Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Aby bylo na rybách co dělat.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

Obecné Aby bylo na rybách co dělat. Příspěvek č. 1


Zdravím vás,

nemám nic neobvyklého.
Něco na menší obrázek pro každého kdo si to čte.

Prostory: 105x115x170 (hloubka, šířka a výška)
Slunce: CFL 200w(začátek růstu), 400W MH(zbytek růstu +1 týden květu) a 600W HPS(zbytek květu)
Substrát: canna terra plus
Hnojiva: fish mix, canna flores, PK od atami a bloombastic + enzymy
Květináče: 0,5l a teď jsou v 3,5l
Genetika: 20x critical jack


Dnes to máme 21 den od přepnutí a vypadají skvěle.

první týden květu

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Naposledy upravil Pine 15-04-2014 v 12:42 PM

Old Post 08-04-2014 v 07:33 AM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 2

Dej nĕjaky foto

Old Post 08-04-2014 v 09:23 AM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 3


Mám na nic fotoaparát, kdyby to šlo tak bych požádal o přesunutí do indoor galérie. Svojí hloupostí jsem neúspěšně založil téma.

tu mám aktuální foto dnešní a to jest 21.den květu

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Old Post 08-04-2014 v 20:32 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

27/12 Příspěvek č. 4




Včerejší fota ze zalívání....pokus o macro ale nic moc

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Old Post 15-04-2014 v 12:30 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 5




A dnešní foto z 28 dne květu, budu rád za každé připomínky a vaše názory

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Old Post 15-04-2014 v 12:49 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

35/12 Příspěvek č. 6




Zdravím,

menší aktualizace mého výtvoru.

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Old Post 22-04-2014 v 11:17 AM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pajas
Stálý Člen

Karma uživatele Pajas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Pajas - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 7

Ahoj,Pěknééé,jen škoda že nemáš víc fotek z růstu kdy hodlaš sklízet??jakou máš výšku nyní?

Old Post 22-04-2014 v 17:11 PM
Pajas je offline   Profil uživatele Pajas   Find more posts by Pajas   Foto galerie člena Pajas   Click here to Send Pajas a Private Message   Add Pajas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 8

tipoval bych tak 45-60cm víc ne.. ale krásný pěst na tu watáž uvidíme no musí ti to nabobtnat zatím moc pěkné :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 22-04-2014 v 17:34 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 9

Ahoj!! Je mi to líto ale dřív jsem moc nedokumentoval, příště se třeba napravím Výšku mám od 61-75cm a vidím to tak za tři týdny že to půjde. Ale to se ještě neví, podle mikroskopu to seknu. Já z toho moc spokojený nejsem. Kámoš mi říkal že se ty řezy tahat nebudou a potřebují hodně vyrůst než to přepnu. Naopak se vytáhly jak kurva a teď mám problémy, už se to dost láme na všechny strany a nevím jak bych to mohl co nejlíp podchytit. Děkuji za karmu a rady....sám jsem zvědavý co z toho bude

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Old Post 22-04-2014 v 21:33 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Pine
Ahoj!! Je mi to líto ale dřív jsem moc nedokumentoval, příště se třeba napravím Výšku mám od 61-75cm a vidím to tak za tři týdny že to půjde. Ale to se ještě neví, podle mikroskopu to seknu. Já z toho moc spokojený nejsem. Kámoš mi říkal že se ty řezy tahat nebudou a potřebují hodně vyrůst než to přepnu. Naopak se vytáhly jak kurva a teď mám problémy, už se to dost láme na všechny strany a nevím jak bych to mohl co nejlíp podchytit. Děkuji za karmu a rady....sám jsem zvědavý co z toho bude


dej ty kytí blíž ksobě aby byly zafixovaný ( a velke stínící listy zašmodrchej pod kytí aby byly na vsětle všechny vršky.. vůbec se toho neboj :-) a pajk se nemusáíš bát že to spadne.. každopádně jsi to měl ohýbat ale no co už teď je pozdě budu sledovat.. :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 23-04-2014 v 10:32 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pajas
Stálý Člen

Karma uživatele Pajas - 81% PěstitelskáKarma uživatele Pajas - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 11

Kdyžtak kup bambusové tyčky a dej je ke kytkám, taky to dělám když pak potřebují opěru kolikrát si tam ještě přidělám na ten hlavní bambus co podpírá stonek další..takže to vypadá jako slovenský znak ..to divné T takže když se mi ohnou větve s většíma paličkama dolů,přitáhnu to eska páskou ktomu ;-)

Old Post 23-04-2014 v 14:25 PM
Pajas je offline   Profil uživatele Pajas   Find more posts by Pajas   Foto galerie člena Pajas   Click here to Send Pajas a Private Message   Add Pajas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

43/12 Příspěvek č. 12




Zdravím,

Díky za rady!
Trochu pozdě ale je tu menší rekapitulace.....něco k tomu. V pondělí to dostalo poslední zálivku s živinami a začíná jím dieta. Pokoušel jsem se o nějaké macro ale moc mi to nejde, tak snad bude na menší náhled stačit

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Old Post 30-04-2014 v 11:55 AM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

54/12 Příspěvek č. 13





Zdravím,


menší update. Už dostávají jen enzymy, začalo se tvořit dost nových trichomů a na microskopu to ještě není ani trochu mléčný, tak mě zajímá kdy to budu sekat.

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Old Post 11-05-2014 v 15:08 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

58/12 Příspěvek č. 14





Čauvec,



díky všem za karmu a pohnali jste mě k tomu abych tu dál další update.....

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Old Post 15-05-2014 v 10:15 AM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 15

Ahoj, kdyby to někoho zajímalo tak jsem z toho měl 739,7g pěkného materiálu. Díky všem za karmu!

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Old Post 17-11-2014 v 14:29 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 16

:-)

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 17-11-2014 v 14:41 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8736920 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív