Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Prosím o radu jsou to hermafroditi či nikoliv?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Dotaz Prosím o radu jsou to hermafroditi či nikoliv? Příspěvek č. 1


Zdravím Grower's.

Kámoš jede dva strainy,jeden je více už v květu a druhý jakoby spíše stále nakvétá. Nicméně dnes zpozoroval na obou druhách něco u čeho znejistil...Není si jistý co to je a já mu poradit nedokážu neboť také nevím, tak se obracím na Vás. Jsou to samčí koule a nebo paličky další a nebo je to u každé kytky něco jiného...? U té více v květu koule a u té v nákvetu paldy? Nebo je to ok ani jedno z toho nehermafrodití? Nejdřív fotky kytek více v květu a poté ty co stále nakvétají ještě

Za rady Vám mockrát předem díky

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 09-11-2017 v 01:13 AM

Old Post 08-11-2017 v 18:31 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 2


Další více v květu

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 08-11-2017 v 18:32 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 3


Teď ty co ještě nakvétají

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 08-11-2017 v 18:33 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 4


...

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 08-11-2017 v 18:35 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 5


?

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 08-11-2017 v 18:39 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 6

Neřekl bych máš to dobrý....

Old Post 08-11-2017 v 18:41 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 7


Cus, mas to v pohode , tohle je hermous.

Old Post 08-11-2017 v 19:16 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flyfish215
Stálý Člen

Karma uživatele flyfish215 - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 8

To Bitir Jak jsi přišel na to že na tý fotce od tebe je hermafrodit? Mě to přijde jako samička trávy.

Old Post 08-11-2017 v 23:56 PM
flyfish215 je offline   Profil uživatele flyfish215   Find more posts by flyfish215   Foto galerie člena flyfish215   Click here to Send flyfish215 a Private Message   Add flyfish215 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od flyfish215
To Bitir Jak jsi přišel na to že na tý fotce od tebe je hermafrodit? Mě to přijde jako samička trávy.



Ahoj. Stačí se mrknout pozorněji , v horní části uvidíš bliznu která značí samičí pohlaví.Ale tak 1cm pod tou bliznou jde vidět samčí květ.

Old Post 09-11-2017 v 08:34 AM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Re: Prosím o radu jsou to hermafroditi či nikoliv? Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od strejda.losos
Zdravím Grower's.

Jsou to samčí koule a nebo paličky další a nebo je to u každé kytky něco jiného...? U té více v květu koule a u té v nákvetu paldy? Nebo je to ok ani jedno z toho nehermafrodití? Nejdřív fotky kytek více v květu a poté ty co stále nakvétají ještě

Za rady Vám mockrát předem díky


Ahoj, tohle na hermafrodita nevypadá, spíše mi to přijde jakoby se mu tam začaly tvořit semínka (oplodněná samička). Je ale zvláštní že jen tam paličky vypadají totiž pěkně. Možná by to chtělo více foťákem přiblížit pak by se dalo s jistotou určit co to je .

Old Post 09-11-2017 v 08:38 AM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cheerio
Stálý Člen

Karma uživatele Cheerio - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 11

úplně v pohodě, neřeš

Old Post 10-11-2017 v 08:07 AM
Cheerio je offline   Profil uživatele Cheerio   Find more posts by Cheerio   Foto galerie člena Cheerio   Click here to Send Cheerio a Private Message   Add Cheerio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flyfish215
Stálý Člen

Karma uživatele flyfish215 - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 12

Ahoj myslím si že ta fotka v příspěvku č2 je oplodněná samička co tvoří semena. Může to být i falešné semínko, protože každá rostlina se snaží o zachování druhu a rodu a tak se stává že i ve feminizovaných rostlinách se najde občas nějaké semeno.Otázkou je jak moc je životaschopné a co z něj vyroste.To je už ve hvězdách.))) myslím si že to určitě není hermafrodit.

Old Post 10-11-2017 v 18:29 PM
flyfish215 je offline   Profil uživatele flyfish215   Find more posts by flyfish215   Foto galerie člena flyfish215   Click here to Send flyfish215 a Private Message   Add flyfish215 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 13

ani hernáč, ani semínko... klasický samYce

Old Post 11-11-2017 v 13:42 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 14

Okay hoši
Díky za rady,každopádně takovou úlevu jsem už dlouho u nikoho nezpozoroval, po tom co jsem mu referoval Vaše vyjádření

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 12-11-2017 v 14:25 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 15


citace:
Původní příspěvek od flyfish215
To Bitir Jak jsi přišel na to že na tý fotce od tebe je hermafrodit? Mě to přijde jako samička trávy.

Tak.jeste jednu vic rozvinutou

Old Post 12-11-2017 v 15:12 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flyfish215
Stálý Člen

Karma uživatele flyfish215 - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 16

Já být tebou pokud si nejsi jistý tak ty koule jak jim říkáš otrhej a máš klid. ))))

Old Post 12-11-2017 v 20:19 PM
flyfish215 je offline   Profil uživatele flyfish215   Find more posts by flyfish215   Foto galerie člena flyfish215   Click here to Send flyfish215 a Private Message   Add flyfish215 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5267100 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív