Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » MARS 300W LED + 300W CLF květ kokos Ultra skunk 9x
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Příspěvek č. 17

Zdravím, postavil jsem dnes menší upgrade, tak se s vámi chci podělit o radost z 3 a půl hodinové práce
Páč mě nabavilo vytahovat kytky ven každé zalévání a vylévat jednotlivé podmisky ručně, postavil jsem ze zbytků postele a kousku podlahové desky nakloněný stolek do "V" na míru do skříně. Stolek jsem potáhl silným igelitem s korytem uprostřed na odtok přebytečné vody. Každý květináč má svou podmisku, což mi vytvořilo rezervoáry, ze kterých kořeny budou také čerpat živiny. Každý květináč má dole 3cm vrstvu hrubého keramzitu, takže to celé bude fungovat jako pasivní hydroponický systém. Zkusil jsem zalít a je to prostě super 20% odpadu odteklo ven do misky, mohu zalévat každý den (někdy ob den - páč chodím do práce), čímž vyměním starou vodu v podmiskách za novou. Dále jsem z kusu provazu udělal síť a mohl rozložit vršky rovnoměrně po celé ploše. Snad se bude buchtám nový domov líbit, tak jako mě EC jsem zvedl podle tabulek na 1,9, pH 5,8 a na výtoku v podmiskách 6,3. EC výtoku nelze objektivně změřit, protože voda obsahuje kromě hnojiva i částiče z keramzitu a kokosu, což vodivost vody teoreticky zvyšuje, pokud ne, opravte mě, rád bych změřil EC na výtoku.
Foto 2. den 12/12 a nový tuning

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 30-12-2017 v 19:15 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Příspěvek č. 18

9. den 12/12

Udělali jsme si s mladou radost a koupili si větší box, páč do toho malého se to nějak nemohlo vejít. Máme Probox od místního člena 120x120x200. Světlo jsem zapojil 400W sodík. 2x ofuk klipsnový ventilátor.. Kytky jedou krásně, akorát tedy jsem jel podle tabulky od plagronu a EC 1.9 bylo moc. Tři rostliny mají spálené některé listy a nejhůř je na tom ta nejmenší uprostřed. Dostaly dva dny po sobě průplach odstátou vodou EC 0,45 s upraveným pH vím, že ted jsou nejnáchylnější při vývoji a podepíše se to na výnose, ale i přes to dělají krásné keře a vypadá, že to rozdýchaly v pohodě. Hnojím zatím jen 1,6 EC 1x denně.

Ve skříni je postavený stůl z OSB desek a zbytků dřeva, co bylo po ruce, potažený igelitem. Odtéká po něm přebytečná voda z podmisek.

Old Post 06-01-2018 v 13:50 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Příspěvek č. 19

15. 12/12
Přidal jsem osvětlení LED na jeden roh, tak uvidíme co to udělá v této kombinaci. Bylo tam místo a říkal jsem si, že by bylo škoda aby se mi jen tak válelo ve skříni. Chtěl jsem si udělat matku ze semen Critical + 2.0 a typek mi řekl, že prý se jeho kamošovi oprcala samice, bohžel jsem zjistil, že Critical 2.0 se nedělá ve standartní podobě, takže to musí být z hermoše a takovou matku nechci.. Taky mě napadl řízek, páč jsem prostříhával spodky a seknul jsem pěknou větev a opět jsem se tu dočel, že řízky z fem semen dělají hermouše... Takže vše letělo do koše a led panel je tu Btw narazil jsem tu na pár lidí, co prodávají řízky z matek z feminizovaných semen, tak si dávejte bacha od koho kupujete a je dobrý se taky předem podívat, jestli se nabízená odrůda vůbec dělá v regular verzi..

Old Post 13-01-2018 v 11:27 AM
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 65% Pěstitelská

Příspěvek č. 20

Neni dane, ze rizek z femky bude hermous. Ja mam matky pro svou potrebu s femek a hermouse nemam.

Old Post 13-01-2018 v 11:42 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Příspěvek č. 21

Kolik řízků uz z ní vykvetlo bez problémů? Jako věřím že pár řezů snese, ale chtělo by to někoho, kdo má třeba roční nebo dvouletou matku z fem semene a může říct, že to je v pohodě a ideálně testované ve více případech na různých modelech.. zatím převládají názory i na anglických fórech, že se to nedá spolehlivě řezat bez vysokého rizika zhermeni a tím i oprcani okolních kytek v boxu

Old Post 13-01-2018 v 22:57 PM
Kazo
Stálý Člen

Příspěvek č. 22

Jedna matka ma neco malo pres rok. Dalsi tri jsou tak trictvrte roku stare. Kazda je jina genetika. Rezu je pro sebe a problem jsem nikdy nemel.

Old Post 14-01-2018 v 06:52 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Příspěvek č. 23

Taky mě láká si zasadit takovou matku. Díky za tvou zkušenost

Old Post 14-01-2018 v 07:15 AM
Kazo
Stálý Člen

Příspěvek č. 24

V pohode. Znam vice lidi co maji matky z femky a nemaji problem. Samozrejme se ale muze stat, ze na hermace natrefis. Zkus uvidis. At se dari

Old Post 14-01-2018 v 07:45 AM
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 66% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 66% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 66% Pěstitelská

Příspěvek č. 25

Ahoj, taky řežu z femek, sem tam řez z řezu, který byl z řezu 😉 zatím žádný problém.
Prý jsou řezy z femek náchylnější, tzn. že by nahermit mohly, ale při dodržení správných podmínek bez stresů by se to stát nemělo

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si Homebox"
😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Už mě ta zhasnutá prckárna srala.....
Pítr

Pítrovo miniprckárna

Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou

řízkování rajčat podle Pítra

Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG

Old Post 14-01-2018 v 08:40 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Příspěvek č. 26

Dobře tedy, dík. Dobré je, že to snese i ten řez z řezu.. pak už to stačí nespálit hnojkama nebo ulitnout s pH a mělo by to být bez stresu.. dík vám oběma za reference četl jsem že rostlina ze semene je pohlavně zralá až po šesti měsících růstu a pak teprve ukáže svůj plný potenciál. Tudíž nařezat si řízky z matky staré 6 měsíců je lepší než nechat vyrůst a vykvést semena hned. Zkusím

Old Post 14-01-2018 v 10:48 AM
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 92% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 92% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 92% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 92% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 92% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 92% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 92% Pěstitelská

Příspěvek č. 27

Nespletl sis to s 6 tYdnama ? 6 mesicu ti neroste kytka ani venku.
Me vezsinou ukazuji preflowers nekdy po 5 tydnu od zasazeni , ale neni to pokazde.
Takze jakmile mi kytka ukaze preflovers tak jenpohlavne dospela pokud se nemylim.

Old Post 14-01-2018 v 11:03 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Příspěvek č. 28

Je to možné musím se podívat nebo si to spletl někdo jiný a já to převzal už s tou chybou sorry

Old Post 14-01-2018 v 11:09 AM
vhisky
Stálý Člen

Příspěvek č. 29

23. 12/12
hnojím 1.6EC každý den (PK14 s Coco B) a jednou za tři dny 0,8EC

Old Post Předevčírem v 12:42 PM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás