Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » list je odumřelý a seschlý
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Prosím o radu Příspěvek č. 1

Jedu sativky PP a mám cca 5týdnů do finále, jedu v hlíně, ph vody upravuju H3PO4
na 6, Ec se mi drží taky v pohodě 1.5 - 1.8ms .

Nejsem začátečník a přesto prosím o radu: Padají mi trochu listy odspodu, je fakt že je nechávám důkladně proschnout než dám zálivku, ale tím to asi není.
Hnojím v pohodě , komplet biobizz , jsem s ním v hlíně spokojenej.Kyti maj už hezky vyrýsovaný šišky a vypadají jinak zdravě.
Může to být třeba tím, že jsem podcenil jejich mega růst a dohnojoval je dusíkem ještě po přepnutí? Páč vypadaly holky že ho budou potřebovat Vím že konopí si bere dusík z listů až v květu.

Prosím poraďte, list je spíše odumřelý a seschlý , padá to ze spodu jak na podzim, já to sice stejně trochu holím, ale tím to není.

Old Post 20-11-2017 v 18:45 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Možná by pomohla fotka, ale jinak je to normální. Spodní listy kytka vysává a postupně je zhazuje, nehledě na to, že dole je nedostatek světla. Dohnojování dusíkem na začátku květu není problém, někteří výrobci hnojiv mají udávané hnojení grow složkou první dva týdny květu. Otázka je kolik máš prostoru a jak vysoké kytky jsou při přepnutí, protože když je nakrmíš dusíkem povalej o to rychleji a můžou přerůst. Problém může nastat ve chvíly, kdy to s N přeženeš, může to prodloužit dobu nákvětu.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 20-11-2017 v 19:04 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 3

Ahoj, vysledoval jsem, že u některých odrůd je normální, že postupně v květu odhazují listy. Jinak jak píše L1st3r, přebytek dusíku při nákvětu má za následek jeho zpoždění 😉 prý, někde jsem to četl 😉😁😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 20-11-2017 v 19:10 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 4

Ahoj-Sorry ze do toho kecam ale Biobizz uvadi ze se grow-slozka pridava po cele obdobi kvetu az do Flushingu. Nemuze to byt prave tim ze tu grow slozku prestal pridavat ?
Pak jeste jedna vec, Kyselina foforecna by se nemela pouzivat s Biobizzem, to uvadi biobizz ! Ja pouzivam kys.citrovovou na upravu PH to me poraadil Metracek prave kdyz jsem mel stejne problemy v kvetu a ty problemy se tou citronovkou okamzite vyresily.
Citronovkou fakt nic nezkazis ,za to da hlavu na spalek a stoji v Albertu 3 kc.
Nic netvrdim jen me to tak napadlo a chci pomoc.

Old Post 20-11-2017 v 19:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Ahoj-Sorry ze do toho kecam ale Biobizz uvadi ze se grow-slozka pridava po cele obdobi kvetu az do Flushingu. Nemuze to byt prave tim ze tu grow slozku prestal pridavat ?
Pak jeste jedna vec, Kyselina foforecna by se nemela pouzivat s Biobizzem, to uvadi biobizz ! Ja pouzivam kys.citrovovou na upravu PH to me poraadil Metracek prave kdyz jsem mel stejne problemy v kvetu a ty problemy se tou citronovkou okamzite vyresily.
Citronovkou fakt nic nezkazis ,za to da hlavu na spalek a stoji v Albertu 3 kc.
Nic netvrdim jen me to tak napadlo a chci pomoc.




Díky za radu, zkusím teda potravinářskou kys. citronovou, kolik se jí dává cca na 10l? Stejně to změřím, ale ať to nesypu po krystalcích

Jo k těm hnojivům, na růst sem lil fishmix (obdoba biogrow), a v biobloom na květ, je složka N zastoupená taky , prostě vše je to NPK, jen poměr NPK je zastoupený jinak. Třeba ve fishmixu je NPK 5+1+4 a v biobloom je NPK 2+7+4
Vím že je dobrý 2-3 týdny květu ještě cca 1-2x šupnout něco na růst, čili N.

Old Post 21-11-2017 v 18:41 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Ahoj, vysledoval jsem, že u některých odrůd je normální, že postupně v květu odhazují listy. Jinak jak píše L1st3r, přebytek dusíku při nákvětu má za následek jeho zpoždění 😉 prý, někde jsem to četl 😉😁😁


Díky,
nakvetý jsou na můj vkus až až , na to že mám měsíc čas, jsem o to víc zvědavej na finále. Už teď mají přes metr, ale pot sem s čela setřel, už se to brzdí v růstu.PP je divočina

Old Post 21-11-2017 v 18:45 PM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 7

Do 10 l priblizne 4x na spicku noze ale takhle to nejde popisovat. :-) protoze nevis jak moc te citronovky na spicku. Dej tam trochu 3x po sobe a pak to zmer, zalezi taky jak tvrdou mas kohoutkovou vodu.

Ja jsem to hledal na zahranicnich forech a ti co jedou Biobizz tak vazne vsichni do jednoho pridavaji grow slozku spolu s bloomem az do konce hnojeni , takze ja se tim budu ridit, uvadi to i Biobizz.
Schedule urcite mas.
Jak dlouhy planujes Flush?


Mohl si pridat nejaky fotky.
Drzim palce at se nic neposere.

Old Post 21-11-2017 v 20:38 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0257150 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív