Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Fem. semínka, který Vám nikdy nezhermily?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DaB7
Nový Člen

Karma uživatele DaB7 - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 13  

Dotaz Fem. semínka, který Vám nikdy nezhermily? Příspěvek č. 1

Zdravím growers, měl jsem teď po 4 letech indooru bez jedinýho Hermieho, dvakrát po sobě řízky od jednoho matkáře tady a v půlce až kocem květu nahodily banány a veškerý salámy a větší nádherný pálky byly zevnitř tvořený ze zárodků semínek, takže skončili v koši. A mě dostaly do slušnejch finančních problémů.

A tak mě napadlo, že bych zkusil ještě jedno kolo a to z feminalizovaných semínek, ale mám strach, abych nesáhnul po něčem co má tendenci hermit, jelikož netuším co způsobilo to hermení posledních dvou kol řezů. ( únik světla, teplota ani Ph to být nemohlo to jsem bedlivě hlídal ).

Tak jsem chtěl poprosit lidi co jedou často ze semen a mají nějaký strain odzkoušený několikrát jestli by mi poradili.

Díky moc všem za rady a názory!

Old Post 09-05-2020 v 16:15 PM
DaB7 je offline   Profil uživatele DaB7   Find more posts by DaB7   Foto galerie člena DaB7   Click here to Send DaB7 a Private Message   Add DaB7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 2

Delicious seeds,samsara seeds,nikdy nebyl problém.prerizkovaval jsem je dokonce několik kol a vždy jen femky bez jakýchkoliv náznaku hermeni.oproti dutch passion,což je velká bída nebo CBD seeds,to byla taky katastrofa.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 10-07-2020 v 08:37 AM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Re: Fem. semínka, který Vám nikdy nezhermily? Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od DaB7
dvakrát po sobě řízky od jednoho matkáře tady a v půlce až kocem květu nahodily banány

Na jaře jsem byl naštvanej že se na mě řízkař vykašlal a teď asi můžu být rád, když to tak čtu. Co ti na to ten matkář řek?

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 10-07-2020 v 14:43 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6729180 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív