Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » White Russian,600w,kokos,bush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 96% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 96% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 96% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 96% Pěstitelská

Příspěvek č. 17

jj,cetl jsem od nej nejake vlakna,ale hodnoty ec si nepamatuju,ja jak kdy,podle toho jak se kytky tvari,hele jedes kokos nezkousel jsi nekdy kokosove chipsy??? Je to vicemene kokos na hrubo, daval to borec tady na web dokokosu.cz ,chtel bych vedet jestli to nekdo zkousel

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 28-11-2017 v 18:58 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 86% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 86% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 86% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 86% Pěstitelská

Příspěvek č. 18

11 / 16 , i když jsem se snažil nemít deficit CA , tak nevyšlo , dvě holky zflekatěly , dávám za vinu tomu PH , ne a ne to udržet , k tomu už se nebudu vyjadřovat , jedinný schopný argument mi dal pan metráček - jak jsem zmínil v minulem kole.. přemýšlím na další kolo že zkusim osmozu , nebo si budu tahat vodu někde z hor..

Old Post 01-12-2017 v 14:43 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 86% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 86% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 86% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 86% Pěstitelská

Příspěvek č. 19

5/12 , čaute , byl jsem donucen trošku dřív přepnout než jsem zvykly , kvuli špatnému zdroji vody,kde nemám šanci uhlídat Ph,tak to začalo solidně házet deficity , listy až skoro černé , flekaté , kytky škaredé , zelenožluté , tohle jsem jeste neviděl v tak velké míře , no co už , na další kolo jsem si našel nový zdroj vody ze studánky , ec 0.27 ph 6.1 po přidání hnojiv krásnych 5.8 , teď už to nějak dojedu..

Old Post 06-12-2017 v 16:16 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 82% Pěstitelská

Příspěvek č. 20

Proč to neberes z té studánky už teď ?

Čert mě vem

Kástroj se poroučí..

Old Post 06-12-2017 v 17:29 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Příspěvek č. 21

Při květu jsem nikdy problém nemel , i když ph bylo vysoké , tak to jelo slušně , tak nějak stím počítám i teď.. chtěl jsem to zabít a dát znovu s novou vodou,ale nechám to tak.. ve směs se už chystam na nové kolo po novém roce , kde přesedlám na nové 2x400w LED panely od Frynka , které zmínil kcb ve svém vlákně..

Old Post 06-12-2017 v 18:24 PM
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 82% Pěstitelská

Příspěvek č. 22

Když tu možnost mas tak by jsi možná měl těm holkam dat co chtějí
Ale samozrejmne je to jen můj nazor
Drz se a CaO budu sledovat

Čert mě vem

Kástroj se poroučí..

Old Post 07-12-2017 v 13:21 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OPTIMUS PRIME
Stálý Člen

Karma uživatele OPTIMUS PRIME - 20% Pěstitelská

Příspěvek č. 23

ahoj me tece z kohoutku 0,95 ec :-) tak jedu osmozu a micham si 0,3 -0,4 a je to po uschnutí uplne jinny čoudo ,ale občas se mi nejak podari ustrelit ph a nejaka kytka to taky odnese :-( jinak smoza je super stroj nevim co bych bez ni delal :-) a i docela vydrzi

At se daří!!!!!!

Old Post 07-12-2017 v 16:30 PM
OPTIMUS PRIME je offline   Profil uživatele OPTIMUS PRIME   Find more posts by OPTIMUS PRIME   Foto galerie člena OPTIMUS PRIME   Click here to Send OPTIMUS PRIME a Private Message   Add OPTIMUS PRIME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 24

Crazyn drzim palce už teď to vypadá na povedenej pěst ! Těšim se na konec v rukou mistra

Old Post 09-12-2017 v 21:20 PM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Příspěvek č. 25

Osmoza je supr na EC , vubec netuším co by to udělalo s tak nekvalitní vodou PH jako mám já , třeba by to snížilo ale na jak dlouho ? na pár dní?

Old Post 12-12-2017 v 09:47 AM
crazyn
Stálý Člen

Příspěvek č. 26

11/12

Old Post 12-12-2017 v 09:50 AM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
Včera - White Russian 400w hps - 80 odpovědí
15-12-2017 - Big Bud,600w,kokos,bush by Kvakos - 96 odpovědí
13-09-2015 - White Russian 4 X 600W MH - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás