Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w led-Amazon-8*ICE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11
Autor
Téma 
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 145

Musím oponovať, mne sa padlí prvý krát ukázalo na semenáčoch, s tým že som si to na rezoch istotne nedoniesol. Bol tam slabší prepal dusíku na štarte a už to jelo... fakt to túto sezonu poletuje vzduchom. Ešte doplním že to bol začiatok novembra..
A pokial to strekneš discusom na začiatku kvetu tak za 2 mesiace je to čisté, si myslím


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 09-02-2018 v 03:10 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 146



Jsem připraven!

Old Post 13-02-2018 v 17:55 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 147

Aké veľké sú tie boxy?

Old Post 13-02-2018 v 18:00 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 148

DS60 malinký

Old Post 13-02-2018 v 18:09 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 149

Parádní? Co používáš za odtah , stan mám půjčený ten samý a odtah tt100 nějakých 143 @ 185 m3/h mám to na tu první rychlost bez pachace bo to bylo dost peněz a neměl jsem navíc a strašně to hučí, úplně mě to štve, je jasné že pachac to trošku stlumi, ale zase to nebude tolik tahat, ale mám tam ledky,tak to asi vadit nebude, kdyztak přepnu na dvojku. .....
A ještě kdyby to tu někdo četl by mě zajímalo, jestli má na tom samém odtahu zapojeny pachac a jestli to nevadí, nepřijde mi moc spolehlivý, ale za 8 kil nový super.......
Kdyztak mrkni ke mě do vlákna, holky mi už kvetou, měj se a ať ti to šlape! 😉😊

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 13-02-2018 v 19:46 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 150

Ten peroxid na padlí jsem taky zkoušel, koncentrace někde kolem 7-8%. Padlí to sice odstranilo, ale listy dostali pěkně na prdel a padlí se mi stejně vrátilo. A to jsem pro jistotu vystříkal celej box. Už jsem byl za půlkou květu, když jsem to musel řešit znovu, tak jsem na to nechtěl cákat nějakou chemku a po pročtení fóra skočil pro Bioton. Funguje super, jen jsem na první postřik dal vyšší koncentraci (cca. 30ml/l). Postřik se musí opakovat cca. po 4dnech. Jsem po 3. postřiku a vypadá to, že to snad do konce už doklepou.
Při aplikaci určitě vyndat každou jednu rostlinu, celou ji prohlédnout a ujistit se, že každé bílé místečko je pořádně pocákané (padlí by mělo po chvilce vyšumět).

Pokud jedeš nové kolo, připrav se, že se ti to padlí může vrátit. Bioton funguje i jako prevence.

Tak hodně štěstí v dalším kole

Old Post 13-02-2018 v 21:48 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 151

citace:
Původní příspěvek od Anarchom
Parádní? Co používáš za odtah , stan mám půjčený ten samý a odtah tt100 nějakých 143 @ 185 m3/h mám to na tu první rychlost bez pachace bo to bylo dost peněz a neměl jsem navíc a strašně to hučí, úplně mě to štve, je jasné že pachac to trošku stlumi, ale zase to nebude tolik tahat, ale mám tam ledky,tak to asi vadit nebude, kdyztak přepnu na dvojku. .....
A ještě kdyby to tu někdo četl by mě zajímalo, jestli má na tom samém odtahu zapojeny pachac a jestli to nevadí, nepřijde mi moc spolehlivý, ale za 8 kil nový super.......
Kdyztak mrkni ke mě do vlákna, holky mi už kvetou, měj se a ať ti to šlape! 😉😊
Používám stejný jako ty, TT100 i s pacháčem a jede to v pohodě. Tuhle řadu používám docela dlouho, vždy s pacháčem a ještě se mi nestalo, aby nějaký odešel. Mám to taky na první stupeň rychlosti. Nepřijde mi, že to hučí, samozřejmě to nějaký hluk dělá, ale v klidu u toho spím já i žena a nemáme problém. Tvé vlákno sleduji, jedno z mála na co se dá koukat. Ať se ti daří.

Old Post 14-02-2018 v 06:30 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 152

citace:
Původní příspěvek od Darkhater
Ten peroxid na padlí jsem taky zkoušel, koncentrace někde kolem 7-8%. Padlí to sice odstranilo, ale listy dostali pěkně na prdel a padlí se mi stejně vrátilo. A to jsem pro jistotu vystříkal celej box. Už jsem byl za půlkou květu, když jsem to musel řešit znovu, tak jsem na to nechtěl cákat nějakou chemku a po pročtení fóra skočil pro Bioton. Funguje super, jen jsem na první postřik dal vyšší koncentraci (cca. 30ml/l). Postřik se musí opakovat cca. po 4dnech. Jsem po 3. postřiku a vypadá to, že to snad do konce už doklepou.
Při aplikaci určitě vyndat každou jednu rostlinu, celou ji prohlédnout a ujistit se, že každé bílé místečko je pořádně pocákané (padlí by mělo po chvilce vyšumět).

Pokud jedeš nové kolo, připrav se, že se ti to padlí může vrátit. Bioton funguje i jako prevence.

Tak hodně štěstí v dalším kole
Padlí je svinstvo. Peroxid je naprostý nesmysl, alespoň v této koncentraci. Nevěřím tomu, že by se mi padlí vrátilo a když jo, jsem připravený. Přeji hodně štěstí, ať to dojedeš v pohodě.

Old Post 14-02-2018 v 06:37 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 153

Preco si ale neskusil ten peroxid v pomere 1:3 ako ti to tu niekto radil?nic by si nestratil..ako chces ziskat nejake skusenosti?robis to tu kvoli tomu aby si sa pochvalil bezproblemovym pestom alebo chces bojovat s problemami a nieco sa naucit?neber moje slova v zlom ale je to skoda ze k tomu tak pristupujes..ja mam v skrini aj chili,kazda rastlinka mala nejaky zadrhel..vzdy som to riesil a nehadzal flintu do zita..o to je ten pocit zadostucinenia v zavere vacsi..problemy bezne byvaju,nahradzas predsa prirodu umelymi podmienkami tak to ocakavaj..alebo urob out ktory ide "v podstate" sam alebo si kup zasobu..drz sa

Old Post 15-02-2018 v 09:21 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 154

citace:
Původní příspěvek od atletico
Preco si ale neskusil ten peroxid v pomere 1:3 ako ti to tu niekto radil?nic by si nestratil..ako chces ziskat nejake skusenosti?robis to tu kvoli tomu aby si sa pochvalil bezproblemovym pestom alebo chces bojovat s problemami a nieco sa naucit?neber moje slova v zlom ale je to skoda ze k tomu tak pristupujes..ja mam v skrini aj chili,kazda rastlinka mala nejaky zadrhel..vzdy som to riesil a nehadzal flintu do zita..o to je ten pocit zadostucinenia v zavere vacsi..problemy bezne byvaju,nahradzas predsa prirodu umelymi podmienkami tak to ocakavaj..alebo urob out ktory ide "v podstate" sam alebo si kup zasobu..drz sa
OMG, teď nevím jestli má vůbec smysl na tvůj příspěvek reagovat. Kdyby jsi nebyl tak omezený člověk a podíval se o stránku nebo dvě dozadu, tak by jsi zjistil, že jsem ten peroxid použil a přesně v poměru, jaký mi tu někdo radil. Kytky to absolutně odrovnalo!!! To beru jako získávání těch zkušeností o kterých mi tu píšeš. Teď už vím, že peroxid nikdy nepoužiji, alespoň ne v takový koncentraci. Jak mám tvoje slova brát, když mě to uráží a ještě k tomu je to nesmysl? Takže raději dělej, že tu nic nemám a nic nekomentuj, na nesmysly jsou tu jiné vlákna.

Old Post 15-02-2018 v 11:00 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 155

Si ohrdnuty ano male dievcatko..pri kazdom probleme si rusil cely pest..to ze to tie rastliny v ten druhy pokus odrovnalo som si nevsimol..beriem spat svoje slova v tom pripade.. Neviem o akej obmedzenosti hovoris..asi nevies co to presne znamena pretoze som sa ta snazil jedine motivovat k tomu aby si sa zakusol ked pridu problemy..ked poviem neber to v zlom tak co tym asi myslim?moje chapanie je teda obmedzene?si ako ufnukany skolacik,nemam sa za co ospravedlnovat..to ze si sa urazil je tvoja chyba..nie kazdy pest je idealny,viem to moc dobre a kludne si to priznam lebo som amater ako vsetci co su tu.. ten kto tvrdi nieco ine je len namyslena tlchuba skryta v anonymite..ja ti drzim palce,len ma mrzelo ze ten bubba kush nevysiel..mam doma tie semena a chcel som vidiet vo finale ako budu vyzerat..tot vsjo

Old Post 15-02-2018 v 11:12 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 156

citace:
Původní příspěvek od atletico
Si ohrdnuty ano male dievcatko..pri kazdom probleme si rusil cely pest..to ze to tie rastliny v ten druhy pokus odrovnalo som si nevsimol..beriem spat svoje slova v tom pripade.. Neviem o akej obmedzenosti hovoris..asi nevies co to presne znamena pretoze som sa ta snazil jedine motivovat k tomu aby si sa zakusol ked pridu problemy..ked poviem neber to v zlom tak co tym asi myslim?moje chapanie je teda obmedzene?si ako ufnukany skolacik,nemam sa za co ospravedlnovat..to ze si sa urazil je tvoja chyba..nie kazdy pest je idealny,viem to moc dobre a kludne si to priznam lebo som amater ako vsetci co su tu.. ten kto tvrdi nieco ine je len namyslena tlchuba skryta v anonymite..ja ti drzim palce,len ma mrzelo ze ten bubba kush nevysiel..mam doma tie semena a chcel som vidiet vo finale ako budu vyzerat..tot vsjo
Aha, chtěl jsi mě motivovat a proto si mi napsal "alebo urob out ktory ide "v podstate" sam alebo si kup zasobu". Motivaci si představuji jinak, ale dobře, nechám to být. Omlouvat se nemusíš, nestojím o to. Když přispívám, tak chci ukázat, jak pěstuji a samozřejmě se pochlubit mým pěstem, ale jestli mě někdo pochválí nebo nepochválí mi je celkem jedno. Chválí mě pak jiný lidi, od kterých mě to těší. Zrušil jsem dvě kola, jedno nejspíš vlastní hloupostí a druhý ne díky padlímu, ale díky peroxidu. Teď ti můžu slíbit, že už to bude jen lepší.

Old Post 15-02-2018 v 11:33 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 157

Tak vies,futbalisti ked hovno hraju tiez ich trener nehladka po hlavickach tym nechcem povedat ze sa idem pasovat do ulohy nejakeho "trenera"..za ten zaver sa ti fakt ospravedlnujem,to som uz prepiskol..ja chapem ze sa chces pochvalit,to kazdy ale to, ak ten vysledok neni podla ucebnice neni hanba..aspon ja to tak beriem..lebo ucime sa jeden od druheho.. Ja neviem,skus sa na to pripravit,zakupit popredu nejake prostriedky..kto vie ako by to dopadlo keby si mal doma ten KARATHENE a hned po objaveni to nastriekal..ja osobne si ho niekde pohladam a dam do zasoby keby bolo treba..

Old Post 15-02-2018 v 11:41 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 158

Už nejspíš chápu tvůj nick. Neboj se, už jsem připravený, pár věcí jsem na to koupil. Mě zas tak o výsledek nejde. Musím z toho mít radost a jak jí nemám, nebaví mě to. Takže když ve 25. dnu zjistíš, že tam máš padlí, tak moc radosti nemáš. Nebýt problému s padlím, myslím, že by výsledek byl zajímavý. Vidíš, už si píšeme jako kamarádi, dáme kafčo :-)

Old Post 15-02-2018 v 11:57 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 159

Kafčo a k tomu štrúdl :P nemam nic proti tebe,obzvlast drzim palce kazdemu LEDkarovi..este raz sorry,niekedy som az moc asertivny ale nemyslim to v zlom..inak trosku mi tie led panely pripominaju vyrobcu black dog

Old Post 16-02-2018 v 07:32 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 160

Oba panely jsou od FrYnKa.

Old Post 16-02-2018 v 10:23 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9870580 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív