Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10x critical mass pod 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

10x critical mass pod 600w Příspěvek č. 1



Ahoj,
Box je 120x120
Hydro 10x critical mass
Světlo supersun Mh 250w . po přepnutí sodík 660 SL
Přítah čerstvej vzduch z venku
Odtah 350m/h
Ofuk se mi posral,dodám později.
Teplota den 24°-26°,, noc 21°
EC 0.75 pH 5,6
Teplota roztoku je 24° celkem 30 l

Naposledy upravil Betto Sulliven 30-10-2018 v 19:01 PM

Old Post 30-10-2018 v 11:29 AM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Betto Příspěvek č. 2

6 dní 18/6
Jeden zástřih a jede se dál
Dobroty jsou od metropu a hodnoty jsou stabilní

Naposledy upravil Betto Sulliven 03-11-2018 v 11:12 AM

Old Post 03-11-2018 v 07:29 AM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JankoPanko2
Stálý Člen

Karma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele JankoPanko2 - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 151 

Příspěvek č. 3

Jedeš ze semínka ?

Old Post 03-11-2018 v 07:56 AM
JankoPanko2 je offline   Profil uživatele JankoPanko2   Find more posts by JankoPanko2   Foto galerie člena JankoPanko2   Click here to Send JankoPanko2 a Private Message   Add JankoPanko2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 4

Nou nou řízky....
Jsem bezradnej, ať dělám co dělám pořád mi nejdou dát fotky do příspěvku

Old Post 03-11-2018 v 08:04 AM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 5

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=5763 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-11-2018 v 08:23 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=5763 😉

Vím koukal jsem na to,i ve zkušebním threadu mi šlo nahrát fotku,ale tady to za boha ne a ne. Vždy se mi objeví váš příspěvek byl upraven vaše fotografie byly přidány... A hovno

Old Post 03-11-2018 v 11:00 AM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 7

Zdar.
Hned po přepnutí je ten SL režim zbytečný.
Já to hodím týden - dva na čtyřkouli, pak 600 a 660 prdnu nejdříve až cca 3 týdny před koncem. To je zrovna ta chvíle, kdy se začínají boule nafukovat, samozřejmě teď mám na mysli strain s dokvětem cca 60 dní, u dlouho kvetoucích sativ pak ty doby (fáze výkonu) tak nějak v procentuálním poměru.

Vypadá to mile esteticky, jak plánuješ zaplnit prostor, kolínka, nebo čistá bush?
CM jsem jel, není to žádná chuťovka, ale výnosy to má dobré.
Ten system fotek je takový na ..., ale dá se to nějak přežít.

GL.

pic ...

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 03-11-2018 v 11:14 AM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa.m
Banned

Karma uživatele pospa.m - 70% PěstitelskáKarma uživatele pospa.m - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od mico
Zdar.
Hned po přepnutí je ten SL režim zbytečný.
Já to hodím týden - dva na čtyřkouli, pak 600 a 660 prdnu nejdříve až cca 3 týdny před koncem. To je zrovna ta chvíle, kdy se začínají boule nafukovat, samozřejmě teď mám na mysli strain s dokvětem cca 60 dní, u dlouho kvetoucích sativ pak ty doby (fáze výkonu) tak nějak v procentuálním poměru.

Vypadá to mile esteticky, jak plánuješ zaplnit prostor, kolínka, nebo čistá bush?
CM jsem jel, není to žádná chuťovka, ale výnosy to má dobré.
Ten system fotek je takový na ..., ale dá se to nějak přežít.

GL.

pic ...


Přijde ti Simore že venku v přirodě svití slunce nejsilněji až na podzim? Nebo když jde rostlina do květu nškdy uprostřed léta?

Old Post 03-11-2018 v 11:22 AM
pospa.m je offline   Profil uživatele pospa.m   Find more posts by pospa.m   Foto galerie člena pospa.m   Click here to Send pospa.m a Private Message   Add pospa.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od mico
Zdar.
Hned po přepnutí je ten SL režim zbytečný.
Já to hodím týden - dva na čtyřkouli, pak 600 a 660 prdnu nejdříve až cca 3 týdny před koncem. To je zrovna ta chvíle, kdy se začínají boule nafukovat, samozřejmě teď mám na mysli strain s dokvětem cca 60 dní, u dlouho kvetoucích sativ pak ty doby (fáze výkonu) tak nějak v procentuálním poměru.

Vypadá to mile esteticky, jak plánuješ zaplnit prostor, kolínka, nebo čistá bush?
CM jsem jel, není to žádná chuťovka, ale výnosy to má dobré.
Ten system fotek je takový na ..., ale dá se to nějak přežít.

GL.

pic ...

Přesně tak jak píše pospa.m taky dávám SL hnedka od začátku kytky musí dostávat ze začátku tolik v čem bude žít po dobu života. Někde jsem tu četl o SL,celkem diskuse k věci a dost lidí se shodlo že to smysl má. Kolínka právě nemám,ale dost o nich přemýšlím. Mám zatím připravenou síť. Ty fotky mě ale vážně serou

Old Post 03-11-2018 v 12:01 PM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 10

Tak za prvé bych nesrovnaval to co je venku a v boxu.
Venku taky neskočí perioda hned na 12h.
Píšu to z vlastní zkušenosti, netipuju.
Spíš jde o efektivitu a nakolik je důležitější pro kytku netopit tolik atd atd.
Pokud má někdo prepinatelny předřadník, proč si s tím nepohrat.
Síla lampy vs. výška nad kytkama.
Nikomu to necpu, ať si každý pálí energie jak uzná za vhodné.
Pic...

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 03-11-2018 v 13:23 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 11

Den 6 18/6

Old Post 03-11-2018 v 18:47 PM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 12



Den 6 18/6

Old Post 03-11-2018 v 18:55 PM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 13



Tak už jsem přišel na to proč nešly poslat fotky....
Posílal jsem je po 4rech a jdou jen po 2
Nicméně včera jsem je zastřihl a teď chvilku budou stát.

Old Post 03-11-2018 v 19:03 PM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 14



Den 12 18/6

Jeden mrzáček,ale ostatní parádně k světu. Takhle jsou prokořeněný všechny. V pondělí to bude růst 14 dní a dostanou novou upravenou zálivku.

Old Post 09-11-2018 v 12:22 PM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 15

Vypadají moc pekne!


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 09-11-2018 v 14:14 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Betto Sulliven
Tak už jsem přišel na to proč nešly poslat fotky....
Posílal jsem je po 4rech a jdou jen po 2
Nicméně včera jsem je zastřihl a teď chvilku budou stát.


Čau, dobrý za OT, ale fotro můžeš přidat až 5 k jednomu příspěvku 😉 já to dělám tak, že přidávám postupně po jedné a když jich mám pět, tak až potom potvrdím pokračovat se změnami 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 09-11-2018 v 14:22 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-03-2023 - Rqs Critical 600w - 32 odpovědí
28-02-2021 - Critical mass - 1 odpovědí
05-07-2020 - critical 600w - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5407570 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív