Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nakvetlé řízky na 18/6 - kvetoucí klony - help
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
klara
Nový Člen

Karma uživatele klara - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 5 

Hydroponie Nakvetlé řízky na 18/6 - kvetoucí klony - help Příspěvek č. 1

Ahoj všem, stalo se mi, že po tom, co jsem si pořídila řízky - a je jich celkem hodně jsem zjistila, že všechny nepatrně kvetou. Ráda bych věděla, jestli to mám nějak hrotit, chtít nové apod. Raději bych tedy zkusila svítit 24/7, a zajímá mě, jestli je to možný bez následků - kvalita listů, větvivost, apod. Jinak jsou moc hezký, všechny vrcholový.
Díky velice klara

Old Post 10-11-2005 v 09:00 AM
klara je offline   Profil uživatele klara   Find more posts by klara   Foto galerie člena klara   Click here to Send klara a Private Message   Add klara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 2

no kvalita je lehce snížená, ale i přes to z toho vypšstuješ kvalitní kytky...jen růstová fáze bude trochu delší...jestli kvetou jen vršky tak je zaštípni a nech je na 18/6....za pár dnů pojedou zas růst....

Old Post 10-11-2005 v 09:21 AM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 3

Ja mám v jednej skrinke 4 rastlinky(3 genetiky) a misty mi kvitne tiež,pri perióde 18/6,ostatné nie a dokonca už vytvára viditeľne pryskyřici.Jediné,čo ma napadá,je malá intenzita svetla,niektoré genetiky proste kvitnú aj pri malom stimule.Vraj na misty stačí perióda 14/10(svetlo/tma) a už začne kvitnúť.Ale drží sa v rozumných medziach,nie sú to ešte palice
A z tej istej rastliny som už vypestil a hulil a som veľmi spokojný,tak si myslím,že to nebude nejak hrozné.Nech sa darí.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 10-11-2005 v 09:30 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 4

Taky se mi tohle stalo u WW, že začaly kvest Myslim, že kdybych je zastipl tak nevim co by s toho bylo jak pise loeX ze by rostly - myslim ze asi ne, ale mozna se milim

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 10-11-2005 v 10:40 AM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 5

to Thcmh: to s těm řízkama mám z vlastní zkušenosti...byly to 3x AK47 a 1x K2...samé indiky...pokud je to opravdu sativa tak to může bejt klidně jinak...neříkám že mám 100% pravdu...hele a to ti ty vdovky začli normálně kvíst pod lampou na 18/6? s touhle genetikou mám zkušeností docela dost a nikdy se mi nic podobnýho nestalo...spíš má hodně zpomalenej květ...co se týka venkovek i indoor...

to expiry_date1: většína genetik začíná kvíst mezi 14-15 hodinami světla....

jinak pokud se ti nepřepnou na růst tak jich tam pár ještě přihoď a jeď SOG

Old Post 10-11-2005 v 11:16 AM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 6

Všechno se dá opít rohlíkem,zvyš dávkování dusíku,periodu 18/6(24/0)
Prodlouží se ti růstová fáze a asi ti trochu zmutujou listy(pouze 3 lístky,jednolístky),ale to nevadí.
Jestli maj jen býlý chloupky,tak bych to ani neřešil,takový kytky ti jdou pak na qět hodně rychle.

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 10-11-2005 v 11:19 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 7

ahoj
jestli jde o pre-flowers (kvetove tobolky po stranach vyhonuu) tak se tim vubec netrap, vse bude ok.
pokud jsou ale nakvetle vic (jakoby "chlupate" vrcholky) mas 2 moznosti:
1. nasadit rezim 24/7 jak uz ti tady radili - behem 14ti dnu kytky opet prejdou do rustu (vetsinou se primarni rust temer zastavi a kytka cpe vsechnu silu do postrannich vyhonu)
2. rezy reklamovat

smrťák

Old Post 10-11-2005 v 11:37 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klara
Nový Člen

Karma uživatele klara - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 8

Díky všem. Jsou to řízky Pot of gold. Nevím, jak jim bylo svíceno, ale vypadaly skvěle, až na ty bílý kvítka na vrcholu, kterých jsem si nevšimla hned. Zkusím tedy přepnout na 24/7 a uvidím, taky mě napadlo, že bych je zastříhla už teď, tím popořím ty postranní výhony a zbavím se květu, nabo raději ne? Zatím mají tři patra.

kira

Old Post 10-11-2005 v 15:58 PM
klara je offline   Profil uživatele klara   Find more posts by klara   Foto galerie člena klara   Click here to Send klara a Private Message   Add klara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 9

Ak už majú korienky,tak si myslím,že by si ich mohla šmiknúť
Klony sú odolnejšie.Ja som minule ošmikal komplet celú stonku,ostali tam len také tie malinké zárodky lístkov a v pohode rastie a to som sa bál,že nebude mať čím tvoriť fotosyntézu.Možno to bol pre ňu šok,ale čo už,ináč to nešlo.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 10-11-2005 v 16:19 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman1
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele pyroman1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 79  

Dotaz Rizky s "chloupkama" ma to cenu? Příspěvek č. 10

Cus v boxiku mi prerostla jedna kyticka,apollo tak jsem musel dost ostrihat ac nerad protoze uz mam prepnuto na kvet.Na vetvickach byli uz prvni chloupky,chtel jsem se zeptat kdyz je necham zakorenit a hodim jim 18 hodin svetla budou pouzitelny pro dalsi pesteni,chtel bych je zkus dat pozdejc ven.
Hledal jsem nejaky thead ale nic moc jsem nenasel,kdyztak mi prosim hodte jenom link.Dik

Pyromanuv boxik c.2 250/400w - sklizeno
Pyromanuv outdoor 2006 - jede

Old Post 01-03-2006 v 17:41 PM
pyroman1 je offline   Profil uživatele pyroman1   Find more posts by pyroman1   Foto galerie člena pyroman1   Click here to Send pyroman1 a Private Message   Add pyroman1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 11

nevim jestli to nebylo moji blbosti ale stalo se mi to samy a budes je korenit jen tak nebo nejaka rizkarna ja sem to skousel jen tak rockwool ok stimulax 2 a nezakorenilo do 14 dnu ani jeden korinek cus ale za skousku nic nedas nechci te nejak odrazovat u me to nebylo zas tak prokazatelny nazdar

Old Post 01-03-2006 v 19:17 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 12

Malo by to ísť,táto technika sa používa,myslím,že sa to volá revering,alebo tak nejako.Ale to sa robí už z nakvitnutými palicami,odstránia sa kvety a hodí sa to späť na rast

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 01-03-2006 v 19:48 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman1
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele pyroman1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 13

No zkusim to dam jim gel a rockwool a hodim je pod zarivky a uvidim co to udela...

Pyromanuv boxik c.2 250/400w - sklizeno
Pyromanuv outdoor 2006 - jede

Old Post 01-03-2006 v 19:48 PM
pyroman1 je offline   Profil uživatele pyroman1   Find more posts by pyroman1   Foto galerie člena pyroman1   Click here to Send pyroman1 a Private Message   Add pyroman1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zukzu
Stálý Člen

Karma uživatele Zukzu - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zukzu - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 14

Záleží na tom jak moc nakvetlé.... jestli je to třeba do 10 dní tak si myslim kdyz udelas (větší) řízek a zaštípneš ten nakvítající vrcholej tak určitě zakoření... snaž se ale hlídat teplotu a uprav vodu pokuď možno.

Growingu ZDAR

http://grower.cz/home/viewer.php?ausername=Zukzu&x=0&y=0

Vdova RULEZZ

Old Post 01-03-2006 v 19:49 PM
Zukzu je offline   Profil uživatele Zukzu   Find more posts by Zukzu   Foto galerie člena Zukzu   Click here to Send Zukzu a Private Message   Add Zukzu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 15

no kvetovy rizky se taky delaj...v nouzi....déle to zakořeňuje...ale zas na druhou stranku se jim vytvoří mohutnější kořenový systém (praxe)...a jeste bych svitil těmi 18h denne...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 01-03-2006 v 23:07 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman1
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele pyroman1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 16

no dal jsem jim gel Stimulax III a soupnul do rockwoolu,tak jsem zjedav co udelaj...

Za jak dlouho by mely vyjet prvni koreny?

Pyromanuv boxik c.2 250/400w - sklizeno
Pyromanuv outdoor 2006 - jede

Old Post 02-03-2006 v 22:22 PM
pyroman1 je offline   Profil uživatele pyroman1   Find more posts by pyroman1   Foto galerie člena pyroman1   Click here to Send pyroman1 a Private Message   Add pyroman1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0601020 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív