Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » amazon 600w 1x1m
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
cubonezz
Stálý Člen

Karma uživatele cubonezz - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 17

No každej z nich je asi jinak hladovej Nechám jim to taky asi jen teďka do neděle a pak začnu pomalu snižovat, chtěl bych se ve finále dostat na EC čistý vody, aby to byla delikatesa používáš Final solution? zbylo mi to půl flašky ještě z časů hlíny, tak přemejšlim jestli má smysl to tam lejt

Old Post 05-12-2017 v 17:29 PM
cubonezz je offline   Profil uživatele cubonezz   Find more posts by cubonezz   Foto galerie člena cubonezz   Click here to Send cubonezz a Private Message   Add cubonezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pogomann
Stálý Člen

Karma uživatele pogomann - 64% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 64% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 64% Pěstitelská

Příspěvek č. 18

nevim já to nakonci proplachuju jen vodou a bohatě to stačí jak chuťově tak i těm kytkám ... jinak já jsem spíš zastánce toho tam lejt co nejmíň hovatin okolo proto používám ten Metrop a jsem s tim naprosto spokojenej

omlovám se za gramatiku vim to ale neuvjedomuju si chyby :.-( (dis-blb)

Old Post 06-12-2017 v 12:53 PM
pogomann je offline   Profil uživatele pogomann   Find more posts by pogomann   Foto galerie člena pogomann   Click here to Send pogomann a Private Message   Add pogomann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cubonezz
Stálý Člen

Příspěvek č. 19

To máš asi recht, nechal jsem se zlákat reklamou a mam doma hromadu serepetiček z předchozích kol, přitom ty JIDB + CalMag fungujou celkem dobře. Ale tak aspoň jsem si vyzkoušel že je lepší v tom nehledat vědu

Old Post 07-12-2017 v 14:12 PM
cubonezz je offline   Profil uživatele cubonezz   Find more posts by cubonezz   Foto galerie člena cubonezz   Click here to Send cubonezz a Private Message   Add cubonezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pogomann
Stálý Člen

Karma uživatele pogomann - 64% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 64% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 64% Pěstitelská

Příspěvek č. 20

tak tady je 34den 12/12

Old Post 11-12-2017 v 06:55 AM
pogomann je offline   Profil uživatele pogomann   Find more posts by pogomann   Foto galerie člena pogomann   Click here to Send pogomann a Private Message   Add pogomann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cubonezz
Stálý Člen

Příspěvek č. 21

Čus, nějak ti ten prostředek žloutne, divný když je to stejná genetika ne?

Old Post 11-12-2017 v 15:21 PM
pogomann
Stálý Člen

Příspěvek č. 22

jsem to trochu přismah lampou jak jsem nebyl doma na špičce tý kytky nejblíš se mi taky udělal trochu albín

Old Post 11-12-2017 v 16:49 PM
cubonezz
Stálý Člen

Příspěvek č. 23

Ahaa, jinak to máš pěkný. Já už začínám pomalu snižovat, blíží se finále

Old Post 11-12-2017 v 17:35 PM
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 56% Pěstitelská

Příspěvek č. 24

Zdar, čím si svítil na růst ? Jinak vpoho pěst

Old Post 12-12-2017 v 07:32 AM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pogomann
Stálý Člen

Příspěvek č. 25

rust mám 3-6 dnu jen aby se trochu probraly a chyly ted jsem to přehnal z novou lampou a podcenil odvétrávání a byly chděry trošku ve stresu už od začátku tak jsem je na rustu nechal 9 dnu ale jinak svítim vždy od začátku do konce tim samim na ten rust v amazonu nemá cenu přehazovat lampy a zbitečné kupovat výbojku navíc

Old Post 12-12-2017 v 10:35 AM
pogomann
Stálý Člen

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od pogomann
rust mám 3-6 dnu jen aby se trochu probraly a chytly ted jsem to přehnal z novou lampou a podcenil odvétrávání a byly chděry trošku ve stresu už od začátku tak jsem je na rustu nechal 9 dnu ale jinak svítim vždy od začátku do konce tim samim na ten rust v amazonu nemá cenu přehazovat lampy a zbitečné kupovat výbojku navíc

Old Post 12-12-2017 v 10:36 AM
cubonezz
Stálý Člen

Příspěvek č. 27

Nejakej Up? Zajímá mě jak to u tebe vyzerá

Old Post 27-12-2017 v 05:28 AM
pogomann
Stálý Člen

Příspěvek č. 28

zdar sorry sem byl furt v praci a pak byli vánoce ale jinak jim dávám jeste 2 tejdny a vypadaj pěkně i když jsem čekal vědší palice ale to bude asi i tim že jsem ten tejden je nechal jen na vodě jinak ještě u palice co je nejvissi tak mi zbělali listy

Old Post 27-12-2017 v 17:49 PM
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 95% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 95% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 95% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 95% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 95% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 95% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 95% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 95% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 95% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 95% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 95% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 95% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 95% PěstitelskáKarma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Příspěvek č. 29

Mam vzdycky rad tyhle experty, chce se nam jakoze pochlubit.

U posledni fotky nema byt napsano , vypadaj pekne, ma tam byt napsano, uz v polovine mesice bylo videt , za mi proste zdechly stredove kytky, ted s odstupem 14 dnu se to potvrdilo a stred mam uplne suchy. Vyfot koreny, tam to nude jasne. A velmi rad bych videl detail toho stredu, neni to tam uz plesnive podle barvy? Ono davat do Amazonu 16 kytek neni jen tak

Old Post 28-12-2017 v 07:18 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 83% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 83% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 83% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 83% Pěstitelská

Příspěvek č. 30

Taky jsem si myslel , že je to plesníve ale nechtej jsem hejtit

Old Post 28-12-2017 v 08:33 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cubonezz
Stálý Člen

Příspěvek č. 31

Tak co, dojel jsi to nejak?

Old Post 17-01-2018 v 19:11 PM
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 95% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 95% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 95% Pěstitelská

Příspěvek č. 32

Tak tohle je ten tvůj osvědčený způsob a krásný zdravý kytky jak si mi tvrdil zde?

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=5

holy shit :x to nechci vidět, jak to vypadá, když se ti to nepovede.. to musí být Saigon.

Old Post 18-01-2018 v 15:31 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás