Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10 x WW - 400W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
LeStR
Nový Člen

Karma uživatele LeStR - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Hlína 10 x WW - 400W HPS Příspěvek č. 1





GROW REPORT #II.
White Widow
Growshop Seeds


SETUP

BOX ~ Mammoth PRO 90x90x180cm
SVĚTLO ~ ELEKTROX CFL 125W růst; Orsam Plantstar 400W, předřadník Lucilu 400W
VZDUCH ~ Ventilátor TT 125, 220-280m3/h, 23/37W; ofuk CE multifan 20cm, do 35W
HNOJKY ~Advanced Hydroponic of Holland: GROW, BLOOM, MICRO, root, Growth/Bloom excellarator, Enzymes+, Final Solution
PŮDA ~ Biobizz - Light Mix

Růst 18/6

Konečně jsem se vrhnul do dalšího kola, tentokrát jsem zkusil legendární bílou vdovu a doufám že se mi podaří plně dosáhnout její potenciál. Set zůstal zatím nepozměněn ale ke konci budu muset přidat nějaký homemade pacháč. Fem. semínka jsem dal klíčit 25.9.2017 (vatové polštářky) a do třetího dne vylezly nečekaně všechny, v 6,5l květníkách mám zasazeno celkem 9 rostlinek a jednu takovou pokusnou chudinku mám jen v 0,4l kelímku v rohu, ta se stane obětí koštů . Holky byly 26 dní pod 125W CFL a posledních 8 dní růstu pod 400W HPS aby vyplnily prostor, celkem to tedy máme 34 dní růstu. Jedou bush bez zástřihu a sami se krásně větví.


NL, WW

Naposledy upravil LeStR 15-11-2017 v 19:57 PM

Old Post 15-11-2017 v 11:41 AM
LeStR je offline   Profil uživatele LeStR   Find more posts by LeStR   Foto galerie člena LeStR   Click here to Send LeStR a Private Message   Add LeStR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeStR
Nový Člen

Karma uživatele LeStR - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 2



Květ 12/12

Stalo se co jsem u indiky vůbec nečekal a sice že vdovy mají každá přes metr, jsou tak 10 cm od výbojky a já nemám kam zvedat, dneska ještě zkusím napasovat ventilátor úplně ke stropu a tím snad získám ještě 5 cm. Další možnost je zrušit izolaci na ventilátoru což je tak 5-10 cm z každé strany ale do toho se mi upřímně vůbec nechce, jednak kvůli bordelu ale hlavně u boxu spím a ta izolace je dost účinná. Později sem hodím foto.

Naposledy upravil LeStR 15-11-2017 v 17:36 PM

Old Post 15-11-2017 v 11:46 AM
LeStR je offline   Profil uživatele LeStR   Find more posts by LeStR   Foto galerie člena LeStR   Click here to Send LeStR a Private Message   Add LeStR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 3

vytahni odtah ze skrine a poloz ho na skrin

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 15-11-2017 v 13:14 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 4

Zdary, trošku je ohni, paldy se srovnají

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 15-11-2017 v 13:56 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 5


normalně to ohni přesně.. když není prostor musíš být opatrný at nezlomíš stonek

ja musim hned od startu porad ohybat jinak bych byl v prdeli

Old Post 15-11-2017 v 14:26 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeStR
Nový Člen

Karma uživatele LeStR - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 6




Díky za rady pánové, ten ventilátor jsem jednoduše hodil na skříň a problém je vyřešen sice další opičárna v pokoji ale nějak to zamaskuju krabicema, hlavně že se všechny nespálí. Dnes mají 15. den květu a už začínají krásně vonět

Old Post 15-11-2017 v 17:31 PM
LeStR je offline   Profil uživatele LeStR   Find more posts by LeStR   Foto galerie člena LeStR   Click here to Send LeStR a Private Message   Add LeStR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeStR
Nový Člen

Karma uživatele LeStR - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 7





20. den květu, ze vzorkovací rohovky jsem si včera uštípl pidipadlu a efekt neuvěřitelnej na takhle mladinkou kytí (poslední fotka). Když mi bylo asi 15 byl jsem na návštěvě u známého z Kladna který měl kamaráda growera a u kterého jsem poprvé viděl jak vypadá pěstírna. Z pár prdů jsem byl tenkrát totálně mimo, vůbec jsem nebyl schopnej se s nima bavit u stolu takže jsem zamířil na gauč a 2-3 hod jsem se v kuse chlemtal u pána prstenů, nakonec jsem usnul jak mimino. Teď jsem si 100% jistej že to byla právě bílá vdova a že se mám sakra na co těšit!


NL, WW

Old Post 20-11-2017 v 17:00 PM
LeStR je offline   Profil uživatele LeStR   Find more posts by LeStR   Foto galerie člena LeStR   Click here to Send LeStR a Private Message   Add LeStR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeStR
Nový Člen

Karma uživatele LeStR - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 8






25. 12/12
Vše jede podle představ, příjemně mě překvapilo že najednou nejsou vůbec cítit. Už ke konci růstu byl smrad zase po celém bytě a najednou nic Zatím nemám pacháč takže jsem za to rád ale tuším že to nebude trvat dlouho než se to začně všude linout.


NL, WW

Naposledy upravil LeStR 25-11-2017 v 23:07 PM

Old Post 25-11-2017 v 22:00 PM
LeStR je offline   Profil uživatele LeStR   Find more posts by LeStR   Foto galerie člena LeStR   Click here to Send LeStR a Private Message   Add LeStR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeStR
Nový Člen

Karma uživatele LeStR - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 9





30.12/12
Vše v pořádku, vůně pořád slaboučká. Párkrát je teď zkusím propláchnout vodou aby pak mohli lépe papat. Kosa vypadá na silvestr


NL, WW

Old Post 30-11-2017 v 20:00 PM
LeStR je offline   Profil uživatele LeStR   Find more posts by LeStR   Foto galerie člena LeStR   Click here to Send LeStR a Private Message   Add LeStR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schu-zka
Nový Člen

Karma uživatele schu-zka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 10

Vypada to pekne

Old Post 03-12-2017 v 04:02 AM
schu-zka je offline   Profil uživatele schu-zka   Find more posts by schu-zka   Foto galerie člena schu-zka   Click here to Send schu-zka a Private Message   Add schu-zka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 11

moc pěkné

Old Post 05-12-2017 v 07:05 AM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeStR
Nový Člen

Karma uživatele LeStR - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 12






Díky, dnes je 35. den 12/12, holky mi dělají radost a většina paliček se začíná nafukovat, některé jsou sice menší ale ještě mají skoro měsíc před sebou takže by přes ty svátky mohly pořádně nabrat


NL, WW

Old Post 05-12-2017 v 19:52 PM
LeStR je offline   Profil uživatele LeStR   Find more posts by LeStR   Foto galerie člena LeStR   Click here to Send LeStR a Private Message   Add LeStR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 13

Nádherný a jak hezky ti vyjely od semen.. Ať rostou!

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 05-12-2017 v 21:52 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeStR
Nový Člen

Karma uživatele LeStR - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 14






Děkuju, když jsem ty semínka poprvé viděl moc jsem tomu nevěřil, mají zhruba poloviční velikost viz. fotka porovnání s no name venkem, už od klíčení mě ale překvapují, chytlo se 10 z 10, ani dnes 45. den květu nejsou skoro vůbec cítit a jelikož jsem už dohulil rohovku, tak můžu říct že už teď zhuluje minimálně srovnatelně ale spíš lépe než většina komerčních modelů se kterými jsem přišel do styku. S tím NL od SS co jsem jel první kolo se to moc nedá srovnat, výnos bude podobný ale efekt na jiném lvl, jiná galaxie, někde jsem tu četl že NL potřebuje delší curring takže ho raději nebudu hanit jen jsem z té vdovky za tu cenu opravdu nadšený. Jinak některým kytí začínají žloutnout listy, jiné listy zase uschnou a odpadnou, vím že by se to správně ještě nemělo stávat když jim průplach začal teprve včera, určitě už to ale v pohodě dojedou


NL, WW

Naposledy upravil LeStR 15-12-2017 v 21:36 PM

Old Post 15-12-2017 v 20:37 PM
LeStR je offline   Profil uživatele LeStR   Find more posts by LeStR   Foto galerie člena LeStR   Click here to Send LeStR a Private Message   Add LeStR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 15

Vdovu sem jel taky od Grow Shop seeds jednou a vyjeli mi pod šesti koulí taky pěkný kytky

Old Post 16-12-2017 v 08:21 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeStR
Nový Člen

Karma uživatele LeStR - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 16

Jo koukal jsem že jsi jel i white russian taky od nich. Kdyby jsi to měl nějak porovnat s vdovou, co pro tebe bylo lepší? Taky bych ho rád vyzkoušel jen ještě nemám pacháč, nepamatuješ si jak je na tom ten rusák se smradem? Vím že má v sobě ak 47 tak si myslím že to bude pořádnej smraďoch.


NL, WW

Old Post 17-12-2017 v 08:03 AM
LeStR je offline   Profil uživatele LeStR   Find more posts by LeStR   Foto galerie člena LeStR   Click here to Send LeStR a Private Message   Add LeStR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-12-2020 - Mix odrůd 400w hps - 45 odpovědí
23-05-2020 - 250 W Mh + 400 W Hps - 40 odpovědí
14-11-2017 - 10 x NL - 400W HPS - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7601660 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív