vlhko a mozna loziska plisne. Popripade pri tme hrozi v kvetu kondenzace vody. Savo bych do toho nedaval, tak dej mene vody a nalej tam ten slabsi. Ten 30% koupis v drogerii kde prodavaji barvy-laky a podobne zbozi v tetě to nekoupis. Nelekej se chteji obcanku a duvod koupi. Ty pricmoudli zmrdi z toho delaj vybusniny. Ale pouziva se i na beleni pradla a pod....
Zkus ty trysky pootocit nebo to obal z boku jak jsem psal. Ale uvidis, nekdo to neresi vubec a jede v klidu...

Old Post 24-01-2018 v 06:05 AM
Filliir je offline   Profil uživatele Filliir   Find more posts by Filliir   Foto galerie člena Filliir   Click here to Send Filliir a Private Message   Add Filliir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filliir
Stálý Člen

Karma uživatele Filliir - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 25

To Gauss: Vratil jsem se k tomu jen z toho duvodu, ze muj synek trpi atopickym exemem v docela velkym stylu a toto je jediné co mu pomaha. Tim myslim masticky samozřejmě. Sam uz nekolik let ani nekourim. A venkovky co jsem mel pro tento ucel na chatě mi ukradli a pak i otrávili psa. Ten se z toho dostal ale, byl jsem u vytrzeni co si nekteri lide dovoli pro blbou kytku. Kazdy si ji muze zasadit a kazdy sklidit. Podle mne vetsi namaha je to krast nez zasadit a sklidit....

Prave ze ceny tech poradnych stimulatoru jsou ohromné a pri objemu 190L to vyjde na raketu. I ten Plagron tam leju celou 100ml lahvicku

Old Post 24-01-2018 v 06:11 AM
Filliir je offline   Profil uživatele Filliir   Find more posts by Filliir   Foto galerie člena Filliir   Click here to Send Filliir a Private Message   Add Filliir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filliir
Stálý Člen

Karma uživatele Filliir - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 26

Cauves, tak jak se zadarilo???

Old Post 26-01-2018 v 06:46 AM
Filliir je offline   Profil uživatele Filliir   Find more posts by Filliir   Foto galerie člena Filliir   Click here to Send Filliir a Private Message   Add Filliir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nesmysl
Stálý Člen

Karma uživatele nesmysl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 27

Drž EC 1.8 max a pH 5.6 a bude to dobrý

Nesmysl

Old Post 28-01-2018 v 16:42 PM
nesmysl je offline   Profil uživatele nesmysl   Find more posts by nesmysl   Foto galerie člena nesmysl   Click here to Send nesmysl a Private Message   Add nesmysl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filliir
Stálý Člen

Karma uživatele Filliir - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 28

Cau steaku tak jak se podarilo????

Old Post 05-02-2018 v 11:34 AM
Filliir je offline   Profil uživatele Filliir   Find more posts by Filliir   Foto galerie člena Filliir   Click here to Send Filliir a Private Message   Add Filliir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7310440 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív