Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » ~ Test LED vs HPS + selekce + pokus o hybrid ~
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
~G✧D~
Nový Člen

Karma uživatele ~G✧D~ - 86% PěstitelskáKarma uživatele ~G✧D~ - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 12 

Test LED vs HPS Příspěvek č. 17

Tvůj dotaz mne přivádí k tomu, že název trýdu je vlastně dost zavádějící, poněvadž se ve výsledku nejedná o objektivní test kdo z koho, jelikož jsem rostliny později přehazoval mezi světly. V průběhu jsem se na nějaké soudcovství co je lepší vykašlal, protože jsem neviděl moc rozdíly. Pod LED byly po objevení problémů - pravděpodobně s kořenovým systémem - rostliny více vitální, proto jsem později slabší zkoušel dávat pod LED, jestli se nerozjedou... nerozjely, prostě když je problém, světlo ho nezachrání

Ty méně košatější rostli jsou sativy, které jsem záměrně dával od začátku hlavně pod LED, aby se tolik netahaly a byly kompaktnější (já tedy rozdíl v kompaktnosti příliš nepozoroval - první zkušenost s těmito genetikami byla čistě pod HPS). Naopak ty více košaté jsou více do indiky a bylo žádoucí, aby se tahaly, což je HPS schopno zprostředkovat.

Důležitá informace, ze začátku byly odrůdy i fenotypy různě promíchané pod jednotlivými zdroji světla, ale posléze, viz důvody v 1. odstavci, se toto začalo měnit. Nicméně po redukování počtu ks na finálních 18+1 (trpaslík) jsem je zase promíchal.

Je v tom bordel

~G✧D~

Naposledy upravil ~G✧D~ 09-03-2018 v 08:17 AM

Old Post 09-03-2018 v 07:54 AM
~G✧D~ je offline   Profil uživatele ~G✧D~   Find more posts by ~G✧D~   Foto galerie člena ~G✧D~   Click here to Send ~G✧D~ a Private Message   Add ~G✧D~ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ~G✧D~! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
~G✧D~
Nový Člen

Karma uživatele ~G✧D~ - 86% PěstitelskáKarma uživatele ~G✧D~ - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 12 

5. den Příspěvek č. 18





5. den 12/12

Tady ještě stále pokračoval experimet zda nepomůže více místa a LED světlo při hojení bolístek

Levá










a pravá












Jedna z prvních adeptek na popravu, prostě se pokazily kořeny











Jiná z adeptek, respektive první popravená, jednalo se o feno C8 (sativa). Opět problém s kořeny, takto vypadá rostlina, když by ráda žila ale nemá přísun živin ke svému rozletu - což sativy letí pěkně a žerou taky tak.


~G✧D~

Old Post 09-03-2018 v 08:03 AM
~G✧D~ je offline   Profil uživatele ~G✧D~   Find more posts by ~G✧D~   Foto galerie člena ~G✧D~   Click here to Send ~G✧D~ a Private Message   Add ~G✧D~ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ~G✧D~! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
~G✧D~
Nový Člen

Karma uživatele ~G✧D~ - 86% PěstitelskáKarma uživatele ~G✧D~ - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 12 

10. den Příspěvek č. 19



10. den 12/12

Povšimněte si jak přesahuje světlo z LED do HPS půlky (odlišné spektrum), reálně jsem tou ledkou osvětloval prostor cca 180x150cm (120° čočky), HPS s vlašťovkou bez heat shieldu tedy zbylých cca 150x120cm. Tímto trochu předbíhám závěrům z tohoto experimentálního pěstu.








LED půlka





~G✧D~

Old Post 09-03-2018 v 08:20 AM
~G✧D~ je offline   Profil uživatele ~G✧D~   Find more posts by ~G✧D~   Foto galerie člena ~G✧D~   Click here to Send ~G✧D~ a Private Message   Add ~G✧D~ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ~G✧D~! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Danielsan
Nový Člen

Karma uživatele Danielsan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 20

Konečne pořádnej experiment

Old Post 15-03-2018 v 19:50 PM
Danielsan je offline   Profil uživatele Danielsan   Find more posts by Danielsan   Foto galerie člena Danielsan   Click here to Send Danielsan a Private Message   Add Danielsan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 21

Jak to dopadlo nakonec?

Old Post 20-11-2018 v 21:59 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8032870 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív