Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Bufo35 galerie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12
Autor
Téma 
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 145


a este jeden pohlad v celku

ps-- pokazila sa mi zvlhčovačka,,ale stále tam mám 40 stupňov tak je to v poho...teplota aj teraz ako boli 30ky cez nad 30 nevyšla takže fasa

Old Post 16-05-2018 v 19:57 PM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 146

lepšiu foto spravím ráno pred tým ako sa zapne svetlo..

Old Post 16-05-2018 v 19:59 PM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 147


Tak foto pred zapnutim svetla..

Old Post 18-05-2018 v 08:24 AM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 148

Ten daimons je paradni ,kolik hodil ?

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 18-05-2018 v 08:53 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 149

jeden dal rovných 80 a druhý rovných 90 som spoko

Old Post 19-05-2018 v 08:47 AM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 150

hoj, škoda těch nekvalitních fotek, resp těch s pruhama a nakřivo, vím že to děla grower a hps, ale rád bych se víc pokochal . máš to pěkný a posílám ti aspoň k+. co bych ti doporučil je asi víc to srovnávat. vím, že to jde různejma modelama těžko, ale jde to. můžeš ty menší vypodložit a intenzivně ohýbat (kolínka, přivazovat, roztahovat) první dva tři týdny květu ty větší. základ je to přepnou spíš dřív než později, to pak ty větší máš kam ohýbat.(mně se teda v tomhle kole pojebaly spínačky a mega mi to přerostlo, ale aspoň snaha byla ) přijde mi, že mít to plus mínus v jedný rovině mi vždy dalo nejlepší výsledky, a pod 400 budeš mít velky palice ikdyž to budeš mít srovnaný... naopak zvětšíš sweet spot a narveš do něj co nejvíc vrcholků a budeš jich mít víc . taky mě zaujalo, žes jel automaty. můžeš napsat jaký jsou zpod lampy(hlavně co se chuti týče)? já je teď taky asi pojedu (dinemed auto a medikit cbd auto) a nevím, jestli to za to fakt stojí, ale normální kolo už nestihnu...

Old Post 19-05-2018 v 10:32 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 151

Oj. dakujem ti elmi pekne...ano je pravda že som h nehal dlho ale to koly tym automatom,,ako som sa uz zmienil,nemal som ich kde dat..no musel som ju ohnuť inak fakt by mi vytlačila vrch skrini a ktým automatom?nechcem sa vychvalovať a podobne,,ale lepši automat sa mi este nepodarilo vypestovať ako tieto dva teraz..poctivo som ich aj flushoval..takže chuť je mnamka,,presiel som na vaporizer,,vodne bongo uz max jedno za den,,ciže len vaporizujem a tá chuť je niečo nenormálne..ozaj mi chuti tá chut a vona.dal som si zaležať na preplachu..kupil som flawles finish a stým som to poctivo preplachoval..asi posledných 14dni..
ano este raz sa budem opakovať a poviem že chut a vona na parádu celý dom mi vonal

Old Post 20-05-2018 v 08:55 AM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 152

14 dní proplach je masakr. respektive důvod proč jsem odešel z hlíny, nějak mě ty dlouhý proplachy neba ale potěšilo mě co píšeš o chuti. ještě jsme žádný auto neměl, takže jsem fk zvědavej jaký to bude chuťově (a mám furt obavu, že to bude hnus když je zkřížený s ruderalis)

Old Post 20-05-2018 v 09:25 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 153

pozri si deimos od budhy..ten je tiež ktizeny s ruderalis..od prveho dna som bol v kontakte s bankou,,cize mi aj poradili daval som im celý čas 18 hodín svetla..ale fakt po prepláchnutí som si aj všimol ze akoby narástli tie šiše objemnejsie boli a vravim chuť sa nemoze porovnávať s nepreplachovanou..aj na popole si to hlavne všimneš,,ked je pekne prepláchnutá tak popol je taký pekný šedý,,,nieje čierny nemusiš dva krat prepalovať a tak celkovo som snim spoko..teraz som objednal este jednu 250ml flaštičku s tym prepláchnem ten super skunk čo je vnutri ..na ten sa teším inak najvác..3 roky ho idem venku,,,každy rok sa mi zdokonaloval formoval sa no som zvedavý..a pritom tento super s..vyzeral na začiatku najhoršie uplne najhoršie ako sa len dalo

Old Post 20-05-2018 v 10:13 AM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 154

musim sa opraviť,,nie len čo sa chuti týka,,ale zas to zaleži aj od modelu..tento deimos je dominant severno svetlá ( nothen light ) tak vravím že v u tohoto modelu čo sa automatu týka nie len tá spomínaná chuť ale aj stav je velmi fajn + su tvrdé ako kamene.páči sa mi na tom modeli ako sa rozrastá,ti poviem 2 deimosi samozrejme neštipane,na začátku ohýbané akurat ale automat sa nestrihá neštipe no 2 automaty mi zapratali priestor 170/60/80 mi tam ostalo miesto na zvlhčovač a ventilator. celkovo sa strasne rozrastá ale strasne,,bočne palice prerstaju stredovu.. a druhá tá bola este viac rozrastená,tá bola tak ako by som použil sietku..natiahla sa na 90cm,,no palíc čo prerástli vrchol bolo 18...a všetko hrubé ako centrálny vrch..
presne tak aj popisovala banka.
no možem ti len vrelo odporučit..vyskúšat aspon jedno seménko si kúpiť..banka je fakt super a zatial čo od nich mám ani všetko vyšlo.vyskúšaj ten deimos automat ,,fakt sa prekvapíš.

Old Post 20-05-2018 v 14:00 PM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 155

jj to bol masaker..vymisliet najlepsie umiestenie ked som preplachoval aby pekne malo kam odtekat a každodenne vytahovanie a vkladanie nas5 dnu..no,,ale stálo mi to za to trápit sa ked aj tých 14 dni..ta voda čo mi vytekala som odoberal a vonku na dvore som si stým polieval malú vŕbu haha asi 10krat som ju zalial s tou vodou čo som prepláchol nehápal by si,,bola len taká nič,maličká a teraz je riadny stromček z nej
no bolo s tým práce,,ale robil som si to pre seba a samozrejme ze pre seba chceš len top kvalitu tak som si dal na tom záležat..no ale aj hydro musíš flushovať nie?neviem ako to je tam ale myslim si ze aj to sa čisti,či?ako to vobec je u hydra??

Old Post 20-05-2018 v 14:05 PM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 156

toketoy máš popopiči krááásne fotky!!!!!!!!!!!

Old Post 20-05-2018 v 14:07 PM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 157

hmhm dobrý nápad, taky jsem napsal seedbance. já totiž nevím, zda svítit klasicky 18/6 nebo třeba 21/3, různá auta to prý mají různě a oba modely co jedu jsou letos novinky, takže se nemám u koho inspirovat. jj, já vim, že je to v hlíně potřeba, u kokosu stačí 4-5 dní a je to vcajku. tam se to v ničem neudrží a ta kytka jede jen vodu téměř hned jak to propláchnu. ale zas hlína je hlína no, oboje má svoje klasy i zápory. já už ty thc modely nemůžu, má to na mě nějak silnější účinek co jsem s hulením téměř přestal. teď si dám dva potahy a jsem zkouřenej jak doga. ane ne třeba že bych jen ležel, ale hodně to cítím a je to až takový téměř halucinogenní. to jedine, ze by to bylo nějaký slabý thc. to hledám. něoc co bude mít kolem 5-6%thc a žádný cbd. to jsem si právě řikal, když jsem viděl tu fotku z toho proplachu, že to snad aspoň leješ něčemu jinýmu, protože to furt vypadalo jako, že by s tím šla nějaká další kytka zalejt. to by byla sranda dělat jedný kytce proplach a druhou tim zalejvat dík, pod ledkama se to fotí líp když jsem fotíval pod hps tak to musel bejt stativ a tak, to s ledkama opadá a je to razdva a bohužel se mi ani tohle kolo nepovedlo podle mých představ, takže doufám, že ty auta budou kvalitou fotek (a tím i květin) zase výš. jel jsem teď poprvý tohle světlo, hnojky i prostor a úplně přesně jsem nevěděl co a jak...a další kolo bych chtěl tu pěstební část rozšířit z 60 cm na 80 a zkusit tam pod těma 120w dát aspon to 150, ne protoze gramy, ale protoze by to pro me byla znamka dobre vyuziteho prostoru/casu/hnojiv atd. ale prece jen to jsou seedy co jedu, z klonu by se jelo zase jinak...

Old Post 20-05-2018 v 21:04 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 158

podla toho aký model...ale vravim to informovať sa priamo v banke je super vec...
kamaratovi sa stala aká vec???teraz mi vravel chiudák hotový je ,,isiel plakat mi vravel..má asi mesiac stare kyti.max 30cm.a jedna femka sa mu zničoho nič sama od seba prepla no tak je smutný..aj mna by to nasralo..
ešte raz musim povedať že máš fakt super zábery..

Old Post 21-05-2018 v 11:15 AM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 159


.

Old Post 23-05-2018 v 10:44 AM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 160


Zdravim..tak ssk uz pomali finišuje,, 1veho začnem preplach a 9teho ide dole..prikladám zopár fotiek

Old Post 27-05-2018 v 08:54 AM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3117210 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív