Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » prvý mikro 125 cfl dual v skrini
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13
Autor
Téma 
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 193

čau 95g si mal s kolkých s tých 4 klonov? ja som 4 teho dal dole jeden automat.. a dal mi rovných 80g.parádnej vzorky..kvety ako kamene...zajtra ide dole dalši automat a do juna tam zoane uz len ten ssk..

Old Post 23-04-2018 v 09:23 AM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 194

Fiha lubis sa sam pochvalit teda..neni ti to trapne? co keby si sa isiel porovnavat s green house seeds ked si taky profik

Old Post 23-04-2018 v 14:28 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 195

počuvaj ma sem..ja sa nelubim sam chvaliť..mam zakazane napisat nejaky komentar k jeho prispevku ale čo??ja sa nemám dovod chváliť..čim sa mám chválit?pravdov?ale čo..ja som to nemyslel v zlom,pekne som sa pytal lebo čo som sledoval jeho tvorbu tak som vedel o 4 klonoch..uz nebudte ako čuraci chlapci moji..velke reči tu máte poniektory..a po druhe..ak sa uz podla teba chválim..tak si myslim ze asi sa mám aj s čim pochváliť..vieš..os začiatku tu mate mudre reči na mna..akurat jetixx bol jeden s ktorym som si tu aj normalne vedel pisat..inak vseeetko mudry chlapci ako svet...počuvaj ma moj krasny..pochval sa ty aky automat si dal..kazdy tuhejtujete automat hento automat tamto...jeden automat mi dal 80g...podla mna sa mám čim pochváliť ked uz tak hejtuješ jak piča chlapec..

Old Post 23-04-2018 v 19:59 PM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 196

a po druhe moj porovnávala to sama banka odkál boly semená..a čudoval by si sa veru ..ale necháám tak od začiatku tu hejtujete ako čuráci tak veselo dalej

Old Post 23-04-2018 v 20:00 PM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 197

Ja som pochopil ako hejt tvoj prispevok,to preto.. Tak sa teda chval aj nadalej,hladkaj sa po hlavicke pred zrkadlom

Old Post 23-04-2018 v 21:35 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 198

Ja mam inak automaty rad..neni som obmedzeny len na jednu vec,jednu metodu a jeden druh svetla

Old Post 23-04-2018 v 21:37 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 199

tak po 1 mal si sa opýtať ako to myslim a až potom začať nakladať..to iste by si aj ty na mojom mieste spravil aj ty. za tvoju nevedomosť tu ja budem za čuráka čo sa potrebuje vychvalovať nie?ešte raz prestante si poniektorý honiť ego..a po dalsie nejdem ja len automaty..viš keby si prečitaš moje vlakno tak pochopiš.. toto bol moj prvy indoor.. ja som pred tym isiel vonku femky aj autá..v decembri som si nakupil semená..chybu som spravil tu,,,ze som dal vykličit 2auta a jednu femku..povedal som to tu ludom ze idem auto..(nakolko som si myslel ze aj auto pojde 18/6 a 12/12 ) ale potom som zisitil ze to auto pojde celu dobu 18hodin. a uz to islo automat je pičovina dat dnu abudeš mat s toho hovno a podobne. dalej z kazdej strany hejty ako vybava ala domáci kutil a nieviem ake sračky..chlapci mi tu vypisovali mudre reči o skrini a ventilaroch a tak..vieš ja nepotrebujem byt frajer a kupit si vybavu za 500e..niektorý tu maju vybavu ako veeeeelky profesionáli a nedali ani to čo ja v sračkovej výbave ala domáci kutil..vy ked máte penáz tak si kupujte vybavu akú stete..mne stačila stara skrina a primalex vieš ja som tym kytkám dal sancu..kazdy jeden tu pičoval automat to nedaš a neviem čo..ja som komunikoval a komunikujem priamo s bankou.a keby ti prepošlem spravy či mi oni pisali tak by ste sa tu niektorý riadne čudovali ze ake sračky tu dávate..dalsia vec..ako vraviš sa veeelice vychvalujem a či mi to nieje trapne..no tebe by bolo trápne keby ti napise banka aby si im poslal detajlne fotky,ze by radi tie fotky upli na svoj web?no tak týmto sa ti teraz chválim a nie je mi to tápne kamoško

Old Post 23-04-2018 v 22:16 PM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 200

Si pokrytec v prvom rade..staci mi precitak prve dve vety..so zbytkom nebudem mrhat svoj cas ty ides hovorit o honeni ega?a co si tu ty pisal?aky si frajer..a ja sa mam pytat ako si to myslel? to kazdy vidi ako si to myslel..primadona s modrou krvou

Old Post 25-04-2018 v 07:12 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufo35
Stálý Člen

Karma uživatele Bufo35 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 186 

Příspěvek č. 201

chlapci ja sa nebudem svami hadať..nemyslel som to tak ze by som sa vychvaloval,,nemám to za potrebu.posledný krat sa vraciam k tejto teme..nemyslel som to tak ze sa chválim..ale nech si každý mysli čo chce..od toho má každy vlastnu hlavu..a ja nepotrebujem sa prosikať a presviedčať..takže nech je po vašom....

Old Post 25-04-2018 v 15:43 PM
Bufo35 je offline   Profil uživatele Bufo35   Find more posts by Bufo35   Foto galerie člena Bufo35   Click here to Send Bufo35 a Private Message   Add Bufo35 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0789170 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív