Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » LED 100-400W Disko+Vero Bio
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 81




Zdar growers, nebolo co uz fotit tak som sa odmlcal na dlhsie . Stale to schne ani neni co vazit len cakat... Co mam uz zvazene je cast(asi polovicka+-) magicu, co je 15g v suchom pekne prekvapilo na to ze sa z toho zhulilo min 10% uz. Mandala vazila v mokrom dokopy 522 gramov bola seknuta po magicu ale neni sucha... Idem ju strihat a hodim sisku na vahu tak 20cm dlhu a ukazalo 8 gramov. To nemoze byt pravda ze je suche mam tam takych +- palic 11 z 13(cisto vrchy v mokrom 272g 13palic +2 zhulene uz) tiez . V skrinke je nove osadenstvo a mandalky ktore nechcu vegetit este . Co ale neni skosene je holland hope.. dozrava pri okne. Co som si uvedomil je toho naozaj pozehnane, nemam dovod moc ist klony skor by som nahodil 6*6L kvetniky a siel semena a kazde uplne ine. Odrodu volit do 10tyzdnov kvetu. Je to viac zabavnejsie kochat sa roznorodostou jak ist jeden model. Dovod je ze ani jedna genetika co som siel nesklamala a kazde hulco ma svoje caro. Ak by som hodnotil podla vynosu nedopadlo by to pre niektore dobre ale vynos je na nic. Z vynosu sa nezhulim.

Smoke report: Mandala- Jej ucinok sa snazi vystrelit vas co najvyssie, zalezi len od mnozstva a stastia pri aplikacii. Ponukne smiech, radost, kreativnejsie myslenie a energiu ktora prejde do opojenej pohody spojenej s vyhladovenim a velkou podporou do chuti a kvalitneho spanku. Mandala dostane 8 bodov, max je 10.

Mandalka: Nema ambicie vas nikam odpalovat, ale naopak vas prijemne naladi subezne radostne zabavi a krasne odznie. Hodnotenie 10/10. Hodnotenie ovplivnilo moje neuvazene kostnutie hasu a zazitok bol jedinecny. Po dostrihani palic na mandale noznice mali slusne presvitneho lepu, tak som ho oskrabal a spravil valcek dlhy 3-4mm. viem ze pri hashi staci gulicka a toto bolo 2x tolko ale moj pocit mi nedal, povedal som si ze je to priesvitne a belave neni to dobre natlacene preto sa to javi ako velke. Na moje prekvapenie jak to neustale narastalo a davalo najavo ze ma to za chvilu premoze, noo nepremohlo cele sa to pretlacilo do opojenia a pohody.

Magic bud: Na moje naroky to nemalo ultmujuci efekt ale nejde ho prirovnat je to tak jedinecne high ze ma prekvapilo a davam 10/10. Ma tak vynimocny ucinok opojenosti ktory sa neda s nicim porovnat co som hulil do teraz a jeho prednost je hudba pocit jak ma uspokojovala a nutkanie ju dotvarat proste za mna top 10/10.

V celku je to preto tak dobre zvladnutelne hulivo lebo je to bio ziadne ataky uzkostne stavy nic co by vas nutilo byt zlym v tom neni.

Kazdy model zo semena je loteria a pre mna je to zabava ocakavat neocakavane. Zo par fotiek a niekedy tu zas.

foto1- holland hope 90-100+- dni kvetu
foto2- holland hope palicka
foto3- skrinka aktual podoba

Old Post 19-03-2018 v 00:37 AM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 82

fakt good job !! ta prostřední fotka je k nakousnutí

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 19-03-2018 v 12:25 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6951340 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív