Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Darce krve
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Darcovstvi krve
darcovstvi krve
darcovstvi krve
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 96% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 96% Pěstitelská

Obecné Darce krve Příspěvek č. 1

Čaute lidičky ,mam takovy dotaz jelikož jsem tu něco skoušel najit a nikde nic.Jde o to že si zahulim tak spiš občas ne denně ,ale chtěl bych chodit darovat krev nevim jak přesne dlouho to je v krvi aby to nenašli při odběru jak dlouho předtím nehulit na odbery se chodi jednou za 3mesice .Někdo nejaku zkušenost diky

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 16-01-2018 v 18:30 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Příspěvek č. 2

Testy na drogy sa pri darovaní nerobia avšak pred samotným odberom sa vypĺňa dotazník kde sa pytaju aj na drogy... Z mojej skúsenosti nič nezatajit vyplniť pravdivo a doktor sa pred odberom spýta. V prípade thc bynemal byť problém skôr sa tie otázky vzťahujú na injekčné aplikovanie drog kedy je riziko prenosu chorob.

Old Post 16-01-2018 v 18:51 PM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 96% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 96% Pěstitelská

Příspěvek č. 3

Vim ze test jako primo na drogy se u odběru nedela ale asi teda si to myslim to jde videt v krvi při odberu to poznají nebo nepoznají ze tam lita to thc

Old Post 16-01-2018 v 18:55 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Příspěvek č. 4

ahoj , nedalo mi to a chtěl jsem o tom taky něco vědet víc...

´´´´Na našich stránkách uvádíme jako dobu potřebnou k očištění od marihuany 1 měsíc, nicméně stanovisko transfúzních oddělení je v tomto ohledu "přísnější"....
víc k dočtení na odkazu ´´´´

https://www.extc.cz/poradna/?p_keyw...arch=Naj%C3%ADt

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 16-01-2018 v 19:07 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Příspěvek č. 5

a jinde zas toto ---

Předpokládám, že přítomnost THC v krvi testována nebude, nicméně stejně byste měl počkat s darováním krve aspoň čtrnáct dní po užití, pak by v krvi THC (po jednorázovém užití) být neměla. ....

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 16-01-2018 v 19:11 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Příspěvek č. 6

Tak to mne celkem potěšilo ,tak to mozu v klidku palit .

Old Post 16-01-2018 v 19:48 PM
carlos
at the edge of the future

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od sakumprdum
Vim ze test jako primo na drogy se u odběru nedela ale asi teda si to myslim to jde videt v krvi při odberu to poznají nebo nepoznají ze tam lita to thc

Nejde o to jestli to poznaji, spis o to ze je nezodpovedne po huleni jit darovat krev.. aby se pak organismus prijemce musel vyrovnavat jeste s THC.

citace:
Původní příspěvek od sakumprdum
Tak to mne celkem potěšilo ,tak to mozu v klidku palit .

Nechapu proc vlastne chodis davat krev. Nebud sobec a dej si alespon 14 dni pauzu!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 16-01-2018 v 20:08 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Příspěvek č. 8

Psal jsem ze si občas dam u mne to je tak ze 1za dva mesice určite bych tam nešel po 14dnech od fajčeni jen jsem chtěl zjistit jak to chodi a nejsu zadny sobec ale zodpovedny

Old Post 16-01-2018 v 20:21 PM
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 51% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 51% Pěstitelská

Příspěvek č. 9

Kámoš s jeho bejvalou chodí darovat krev a to jsou oba chronický huliči. Hulí denně. Jde o to nehulit ten den co jdeš darovat. To že je v krvi neaktivní THC a ještě k tomu stopové množství si myslím vůbec nevadí a nevím proč by to mělo příjemci této krve jakkoliv uškodit.

Thomas V.

Old Post 16-01-2018 v 21:06 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 10

Hele v tomhle pripade bych jim normalne rekl... Obcas si zakourim travu, vadi to necemu ? Oni reknou ne...Znamej z prace chodil taky darovat krev a hulil furt i v praci si tocil ciga a vzdycky do toho neco pridal... A normalne chodil na krev pravidelne, aby se ulil z prace... Nikdy nic, zadnej problem...Jsou radi za kazdyho darce...

Old Post 17-01-2018 v 15:49 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 97% Pěstitelská

Příspěvek č. 11

jjj,darcu je malo a krve taky,aktivni thc je v krvi okolo 12 hodin,urcite zalezi jak u koho, u nekoho deLe a u jineho mozna vice.....a ikdyby to tam bylo,tak je mi jedno,jestli tam thc bude,kdyz mi to zachrani zivot......
Pokud muzes darovat,tak bez,kazdy kdo muze jit,at jde.......!!!!

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 17-01-2018 v 16:00 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Příspěvek č. 12

No tak to jim určo neřekl že huli to by ho nevzali uz vůbec na odběr ,ptaji se aj v v kazdym odberu v dotazniku jestli bere něco tak to by ho nechteli ale když si da nejaky odstup před odberem tak jeto o.k

Old Post 17-01-2018 v 16:00 PM
carlos

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Anarchom
aktivni thc je v krvi okolo 12 hodin,urcite zalezi jak u koho, u nekoho deLe a u jineho mozna vice.....a ikdyby to tam bylo,tak je mi jedno,jestli tam thc bude,kdyz mi to zachrani zivot

Tak to muze rict jenom bezmozek, ze je to jedno.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic

Old Post 17-01-2018 v 20:19 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Kámoš s jeho bejvalou chodí darovat krev a to jsou oba chronický huliči. Hulí denně. Jde o to nehulit ten den co jdeš darovat. To že je v krvi neaktivní THC a ještě k tomu stopové množství si myslím vůbec nevadí a nevím proč by to mělo příjemci této krve jakkoliv uškodit.
Pak je vlastne otazka proc to dotycni delaji, jelikoz tim popiraji cely smysl darovani krve jako pomoci nekomu.

A samozrejme v prohlaseni evidentne lzou..

Old Post 17-01-2018 v 20:21 PM
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 70% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 70% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 70% Pěstitelská

Příspěvek č. 15

Jen tak pro upřesnění, víte, že se v dnešní době dost často "rozebírá" na složky? Krvinky, plasma..... V čem vlastně látky z konopí zůstávají???

Edit: samozřejmě dárce neví, co se s jeho krví stane, takže jít dávat jako chronickej hulič je nezodpovědný.

Jako učňákem povinný jsem taky dával a chodili jsme tam i chvíli po brku, nikomu nic nevadilo 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si Homebox"
😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Už mě ta zhasnutá prckárna srala.....
Pítr

Pítrovo miniprckárna

Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou

řízkování rajčat podle Pítra

Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG

Old Post 17-01-2018 v 20:49 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Jako učňákem povinný jsem taky dával a chodili jsme tam i chvíli po brku, nikomu nic nevadilo 😉

A to ma byt "argument"? To je spis vysmech vsem zasadam slusnosti a moralky.

Old Post 17-01-2018 v 21:01 PM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás