Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Světlo 3 dny nonstop v květu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Světlo 3 dny nonstop v květu Příspěvek č. 1

Zdar zahradníci,
prosím potřeboval bych názor na tento problém niže.
Cca na přelomu 2. a 3. týdne v květu se mi stala nehoda a to že jsem nechal nechtěně( špatný časovač ) puštěné světlo holkám po dobu asi 3 dnů minimálně. Snad to není více páč úplně si nejsem jist. Neměl jsem moc času je navštěvovat, tak se mi to vymystilo.
Okamžitě jsem nechal 24. hodin tmu a potom zase normal 12/12.
V době kdy jsem to zjístil, kyti pomalu ukončovaly růst a nahazovaly první květy. Potom zase začaly růst a kvést defakto přestaly. Dnes je to 30. dne květu a mám pocit že zase ukončují růst. Květy jsou úplně mini na 30 den květenství.
Jde vidět , že prožívaj stres. Přestaly tolik pít.
Kontroloval jsem kořenový bal a ten se celkem mohutně rozrostl - zdravé bílé kořeny. Jinak medium je kokos drip. Jinak svítím Vero spider 420W od ledideal.
Myslíte, že bych to mohl zdárně dojet? protáhne se květ nebo to dozraje tak jak má s minimálním výnosem?
Rozhoduju se jestli to mám dojet nebo to seknout a neplýtvat zbytečně elektrikou.
Samozřejmě riziko hermafroditu jsem si plně vědom. Zatím kontroluji a nic nejde vidět. Jak budu moct vyfotím, ale nic tam neuvidíte, max opožděné a přerostlé holky.
Budu rád za každý názor.Děkuji moc

Old Post 13-06-2018 v 16:33 PM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stevensonX
Nový Člen

Karma uživatele stevensonX - 14% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 2

Trochu to bude meškať , nepanikár.

Old Post 15-06-2018 v 08:10 AM
stevensonX je offline   Profil uživatele stevensonX   Find more posts by stevensonX   Foto galerie člena stevensonX   Click here to Send stevensonX a Private Message   Add stevensonX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 3

Zatím jsem v klidu. Holky cca 32. den ukončují růst: D a začínají kvést. Teda jak které... mám tam Apollo 11 a asi 2 kyti začaly původně kvést později a momentálně všechny markatně přerostly, protože byly jakoby nejméně přepnuté. Každopádně čumím jak puk, páč vyhodily i 7 cípé listy. U tohoto strainu jsem zažil max. 5 cípé.
Zatím žádné známky hermení, tak uvidíme, třeba bude překvápko ve finále.
Každopádně podám info jak to dopadne...

Old Post 15-06-2018 v 11:23 AM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 4

Bubabub, tak to jsem zvědavý. Možná návod jak zvětšit kořenový systém a tím pádem i možná nějaké to gecko navíc.

Old Post 15-06-2018 v 19:37 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8455030 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív