Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Darce krve
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Darcovstvi krve
darcovstvi krve
darcovstvi krve
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 70% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 70% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 70% Pěstitelská

Příspěvek č. 17

Ale no tak, tobě nebylo 18 a nedělal nezodpovědný kraviny? 😉

Mimochodem o řádek výš jsem psal, že je to nezodpovědný

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si Homebox"
😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Už mě ta zhasnutá prckárna srala.....
Pítr

Pítrovo miniprckárna

Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou

řízkování rajčat podle Pítra

Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG

Old Post 17-01-2018 v 21:02 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 97% Pěstitelská

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od carlos

Tak to muze rict jenom bezmozek, ze je to jedno.

Nevím proč bezmozek? ?
Napsal jsem tam dost jasně, jak dlouho je thc v krvi aktivní, myslím, že člověk, který je na smrtelné posteli by určitě neřešil, jestli mu bude jakýmkoliv způsobem do těla vpraveno thc,za tu cenu, že bude žít dál.....
Neni to žádný jed
Dale tuším že celkový rozbor krve stojí okolo 7500 - xx 000 Kč, takže by to stálo balík, kdyby zjišťovali od každého člověka, jestli je krev úplně ideální. ....a stejná nikdy nebude,krom skupiny.....
A darovat krev chodí čím dál méně lidí a nad tím proč by se měl zamyslet asi každý sám individuálně. .....

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 17-01-2018 v 21:14 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 19

Tobe hodne unika cela myslenka darovani krve. Nemam co rict.. Je to sobecke, vazne se nad sebou zamysli..

To aby byla co nejblize idealu je zodpovednost kazdeho.. (proc myslis ze ti ten dotaznik davaji ) a ty ji beres nikoliv na lehkou vahu, ty se te zodpovednosti primo vysmivas.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 17-01-2018 v 22:52 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 97% Pěstitelská

Příspěvek č. 20

Aha , tak jsem se zamyslel a na nic nepřišel. ....
Bereš to jinak než já. ..z morálního hlediska to je nezodpovědné vědět že jdu na krev a hulit před tím
Ale já jako člověk, kterému krev někoho z darujicich zachránila život nebadam a nekutim nad tím čí byla a jestli náhodou před tím v noci nebyl na tahu a nechlastal, protože já taky nechlastam. ....
Je mi to jedno, ziju
Co je a co není v dnešní době morální, to bysme se teda měli zamýšlet v jednom kuse

Edit-nevysmivam, já nejsem vhodný dárce, chtěl jsem jít, ale nemohl a kdybych mohl, tak bych vydržel nehulit. ...

Old Post 17-01-2018 v 23:04 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 51% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 51% Pěstitelská

Příspěvek č. 21

Mluvil jsem o tom s tim kámošem a ten povídal ze to o nem ví, ze hulí. I s primářem o tom mluvil a pry byl naprosto v klidu.. Krev uz daroval 6x.. Jelikož je chronickej hulic tak je v nem aktivni thc treba 8 hodin. Pak uz tam mas jen stopovy prvky a to je v cajku. Jde jim prý hlavně o viry atd. Prostě aby byl ten člověk zdravej. Chápu, že to může vypadat z moralniho hlediska špatně, ale opravdu to moc hrotis Carlosi. Nic ve zlém.

Thomas V.

Old Post 17-01-2018 v 23:25 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Příspěvek č. 22

http://www.cervenykriz.eu/cz/podminky.aspx

Píšou tam nitrozilni narkomani......
O trávě tam nic nepíšou

Edit a nic ve zlém, ale takovým podmínkám jaké tam jsou uvedeny se dá vyhovět vážně jen stěží

Old Post 17-01-2018 v 23:29 PM
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Příspěvek č. 23

Carlos čo presne je na tom zle z morálneho hľadiska? Poprosím tá o lepšie vysvetlenie nie odpoveď typu "zamysli se".... Ja do tvojej hlavy nevidím. Máš medicínske vzdelanie? Aby to nebolo ot tak krv darujú aj regulérny fajčiari, jediné čo musia dodržať jenefajcit 24 hodín pred odberom.
Edit. Ako už viacery spomenuli pri
transfuzii v nemocnici ide hlavne o to vôbec krv mať keďže posledné roky zažívajú transfúzne stanice akútny nedostatok.

Old Post 18-01-2018 v 06:39 AM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 22% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 22% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 22% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 22% Pěstitelská

Příspěvek č. 24

https://www.leafly.com/news/health/...rs-donate-blood

Někde jsem četl že po 3.-4. dnu abstinování i u notoriků se množství THC radikálně snižuje, takže pokud vydržíte celý pracovní týden nehulit a v pátek si zajdete na odběr, tak bude vše v pohodě a nikomu tím neublížíte. Uděláte toho hodně pro ostatní, uděláte dobře pro sebe pač budete mít v pátek volno a navíc po abstinenci bude to páteční brčko extra silné.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - in progress

Old Post 18-01-2018 v 08:30 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaskes
Stálý Člen

Karma uživatele jaskes - 80% Pěstitelská

Příspěvek č. 25

Při darování krve se většinou test na přítomnost drog neprovádí. U občasného kouření lze marihuanu zachytit jen několik desítek hodin. K tomu, že neužíváš nelegální drogy, se zavazuješ pouze písemně😉Racionálně, pokud dojde k občasné konzumaci, tak to velký problém nebude. Z hlediska bezpečnosti jak dárce, tak příjemce, není každodenní uživatel vhodným dárcem.

WEED IS LEGAL IN MY HOUSE

Old Post 18-01-2018 v 14:41 PM
jaskes je offline   Profil uživatele jaskes   Find more posts by jaskes   Foto galerie člena jaskes   Click here to Send jaskes a Private Message   Add jaskes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 51% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 51% Pěstitelská

Příspěvek č. 26

Je vidět, že každý to bereme dle vlastních zkušeností a co jsme kde slyšeli. Dokud to neposoudí nějaký expert, tak se tady můžeme dohadovat jak děcka a nemá to cenu. Mějte se všichni .. mír a lásku ;-)

Thomas V.

Old Post 18-01-2018 v 16:39 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 70% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 70% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 70% Pěstitelská

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Je vidět, že každý to bereme dle vlastních zkušeností a co jsme kde slyšeli. Dokud to neposoudí nějaký expert, tak se tady můžeme dohadovat jak děcka a nemá to cenu. Mějte se všichni .. mír a lásku ;-)

I proto jsem napsal dotaz ohledně toho, kde ( v čem ) tedy THC přesně zůstane? Kde? Krevní destičky, plasma? Odpoví moralizátor?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si Homebox"
😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Už mě ta zhasnutá prckárna srala.....
Pítr

Pítrovo miniprckárna

Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou

řízkování rajčat podle Pítra

Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG

Old Post 18-01-2018 v 17:31 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Příspěvek č. 28

Povedal by som v krvnej plazme keďže thc sa viaže na tuky ale to je len moja dedukcia

Old Post 18-01-2018 v 17:41 PM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrOttoFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrOttoFlick - 31% Pěstitelská

Příspěvek č. 29

DOTAZNÍK PRO DÁRCE KRVE
PRODĚLANÉ CHOROBY – anamnéza (od narození do dnešního dne)
...
45. Užíval/a jste někdy drogy (zejména nitrožilní aplikace), případně injekční léky, nepředepsané lékařem (anabolika, steroidy, apod.?)
...
Stvrzuji, že jsem nezamlčel/a žádné závažné skutečnosti a všechny informace, které jsem poskytl/a, jsou dle mého nejlepšího vědomí a svědomí pravdivé (zamlčení skutečností, které mohou ohrozit zdraví nebo život příjemce transfuze, je zákonem postižitelné).

Odpověz pravdivě konopí, a vyhodnocení nech na odpovědné osobě. To že je někdo ignorant, uvádí lživé informace a prochází mu to neznamená, že je vše v pořádku. Pravidla jsou jasně daná a není o čem diskutovat.

Old Post 18-01-2018 v 19:00 PM
HerrOttoFlick je offline   Profil uživatele HerrOttoFlick   Find more posts by HerrOttoFlick   Foto galerie člena HerrOttoFlick   Click here to Send HerrOttoFlick a Private Message   Add HerrOttoFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grandal
Nový Člen

Karma uživatele Grandal - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 30

Zdar. Já daruji krev pravidelně, a nikdy jsem neměl problém i když jsem byl zhuleny přímo na odběru. Ale když jsem přišel s tetováním po půl roce tak to problém byl.

Old Post 19-01-2018 v 12:05 PM
Grandal je offline   Profil uživatele Grandal   Find more posts by Grandal   Foto galerie člena Grandal   Click here to Send Grandal a Private Message   Add Grandal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Grandal
Zdar. Já daruji krev pravidelně, a nikdy jsem neměl problém i když jsem byl zhuleny přímo na odběru. Ale když jsem přišel s tetováním po půl roce tak to problém byl.
Jsi vyplatlany?

Tady se vubec nebavime o tom, jestli ma problem darce, bavime se o prijemci..

Jsi tak omezeny ze ti to nedochazi? Nebo se chces pochlubit tim, ze ti "to proslo"? Uz radsi nepis, to co predvadis je demence hodna pubertaka, navic jak bylo zmineno vyse dokonce i trestny cin.

Dement jako ty si chce zahulit a pak tu krev davaji novorozenci.. Musis byt opravdu slusny pako kdyz ti to nevadi...

http://www.fno.cz/krevni-centrum/pr...dberem-nekourit

citace:
Transfuzemi červených krvinek se pacienti léčí proto, aby se prostřednictvím krevního barviva (na které se kyslík váže), tkáně celého jejich těla, především srdce, ledvin a mozku, okysličily.
Po vykouření cigarety se krevní barvivo, místo kyslíku, nasytí kysličníkem uhelnatým a léčebný účinek transfuze se výrazně sníží, zejména u novorozenců při výměnných transfuzích a u dětí obecně.
Tabákový kouř je směsí látek, z nichž celá řada se vstřebává z plic do krve a zároveň patří mezi látky zdraví škodlivé. Tyto látky budou tedy obsaženy i v transfuzi z Vaší krve.
Nemocní mají právo být léčeni jen bezpečnými léky.
Vážení dárci, svoji krev jste jistě přišli darovat proto, že jste přesvědčeni o její bezpečnosti, o tom, že neobsahuje škodlivé látky. Prosíme Vás tedy:

PŘED ODBĚREM NEKUŘTE!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 19-01-2018 v 12:27 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás