Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Euforie-Dutch Passion,16ks,kokos,600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od Anarchom
určitě si nechám udělat u kvakose rozbor vzorků z pod hps a led.......


to me taky celkem zajima, doufam ze se s nama podelis o vysledky

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 20-02-2018 v 17:02 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 66

To vis, ze jo , sice pod ledkama jsem 24 dní pozadu, takže výsledky nebudou hnedka, ale je to stejný model, ze stejne várky řeziva, takže to bude dost objektivní test, těším se

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 20-02-2018 v 17:07 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 67

Anarchom, dobře a výstižné jsi to popsal.
Pak tady přijde nějaký hlupák a bude nám tvrdit jaké Češi vyrábějí spatne světla.

Old Post 20-02-2018 v 17:32 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maksix
Stálý Člen

Karma uživatele maksix - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 68

Musím říct že super pěst držím palce ať to vše dopadne dobře.A měl bych malý dotaz.Teď mi přišli z číny nějaký ledky tak jen by mě zajímalo když v boxu svítim klasickou 250 hps a přidal bych k tomu ze dvě led žárovky mělo by to nějaký smysl nebo je to zbytečný☺😉 Dík

Old Post 20-02-2018 v 23:13 PM
maksix je offline   Profil uživatele maksix   Find more posts by maksix   Foto galerie člena maksix   Click here to Send maksix a Private Message   Add maksix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 69

proč ne, klidne muzes "dosvitit" kraje

a nebo je nechat na předpěst když k tomu budou a hps pálit na květ.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 21-02-2018 v 00:23 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maksix
Stálý Člen

Karma uživatele maksix - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 70

A nevadí teda ani že svítí červeně.Páč sem koukal že když někdo jel na led tak většinou to bylo (bílý) světlo☺ nebo mi to tak přišlo☺

Old Post 21-02-2018 v 19:32 PM
maksix je offline   Profil uživatele maksix   Find more posts by maksix   Foto galerie člena maksix   Click here to Send maksix a Private Message   Add maksix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 71



Můj tým matematiku a fyziku mi vysvětlil, že za momentální polehavani paliček může nějaká GRAVITACE 😉🙃🙃🙃
53 12/12

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 22-02-2018 v 09:01 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dounták
Stálý Člen

Karma uživatele dounták - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od Anarchom
Nazdárek lidi dneska 50 den a sisule se porad zvetsuji, kytky uz moc nepijou a tak šetřím záda na blížící se trimovani a zalivam ob den okolo 0,5-0,7 litru každou. ......
Mam tady nějaké fotky z dneska a ze včerejška, tak je nahazu najednou........je neskutečné co dokáže příroda vytvořit za díla, v našich případech za maličké naší pomoci a trosky umělého sluníčka. ........
Jo a objednal jsem si už nové klony na další kolečko, do velkého 12*zase euforie a 4*do malého Jacka Herera
Pak se stehuju, tak uvidíme,jestli bude ještě příležitost k dalším kolům 🙃🙃🙃


Mám stejny model, kolik se ti to vytáhlo vzrustu od přepnutí nechal jsem to taky trochu přerůst na 25-30cm. mám strop 180CM
Ohybam co to jde. děkuji

Old Post 22-02-2018 v 17:18 PM
dounták je offline   Profil uživatele dounták   Find more posts by dounták   Foto galerie člena dounták   Click here to Send dounták a Private Message   Add dounták to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 73

dounták: ahoj,ja jim svitim 600 od prepnuti a vyletelo to tak 2 x....jak ktere,ze 30 a mam je 85-95 cm zhruba.....
Predpokladam,ze tobe to tak nevystreli pokud budes ohybat,nemas je tak narostle jak jsem je mel,pri prepnuti ja,pokud to teda mas od toho samyho typka co ja.....
+ tusim,ze svitis 400 ale tim si tedka nejsem jisty,videl jsem tve vlakno par dni zpet.....

Edit: euforii dela jeste rqs a myslim,ze je to hodne odlisny gen od dutch passion,spise indica......ty je mas zatim fajne malicke,jak ti to zustane do 50-60 cm,tak to budes mit v pohode,ohybej,hlavne je nelamej,neprostrihavej

Anarchomova zahrádka 2007

Naposledy upravil Anarchom 22-02-2018 v 17:49 PM

Old Post 22-02-2018 v 17:27 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 74




Nazdárek, ve velkém boxu jsme už u konce, vetsina trichomu má mléčnou barvu a liju jim už jen čistou vodu s ph okolo 5.9-6.1 tedka na konci tomu už velký význam neprikladam, jak začnou trichomy hnědnout, což už bude v následujícím tydnu,tak je povesim siskou dolů, kytky susim i s listy, ty co jsou uschle nebo nějak hnusné utrnu hnedka......
První den dva nechám zaply odtah kvůli smradu,jak už to nebude nějak extrémně smrdět, tak ho hodím bud na časovač nebo nechám vyply úplně, hlavně už nepojede v noci, takže se vyspím konečně(zase po dvou mesicich), ten druhej odtah , to TTCKO v malém tolik nehuci, co jsem k němu pridelal pacháč, fotky jsou nějaké ze včera ....
Ale nepřijde mi to už nijak zajímavý, ze 75% hotové kytky, netesim se na trimovani, moje záda 🙃🙃🙃 ( jdu objednat cosmodisk 😀😀😀 )
Další fotky hodím až z kosy, aby jste mohli třeba hodit nějaké tipy, já už mám tip vymyslenej, ale zatím ho neprozradim
Foto včera 55 12/12

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 25-02-2018 v 08:13 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 75




A ještě jsem schválně dohledal fotku z pod hps ve stejném dnu,v jakém jsou tedka pod ledkou,je to nějaký cca +- den 31 12/12
Kytky vypadají stejně, pod led možná o něco lépe, ale to není objektivní, pac pod led najdu největší sisku hnedka,bo to je v malickem boxu, ale celkově s led spokojenost obrovská, na to ze je to poprve, jen budu muset vychytat v dalším kole to hnojení, protože dávám furt jen okolo 2-2,3 ec maximum,trosku se bojím tam prasknout více. .....zvyk no 😊😊😊
----------------------------------------
Foto 1
31 den květ hps 600w
Foto 2
31 den květ LED 200w
Foto 3
31 den květ led celek

Old Post 25-02-2018 v 08:26 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jindra132
Nový Člen

Karma uživatele jindra132 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 76

Hele chlape co to tam máš za větráčky? Vypadaj totiž celkem dobře a já se teď snažim vybrat si ňáký nový.

Old Post 25-02-2018 v 20:23 PM
jindra132 je offline   Profil uživatele jindra132   Find more posts by jindra132   Foto galerie člena jindra132   Click here to Send jindra132 a Private Message   Add jindra132 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od jindra132
Hele chlape co to tam máš za větráčky? Vypadaj totiž celkem dobře a já se teď snažim vybrat si ňáký nový.


Ahoj, jsou to malé klipsnaky, dva mám advanced Star s příkonem jen 4W, což je paráda, fungují na principu magnetického pohonu, nevýhoda je cena 4W okolo 600 Kč a 8w průměr 25 cm 800 Kč a taky výkon není nijak excelentní, ale pokud mas menší stan nebo koupíš do kazdyho rohu jeden,tak to staci, výhodou je spotřeba a hlavně hluk,je to úplně bezhlucny,taky výdrž,jedou mi asi 3 nebo 4 kolo a porad jako nové,
pak tam je profan vyšší spotřeba, ale i vykon+o něco menší cena , za to vyšší hluk,
pak mam ještě jeden moneyfan, ten mám hrozne dlouho,někdy už skoro nejede,tak ho striknu WDCKEM a zase fičí jako novej, ten je nejhlucnejsi,
Pokud uplne neresis penize, kup advanced Star, časem se ti to vrátí na účtu za elektřinu

Old Post 25-02-2018 v 21:24 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 78

citace:
Původní příspěvek od Anarchom

pak mam ještě jeden moneyfan, ten mám hrozne dlouho,někdy už skoro nejede,tak ho striknu WDCKEM a zase fičí jako novej, ten je nejhlucnejsi,


no bacha... taky sem jeden cas strikal wdckem jeden aby to s tim trochu hejblo... az sem jednou prisel domu, otevrel stan a ventak uz uplne stal a cejtil sem spaleny jak se s tim moturek furt snazil otocit a nic. Tak sel okamzite pryc. Mlada byla doma, ale pres pachac cejtit nic nebylo... no nechci ani myslet co by se mohlo stat.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-02-2018 v 21:44 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 79




crazyben: to máš bez debat pravdu, dojedu kolečko a zavezu ho do sběrného dvora, koupím ty 8w, ty jsou super. ....

Jinak ve velkém stanu kontroluju trichomy kazdej den a jsou mléčné, některé čiré, takže to chce este nějaký ten den , dneska kvetou už 59 den, šišky nejsou nijak extra velké, za to prorostly a tvrdy jak šutr, je tam i dost spodku, ale do brka nebo do Hase na pohodku.......
Minulý týden u mě byl kámoš a říká mi, to máš pěkně malé šišky na to,ze už budeš končit, hnedka v zapěti se mi pochlubil s jeho obrovským vypestkem 700g/1200w , no asi k tomu ani nemam co dodat,když dělám na polovině prostoru/spotřebě o 100 méně a to pro me vlastní potřeby a ne jako on pro celý dvorek 🙃🙃🙃 fakt mě dost pobavil......stydím se za sebe jaká jsem nuda .......
Tak to bylo trošku i ze života a pojďme dále, pod LEDkama se to začíná pěkně formovat,na kytkách jde vidět, ze kvetou jinak než pod hps,pod sodikem kytky po přepnutí vždycky vyhodí spoustu zbytečných výhonků, které stejně nedozenou výhonky nejvyšší a tak se dá říct, že tyhle kytky neplytvaji energii na něco co nemá žádnou potenci. .....
Co pod LEDkama není prosviceno zloutne,usycha a následně odpadava, na první pokus si myslím, že to je super pěst a mam z něho vetsi radost,než z toho velkyho stanu, každopádně počkáme si do konce,zbývá ještě dost času a jsem zvědav na stav,chuť, strukturu,tvrdost palic a to vsecko, však to znáte. ...
Hazu fotky z dnešního rana a mel by to být 35.den květu,
mějte se ahojte. ....

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 28-02-2018 v 12:53 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 80




A ještě par

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 28-02-2018 v 12:57 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4282450 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív