Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Konopi na spánek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 17

Zkušenost stím zatím nemám. Měl jsem to v plánu tak před půlrokem udělat nějaký konopný medík ale vypařilo se mi to z hlavy. Teď jsem si to právě připomněl a ve chvíli času teď o víkendu to zkusím. Samozřejmě to budu kombinovat jak dekarboxylované tak surové. Dělám to teď i u toho svého oleje. Kombinuju různé odrůdy dohromady a vždy trochu (1/4 nebo 1/3 celku) nechám v surové formě a přidám až proběhne všechno zahřívání.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 14-12-2018 v 09:17 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STi
Stálý Člen

Karma uživatele STi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 18

Parada. Děkuji chlapci. myslim že problem se spanim vyřešeny

Životy jiných končí při rychlosti u
které životy druhých ožívají ........

Old Post 15-12-2018 v 13:36 PM
STi je offline   Profil uživatele STi   Find more posts by STi   Foto galerie člena STi   Click here to Send STi a Private Message   Add STi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 19

Ono by stačilo i:
vodka, konopí, meduňka, kozlík, levandule
- nechat vyluhovat a malého panáčka před spaním ;-)

Old Post 17-12-2018 v 15:08 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobrman942
Nový Člen

Karma uživatele Dobrman942 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 20

Super

Old Post 29-12-2018 v 13:20 PM
Dobrman942 je offline   Profil uživatele Dobrman942   Find more posts by Dobrman942   Foto galerie člena Dobrman942   Click here to Send Dobrman942 a Private Message   Add Dobrman942 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spectrum
Nový Člen

Karma uživatele Spectrum - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 21

[účet odstraněn]

Old Post 17-03-2019 v 22:23 PM
Spectrum je offline   Profil uživatele Spectrum   Find more posts by Spectrum   Foto galerie člena Spectrum   Click here to Send Spectrum a Private Message   Add Spectrum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 22

Spectrum - Zaujímavé! Nemáš ju prezretú, alebo už dlhšie usušenú? V to, prípade v nej máš veľa CBN. Aký to je model a ako si to aplikoval?

Old Post 25-03-2019 v 06:54 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Austenit
Stálý Člen

Karma uživatele Austenit - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 23

Pokud si začoudím cbd + thc, nebo jen cbd, tak určitě neusnu, naopak se mi rozjede mysl. Pokud ale obojí přijmu cestou potravní, tak není nic lepšího na kvalitní spánek. Už to tak praktikuju půl roku a doslova se mi změnil život. Pomáhá mi to i u sportu. Někdy dávám dvoufázový tréninky box, thai box, běh, kolo a ta regenerace s CBD je úplně o něčem jiným - právě ten spánek hraje roli. Taky nemám moc dobrý vlasy a s tím CBD v potravě si mi hodně zlepšily. Celkově se cítím víc v pohodě. CBD palice kupuji za poměrně slušnou nákupní ceně s mn.slevou. Už dříve jsem si říkal, na co bych to cbd pěstoval, vždyť mi to je k ničemu. Když jsem to zkusil, tak jsem zjistil, že jsem se mýlil. Poslední sezonu jsem začal litovat toho, že jsem něco nehodil na pole. To letos napravím. Co mám právě napečeno, tak je to s THC a bohužel dost cestuji autem, takže jsem musel přestoupit na tuto alternativu.

Old Post 12-01-2021 v 06:53 AM
Austenit je offline   Profil uživatele Austenit   Find more posts by Austenit   Foto galerie člena Austenit   Click here to Send Austenit a Private Message   Add Austenit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-08-2009 - Konopny Sirup - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0698790 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív