Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » f1 sweet seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
inpeerson
Stálý Člen

Karma uživatele inpeerson - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 51  

f1 sweet seeds Příspěvek č. 1

Zdravím,

potýkám se nedozráváním outdooru a letos dokonce s odcizením rostlin v pozdní fázi květenství. V rámci experimentů jsem cca po tři roky zkoušel automaty, i když výsledky byli cca kolem 150g na kytku chtěl bych něco rozumnějšího.
Proto uvažuji o Fast verzi od Sweet seeds, dle kolegů je to houževnatá kytka s pěkným výnosem a vyzrálostí palic tak v půlce září - tím pádem pěkně vyschne na půdě a nezačne plesnivět...

Díky za názor.

Old Post 15-12-2017 v 09:27 AM
inpeerson je offline   Profil uživatele inpeerson   Find more posts by inpeerson   Foto galerie člena inpeerson   Click here to Send inpeerson a Private Message   Add inpeerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Greensch
Nový Člen

Karma uživatele Greensch - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 2

Zdravim,tendle rok jsem je zkousel poprvy,koupil sem killer kush a muzu jen doporucit,sklizeno zacatkem rijna cca (slo by i driv) a maximalni spokojenost.
Stoprocentne pojedu od tydle banky f1 i pristi rok Musim vyhrabat fotku a pak dyz tak doplnim,mel sem 3 kytky a ta jedna se zbarvila do fialova a pak pri konci pomalu az do cerna,to sme jeste nevidel
A ten killer v nazvu,ten tam neni jen tak .)

Old Post 15-12-2017 v 19:51 PM
Greensch je offline   Profil uživatele Greensch   Find more posts by Greensch   Foto galerie člena Greensch   Click here to Send Greensch a Private Message   Add Greensch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladejzahradnik
Stálý Člen

Karma uživatele mladejzahradnik - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 3

Ahoj můžu doporučit Cream Mandarine fast version... má dozrávat na začátku září, letos jak bylo nic moc počasí tak jí kámoš sekal 1.října a pěkně zralý, krásný palice, 350g z kytky... chutná nám to mandarinka příšté zkusíme i jiný... kámoš měl ten Cream Caramel fast a taky super

Old Post 15-12-2017 v 20:49 PM
mladejzahradnik je offline   Profil uživatele mladejzahradnik   Find more posts by mladejzahradnik   Foto galerie člena mladejzahradnik   Click here to Send mladejzahradnik a Private Message   Add mladejzahradnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 4

Zdravíčko,
s f1 sweet seeds ti neporadím.

Nechci tě strašit,ale jestli u tebe letos byli čorky, tak je tam pravděpodobně budeš mít i příští rok .... Takovou mám zkušenost i já a co jsem četl, tak i další. Akorát sem tam druhý rok už nepěstoval a asi nechtěli odejít s práznou, tak vylomili dveře od garáže a pokoušeli se dostat i do baráku - ten byl v tu domu neobýván.

Ještě můžeš zkusit zatmívat, aby ti to začalo kvést třeba o měsíc dřív než normálně - na to by mělo stačit zatmívat tak 2 -3týdny, aby se nevrátili zpět do růstové fáze.

Já se věnuju AF 8 let ze stejného důvodu, jak píšeš (nedozrávaním fotoperiodických kytek) a jsem maximálně spokojen. Občas se mi podaří podobný výnos na kytku jako tobě. Zasadím v dubnu/květnu a za 100 dní mám venky jak indoor. Při troše štěstí na počasí bez plísně. Samozřejmě stihnu ještě druhé kolo.

Velkou výhodu to má i v tom,že čorky nenapadne,že sklízíš v létě a ne na podzím (pokud o těch kytkách neví) .

Taky hledám fotoperiodickou odrůdu, která by dozrávala co nejdřív. Měl jsem Biddy Early (Serious Seeds) http://www.cannapedia.cz/cs/odruda/biddy-early .Měl jsem dva phenotypy- přesně jak na těch fotkách v odkaze. Ano dozrálo to brzo cca ten přelom září/říjen, ale stavba palic, chuť ani účinek mě nepotěšil. Odolnost proti plísni byla dobrá ale ke konci už to byl masakr.

Jaké AF modely si měl a celkově mě zajímájí detaily tvých AF počinů. Kdyžtak napiš PM, jestli to nechceš tady dávat veřejně.

Naposledy upravil Šmoulí Prd 16-12-2017 v 13:14 PM

Old Post 15-12-2017 v 21:09 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alfonzito
Stálý Člen

Karma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 5

Ja mam vyskusane jack47 fast, black jack fast, killer kush fast a big devil fast. Vseobecne spokojnost ale za seba mozem povedat ze jack 47 z toho co som skusil najlepsie. Obrovske rastliny, na outdoor celkom tvrde a velke sisky. Aj co sa tyka ucinku a chuti tak ma ten jack bavil najviac

Old Post 16-12-2017 v 09:37 AM
alfonzito je offline   Profil uživatele alfonzito   Find more posts by alfonzito   Foto galerie člena alfonzito   Click here to Send alfonzito a Private Message   Add alfonzito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inpeerson
Stálý Člen

Karma uživatele inpeerson - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 6

Díky za názory,
S tou zlodějinou, je to tady prostě místní kolorit, jak někde mají třeba v dědině velké nosy nebo starosta je blb.
Ještě mě napadla jedna zvrácenost, tím že mám matkárnu s dvěma volnými pozicemi bylo by reálné si pořídit Fast verzi matky? Asi nebudou mít seeds v regularu na nějakou slušnou selekci. Tohle už je tak něco navíc a řekl bych že je to out of range.

Šmoulí Prd - zatmívání je celkem zajímavý postup, zkusím zjistit více a odzkouším.
Mladejzahradnik & Greensch - slušný výnos a chuť je priorita.

Díky a ať se daří

Old Post 16-12-2017 v 09:51 AM
inpeerson je offline   Profil uživatele inpeerson   Find more posts by inpeerson   Foto galerie člena inpeerson   Click here to Send inpeerson a Private Message   Add inpeerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od inpeerson

Ještě mě napadla jedna zvrácenost, tím že mám matkárnu s dvěma volnými pozicemi bylo by reálné si pořídit Fast verzi matky? Asi nebudou mít seeds v regularu na nějakou slušnou selekci. Tohle už je tak něco navíc a řekl bych že je to out of range.


Fast version matky by neměly být problém, pokud budeš svítit minimálně 20/4. Nejlepší bude, když napíšeš přímo seedbance.

Ptal jsem se na to u SUPER AUTO TAO - Tao Seeds - kopíruju text z mailu.
Já: "Je SUPER AUTO TAO autoflower, takže sklizeň je 4-4,5 měsíce od vyklíčení bez ohledu na fotoperiodu nebo je jen citlivější na zkracující se fotoperiodu ? Děkuji"

Tao seeds : "Určitě úplně nepokvete pri 20 h. jako klasicky autolower."

Old Post 16-12-2017 v 13:03 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inpeerson
Stálý Člen

Karma uživatele inpeerson - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 8

Yep, kontaktoval jsem Seed banku a uvidíme co z toho vyleze. Bylo by super to mít ve skříni...

Díky

Old Post 16-12-2017 v 14:42 PM
inpeerson je offline   Profil uživatele inpeerson   Find more posts by inpeerson   Foto galerie člena inpeerson   Click here to Send inpeerson a Private Message   Add inpeerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 9

Caute, nedávno mi tunajší člen odporučil Dánsku genetiku konkrétne od hybrids from hell. Velmi ma zaujalo že sa jedná o modely slachtene v Dánsku teda v dosť chladnejšom prostredí ako je u nás. Niektoré vecy z ich ponuky dozrievajú vraj už na začiatku septembra čo je úplne super. Určite ich tento rok skúsim a cena je tiež super 13swmien za 13€

Old Post 16-12-2017 v 16:33 PM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inpeerson
Stálý Člen

Karma uživatele inpeerson - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 10

Mám vyjádření od Sweet seeds:
HELLO
WE HAVE FEMINIZED SEEDS FOR ALL THE STRAINS OF SWEET SEEDS, SORRY,
MARTHA

:-(

Tak jedině si vybrat nějakou brzy dozrávající odrůdu...

Old Post 18-12-2017 v 09:54 AM
inpeerson je offline   Profil uživatele inpeerson   Find more posts by inpeerson   Foto galerie člena inpeerson   Click here to Send inpeerson a Private Message   Add inpeerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZOO68
Stálý Člen

Karma uživatele ZOO68 - 82% PěstitelskáKarma uživatele ZOO68 - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 107 

Příspěvek č. 11

Venku bez problémů dozraje i Green poison v normální verzi.
Některé fenotypy zrají indoor kolem 45 dne.

Old Post 19-12-2017 v 21:08 PM
ZOO68 je offline   Profil uživatele ZOO68   Find more posts by ZOO68   Foto galerie člena ZOO68   Click here to Send ZOO68 a Private Message   Add ZOO68 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 12

Tento rok som išiel od nich S.A.D. F1 fast version. Spokojný, len mal som dojem, že to bude ready maximálne v polke septembra. Opak bol pravdou, zber bol 1.10. Zrelé v polovici septembra by to zrejme bolo v Španielsku, Portugalsku.

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 14-01-2018 v 15:17 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-05-2020 - Exotic Seeds - 2 odpovědí
24-12-2017 - TH Seeds - 2 odpovědí
19-09-2013 - Female Seeds - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1480550 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív