Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Čerpadlo filtrace
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Delpiero
Nový Člen

Karma uživatele Delpiero - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 5  

Dotaz Čerpadlo filtrace Příspěvek č. 1

Zdravím pánove a dámy

Jsem uplny začatečník hledal jsem ale nenašel téma ohledně čerpadel a jejich filtrace.koupil jsem čerpadlo přímo z gshopu a zajímalo by mě jestli se po njakem čase nebude zanašet filtr njakymi časticemi hnojiva myslim tim tekuteho ne bio. A v případě že nemusí dojít přímo k ucpaní nemuže mi to rozhodit hodnoty ph nebo ec?nebo je lepší měřit hodnoty podle toho co teče s kapilar?


Děkuji

Old Post 29-12-2017 v 22:49 PM
Delpiero je offline   Profil uživatele Delpiero   Find more posts by Delpiero   Foto galerie člena Delpiero   Click here to Send Delpiero a Private Message   Add Delpiero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 2

http://grower.cz/forum/showthread.p...467#post1130467

Akurat neviem ci cerpadlo z growshopu ti pretlaci ten filter o ktorom pise Jaguar.
o Ec a Ph by som sa nebal,skor o to ucpani. Minimalne silonku by som pretiahol cez to cerpadlo. A samozrejme najmenej po kazdom kole vycistit kapilary a cerpadlo roztokom octu/kyseliny a vody.

Old Post 30-12-2017 v 00:38 AM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 3

Většina těchto čerpadel ma jako filtr použitou hrubou houbu, nevím co tam mas přesně ty. Bohužel pres tento rádoby filtr se dostávají částice tak velké, ze umí ucpat kapiláry, tak jak píše kolega, ideálně vzít silonku a vrazit do ni čerpadlo. Odjel jsem takto dvě kola a kapiláry cajk, jen silonku jednou za čas proprat. EC a PH záleží na velikosti nádrže, použitých hnojivech a typu systému, ani jedno jsi nenapsal, ale čerpadlo na to vliv nemá.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 30-12-2017 v 10:03 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0081200 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív