Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » DWC (bubler)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Delpiero
Nový Člen

Karma uživatele Delpiero - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 5  

Dotaz DWC (bubler) Příspěvek č. 1

Zdravim

Stavim bublery a ve vsech navodech ktere jsem tu nasel se pise ze vzduchovaci kamen musi byt pevne prichycen na dne ma to njaky velky vyznam protoze na vsech videjkach na youtube ktere se zabyvali stavbou DWC tam kameny jenom pohodili a nijak nic o kotveni nezminovali ale je fakt ze vetsina tam cpala zeleninu je to kvuli obemu korenoveho systemu nebo proc??? Poridil jsem pomerne velke kameny 15cm a kazde dva kyble budou mit jedno cerpadlo...

Old Post 21-11-2017 v 01:28 AM
Delpiero je offline   Profil uživatele Delpiero   Find more posts by Delpiero   Foto galerie člena Delpiero   Click here to Send Delpiero a Private Message   Add Delpiero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Delpiero
Nový Člen

Karma uživatele Delpiero - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 2

A jeste jedna vec poridil jsem si Co2 tablety to jsem jeste nevedel ze pujdu do bubleru jak je vyuzit protoze jsem tu cetl ze Co2 neni dobre ke korenum ale spis na listy 1 tableta je na 50l vody tusim a vydrzi 6h treba je nadrtit na prasek a pak po malem mnozstvi do rozprasovace?

Old Post 21-11-2017 v 01:38 AM
Delpiero je offline   Profil uživatele Delpiero   Find more posts by Delpiero   Foto galerie člena Delpiero   Click here to Send Delpiero a Private Message   Add Delpiero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Re: DWC (bubler) Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Delpiero
Zdravim

Stavim bublery a ve vsech navodech ktere jsem tu nasel se pise ze vzduchovaci kamen musi byt pevne prichycen na dne ma to njaky velky vyznam protoze na vsech videjkach na youtube ktere se zabyvali stavbou DWC tam kameny jenom pohodili a nijak nic o kotveni nezminovali ale je fakt ze vetsina tam cpala zeleninu je to kvuli obemu korenoveho systemu nebo proc??? Poridil jsem pomerne velke kameny 15cm a kazde dva kyble budou mit jedno cerpadlo...


Zdar, bubbler jsem párkrát zkoušel, kameny byly jen položený na dně a nebyl s tím žádný problém.

Old Post 21-11-2017 v 19:15 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gottland
Nový Člen

Karma uživatele Gottland - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 4

když jsem měl bubláky, tak jesem měl kameny zatížený protože maj tendenci se trochu pohybovat když třeba měníš vodu. A je prostě dobrý když jsou uprostřed pod kytkou a ne někde u kraje.

Old Post 10-12-2017 v 21:21 PM
Gottland je offline   Profil uživatele Gottland   Find more posts by Gottland   Foto galerie člena Gottland   Click here to Send Gottland a Private Message   Add Gottland to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nesmysl
Stálý Člen

Karma uživatele nesmysl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 5

Jednou z každé hodiny 15 minut bez vody

Nesmysl

Old Post 28-01-2018 v 16:54 PM
nesmysl je offline   Profil uživatele nesmysl   Find more posts by nesmysl   Foto galerie člena nesmysl   Click here to Send nesmysl a Private Message   Add nesmysl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-06-2010 - 250w - bubbler - 117 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2984250 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív