Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bubble Gum a 600w HPS plus 360 w Vero 27
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 129

Pod lampami, vždycky 12 hodin na to svítilo aby bylo větší teplo a pak zase 12 hodiny to jelo jen ve tmě s větráky 😉 dělám to tak po každé,5-6 dní a je hotovo..

Old Post 22-02-2018 v 14:41 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 130


Pod ledkou zváženo, váženo i se sáčkem který má 16 gramů od květináčů GoGrow..

Old Post 22-02-2018 v 14:46 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 131


A tady z pod HPS váženo se sáčkem který má 15 gramů

Old Post 22-02-2018 v 14:49 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 132

Bouřek, k tomuto výsledků není potřebný komentář. To se mi nikdy nepodařilo.
Jedu teď 650 watt, ale k takovému koeficientu se nedostanu. Taky mě zabrzdilo padlí. Po aplikovani postřiku se listy začali kroutit a zloutnout.
Pokud jsi napsal pravdu, tak je vidět, že když se chce, tak všechno jde.
Trainwreck je pod led paráda. Pořádně to prosviti a i ve spod jsou palice co stojí za to.
Posílám k + a budu se těšit na další kolo.
PS: takovým výsledkům se různé disko světla, ala mazar a mars hydro můžou jenom zdát.

Old Post 22-02-2018 v 15:00 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 133


Samozřejmě nemám potřebu si vymýšlet,hned jak jsem to psal,tak jsem to i nafotil jelikož jsou lidi co tomu nevěří..tady to je sesypaný celek

Old Post 22-02-2018 v 15:13 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 134


A oba dva pytle..

Old Post 22-02-2018 v 15:14 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 135


Sám jsem hrozně překvapen, samotného mě to překvapilo, já čekal před třemi týdny že toho bude dohromady tak 400-450.. o tom že jsem si to posral pod HPS to jsem věděl a Veru jsem tak moc nefandil,to že tam je tolik tak nevím čemu to přirovnat možná kytky menšího vzrůstu, menší místo pro kořeny tak třeba více žraly to co dostali,EC 2,8 a protrhání od všech velkých listů světlo se dostalo úplně všude a palice jsou opravdu jako šutr..

Old Post 22-02-2018 v 15:22 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 136

Sám tomu nevěřím, navíc když mi člověk mrkne třeba do galerie na White Russian,Blue power atd.. to jsou palice jak kráva dlouhý šišky a bylo toho max u Blue poweru pod 600 w HPS 517 gramů tuším a tyhle kytky dali pod Verem na váhu ještě více a nebyli zdaleka tak velké, myslím si ale že při dalším kole se mi to nepovede u toho Train Wreck i když byl bych samozřejmě rád, protože tohle jsem nečekal..

Old Post 22-02-2018 v 15:25 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 137

Pokud jsi četl nějaké moje komentáře, tak víš, že jsem nevěřící Tomáš.
Ale bohužel (vlastně bohu dík), vím že tento čip to udělá a s tou kombinaci cree červené tomu věřím. Až se setkají všechny podmínky super, tak 2 g na watt bude.
Mě už se to taky suši, jedu taky tak 7 dní při teplotě 16 stupňů a 60 %vlhkost.
Pak ještě týden v krabici ala odvetravacka.

Old Post 22-02-2018 v 18:03 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 138

To já to dělal vždycky tak,že jsem stáhl na předřadníku z 600 na 400 tím jsem topil,teď jsem to taky tak udělal.Ofuky nechám zaplé a kytky vzhůru nohama a kosil jsem v sobotu a dneska ostříhal,zvážil každý stan zvlášť,pak sesypal dohromady a dneska nechám pytel otevřený a pak to zavřu.Tak jednou za den vždycky otevřu promačkám lehce a zase zavřu a pak je to akorát.. třeba tak po týdnu..😉😊

Naposledy upravil Bouřekk 22-02-2018 v 18:36 PM

Old Post 22-02-2018 v 18:13 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 139

tak to klobouk dolů Bouřkku !!! sledoval jsem, zajímali mě rozdíly, ale tohle bych nečekal :-o ten trainwreck taky jedeš duo ??

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 22-02-2018 v 21:06 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 140

Jo tak rozdíl jsem čekal už od začátku, když jsem to posral pod HPS,ano od zítra pojedu Train Wreck úplně stejně jako jsem jel já teď tohle,jinak až dojedu Train Wreck,tak mám v plánu pořídit ještě jednu aplikaci Vera a nahradit tím tu šesti kuli..

Old Post 23-02-2018 v 06:57 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 141

Tak jako obvykle si kazdy musime zduvodnit i vychvalit dobre utraceny hrisny peniz

Ted me prosim nikdo neberte spatne, gratuluji k nadhernemu vysledku Bourkovi

Ale uvedl bych veci na pravou miru a myslim, ze vsichni LEDkari by se meli inspirovat at nam hodnota G/Watt zustane variabilni konstatnou i vzhelem k HPS systemum.

LED panely tak hezky funguji, protoze sou kolem nich vsechny ty fidlatka a bez nich by to proste neslo

Takze do vypoctu je potrebne zapocitat vse co papa el. energii. Jedine co bych odpustil jako standard jsou el. ztraty v systemu, ty se nikdy u HPS taky neresily.

Takze po odpusteni 94% efektivity driveru se v tomto pripade dostaneme na krasnych 1,61 G/W .

Coz je i tak neuveritelny vysledek, ktery se tu snad jeste nepovedl!

Takze rozhodne nechci kazit radost,ale nejde proste ignorovat tretinu spotreby na vecech bez kterych by to nefungovalo. Jinak by sme si mohli zacit pocitat jen prikon urcitych vlnovych delek a budem jak u MAZARU

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Naposledy upravil Kvakos 03-03-2018 v 14:08 PM

Old Post 03-03-2018 v 06:55 AM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 142

Nějak jsem nepochopil co tím chtěl básník říci 😀

Old Post 03-03-2018 v 08:46 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 143

To znamena, naucme se pocitat a delejme to vsichni stejne, on je rozdil mezi 1,89 a 1,61

citace:
Původní příspěvek od Ledideal
Zdravím,pro upřesnění Vero čipy - 285 Watt,Cree 30 watt,větráčky 15 watt.
Nepočítám do toho spotřebu zdrojů.Wattáž se mírně liší i při různých teplotách.


cili 534/ 330 = 1,61

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Old Post 03-03-2018 v 14:13 PM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 144

Jo takhle 😀 Už tomu rozumím 😉

Old Post 03-03-2018 v 15:47 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-03-2007 - Bubble gum 600w hps+210hps+180w cfl - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9416410 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív