Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » nejlevnejsi odrazova folie do matkarny?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 17


Takhle to ted vypada s tim bilym silikonem.

Old Post 10-01-2018 v 15:23 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 18

Když nevím jak se co dela, mrknu na YouTube. Záleží co koupis za silikon, pokud kupujes ty nejlevnější, bez jarové vody se neobejdes. Vezme se spricovac třeba od okeny uděláš silnější jarovou vodu. Silikon naneses v silnější vrstvě, nastrikas a pote ideálně drivko z nanuku nebo cokoliv s podobnym tvarem a stahnes prebytecnej silikon pryč. Pokud nebyly mezi deskama nějaký díry, mohla stačit barva ve vice vrstvách, stejně tam budeš mít ve finále pravdepodobne podmisky. Jinak si myslím, ze je celkem zbytecnej aktivní odtah, když tam budeš mít klony určite bych ho vypl, at zajistis co nejstabilnější teplotu a vlhkost.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 10-01-2018 v 19:23 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Jinak si myslím, ze je celkem zbytecnej aktivní odtah, když tam budeš mít klony určite bych ho vypl, at zajistis co nejstabilnější teplotu a vlhkost.


No bude to spise vic matkarna ,klonarna jen obcas.
Proc vsude uvadeji ze klonarna musi mit odtah, ted si me teda zaskocil.

Jinak vyzkousim oboje a pokud budou teda vice prospivat matky bez zapnuteho odtahu tak jim ho necham vyply ale mam dojem ze by se mel vzduch v matkarne urcite menit, vzdyt je to jako v boxu.

Old Post 10-01-2018 v 20:00 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 20

Když tam budeš mit jen maminy, muže jet, tem to vadit nebude. Pokud tam nasupes klony, tak abys je nemusel mit ještě v parnikach, vypnul bych odtah. Rizkarnu mám uplne bez odtahu a matkarnu ted jak je kláda mám odtah taky vypnutej a pohoda.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 10-01-2018 v 20:54 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 21

Ok, zkusim, diky.

Old Post 10-01-2018 v 20:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 22

Prísun a pohyb čerstvého vzduchy je vítaný. Ak nebudeš mať občas pustený odťah pri pasívnom príťahu, respektívne tam nebudeš tlačiť čerstvý vzduch, tak Ti stupne vlhko, permanentne bude vyše 85 percent, takže odvetrávanie daj cez spínacie hodiny trebárs 1x za 2 hodiny na 5 minut. Záleží ako výkonný ventilátor použiješ. Treba to vyskúšať a odsledovať. Permanentne vysoká vlhkosť je dobrá pri nezakorenených klonoch, ale trvalá Ti prinesie problém s plesňami. Je nutná občasná cirkulácia. Matky môžeš držať pri "normálnej" vlhkosti a klony budeš koreniť v uzavretom parníku, kde si vytvoria vlastnú mikroklímu.
To vlhko závisí aj od množstva aktívnej zelenej hmoty. Daj tam vlhkomer s teplomerom a budeš to riešiť aktuálne.
Tým, že si dal dole tú pásku si nič nepokazil a do budúcna sa už k tomu nemusíš vracať. Silikonom si tiež nič nepokazil. Asi si tú špičku kartuše moc odrezal a sa to moc valilo....nabudúce tam nechaj menšiu dieru a zrež to došikma. Chce to prax, ale fungovať to bude, aj keď to nebude krásne. Fungovalo by to aj bez silikonu, takto to budeš mať lepšie utesnené, takže ok
Až uschne silikon, tak ho pretri 1 náterom, snáď na ňom ten Eternex chytí. Až tento uschne, tak celý náter skrine urob ešte 1x a bude to profi! :-)
Ako si vyriešil dvere?
Pod svetlo by bolo dobré pre istotu dať nejakú nehorlavú podložku

Naposledy upravil odo 11-01-2018 v 09:27 AM

Old Post 11-01-2018 v 09:13 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 23

OK.
Celkem budou 3 vrstvy nateru .
Dvere jsem vyresil tak ze je taky natiram zevnitr na bilo.

Vzdycky to po nateru zavru tu skrinku a pustim odtah a druhy den je to krasne proschly.
Myslis treba nalepit mezi svetlo a strop nejaky treba staniol? Je nehorlavy ze jo?

Old Post 11-01-2018 v 10:36 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 24

Staniol nie, kedysi sa použivala azbestová podložka, dnes sa tam dáva niečo iné. Je to na oddelenie horlavej podložky od tej lampy. Vačšinou to nikto nedáva, ale čert nespí... prakticky to chráni ten horlavý materiál skrinky v prípade, že nastane havária tlmivky, skrat...atď

Old Post 12-01-2018 v 06:32 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 25

Ahoj, pro klid by asi bylo jednodušší světlo zavěsit kousek pod strop, třeba na malé háčky 😉 ještě bych poradil kolem​dveří nalepovací těsnění 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-01-2018 v 07:13 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 26

Ok, uz zjistuji jesli ty led-zarivky jsou urceny na horlave i nehorlave materialy, tak potom se podle toho zaridim. Uplne bych na to zapomel, dik za pripomonku.
Na hacky bych se tomu chtel vyhnout abych mel max centimetru na vysku.

Old Post 12-01-2018 v 08:18 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 27


Tak takhle to vypada, 3 vrstvy barvy.
Musim jeste sehnat smirgr-papir a ty umazane kapky a fleky nejak dostat s tech mist ktere jsem nechtene tou barvou zaspinil.

Vypada to ze zase bude problem svetlo.
Nemuzu nikde najit teleso pro ty dve 15w led-zarivky 90 cm.
Takze zase nevim co pouzit za svetlo.
Nemuzu najit nikde ani kompletni hotova svetla s usporkami ,vsude je to zvlast a ty telesa-svitidla k tomu nemuzu najit.
Ja to snad nikdy nedam cele dohromady.

Old Post 12-01-2018 v 12:33 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 28


Tak jsem to rozbity svetlo provizorne vyresil takhle ,koupil jsem usporku 35W za 99 kc 4oooK .
Musim konstatovat ze z matkarny nemam prazadnou radost , je to proste hnus.
Myslel jsem ze me tu matkarnu vyrobi kompletne ale nejak to nevyslo.

Jsem smutny a zklamany , kdyz zavru dvere vsude prosvita svetlo takze o skrince ktera se maskuje jako obycejna skrinka se neda vubec mluvit ,kazdy hned uvidi ze z toho vychazi svetlo obzvlast kdyz bude tma , barva na ruznych mistech opadava , dvirka spatne prilehaji a dasli a dalsi veci se kumuluji na mou hlavu. Jsem proste nesikovny a budizknicemu. :-(
Nikdy uz nic nebudu vyrabet sam , abych neco dodelaval , kaslu na to !
Jsem tak nasvany ze na tohle nikdy snad nezapomenu.
Jeste k tomu jsem detailista takze to vidim tak ze tuhle skrinku zacnu ted splacet po tisicovce z duchodu az ji budu mit zsplacenou tak zacnu setrit hned na novou ale tentokrat si ji necham udelat od truhlare nebo jineho odbornika od A az do Z.

Nedovedu si predstavit kdyz ted chci udelat z velke satni skrine maskovacku jakou ma Linchi misto toho priblblyho stanu o kterem si kazda necekana a nechtena navsteva hned udela jasno.

JE TU NEKDO TAKOVY SIKOVNY TRUHLAR CO BY SI S TIM PORADIL?

Naposledy upravil Madical-Strains 15-01-2018 v 13:40 PM

Old Post 15-01-2018 v 12:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 29


Dalsi fotka

Old Post 15-01-2018 v 12:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 30


Posledni fotka

Old Post 15-01-2018 v 12:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 31

Madi, Madi, ty jsi tak negativní 😞 chce to pozitivně, mít z toho radost. Rostou ti? Rostou! Světlo na cestě, box plnej kytek ....co víc si přát 😉 zatěsnit skříňku přece není žádná věda 😉 když tak napiš 😉 hele kolik tě skříňka stála? ( Jen abych jako profík věděl, za kolik to dělají Pražáci 😉 )

Mimochodem skříňka vypadá dobře, ta bílá krásně odráží. Až tam dáš silnější světlo, tak to bude dobrý.

Všechno chce klid, ne vždy jde vše podle představ, vzhledem k tvému věku bych řekl, že toto už musíš znát.....

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Naposledy upravil Pítr90 15-01-2018 v 18:43 PM

Old Post 15-01-2018 v 18:31 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Madi, Madi, ty jsi tak negativní 😞 chce to pozitivně, mít z toho radost. Rostou ti? Rostou! Světlo na cestě, box plnej kytek ....co víc si přát 😉 zatěsnit skříňku přece není žádná věda 😉 když tak napiš 😉 hele kolik tě skříňka stála? ( Jen abych jako profík věděl, za kolik to dělají Pražáci 😉 )

Mimochodem skříňka vypadá dobře, ta bílá krásně odráží. Až tam dáš silnější světlo, tak to bude dobrý.

Všechno chce klid, ne vždy jde vše podle představ, vzhledem k tvému věku bych řekl, že toto už musíš znát.....


Ja nejsem negativni ale jsem zdrcenej a nespokojenej z tak hnusny svy prace a uz ted prave lituju ze jsem si to nenechal udelat uplne cely od truhlare , protoze jsem netusil ze budu muset neco dodelavat.

Prave ze budu mit bohuzel jeste slabsi svetlo nez jsem mel to ktere me odeslo.
Mel bych mit 2x15w led zarivky 90 cm, co je docela slaby.

Ta skrinka me vysla na 3000 kc ale budu muset k tomu pravdepodobne zaplatit jeste to svetlo ktere mi ve ctvrtek priveze . Skrinka v bazaru stala 400 kc , vyriznuti odtahu/pritahu , krytu na odtah/pritah, trocha bile barvy kterou to vysprejoval ale nedostatecne, pak tu drinu kterou sme to stehovali a v neposledni rade benzin z Prahy (v Praze to kupil) do jeho mesta kde ma dilnu a pak zpet do Prahy kdyz to bylo hotovy.
Ale budu teprve ted zacinat splacet , byl tak laskavy a investoval do toho predem za benzin ,za skrinku a svuj drahoceny cas.

Samozrejme ze jsem mu za pomoc s matarnou vdecny a i kdyz jsem z ni zklamanej tak je to stale pelsi nez to mit pod dekou ve volnem prostoru, takze je to lepsi nez to bylo.

Old Post 15-01-2018 v 20:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5113610 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív